Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283565
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθυστερημένη κριτική για την Τόρι, μια και διανύω μια μακρά μιλφοπερίοδο στην ζωή μου και η συγκεκριμένη δεν θα μπορούσε να απουσιάσει απο το παλμαρέ μου.

Τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου αν θυμάμαι καλά, με τον τζίτζικα να έχει σκάσει αφού δεν ακούγοταν ούτε ένας και παρκάρω το μηχανάκι ακριβώς έξω απο την είσοδο της Ηλ Ηλιού, που δεν είχε ιδιαίτερη κίνηση λόγω εποχής, αλλά νομίζω οτι καθώς έμπαινα μέσα είδα απεναντί μου και άλλη είσοδο πλαινή ίσως?

Η κυρία της υποδοχής άνοιξε σχεδόν άμεσα και χωρίς να μου πει να κάτσω μου παρουσίασε την Τόρι. Οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται πλήρως στην πραγματικότητα και έχω να προσθέσω οτι το ύψος της είναι περί το 1.80 με τακούνια, ενώ έχει ανοιχτόχρωμα και λίγο σχιστά γατήσια μάτια. Με χαιρέτισε θερμά και με χαμόγελο μου συστήθηκε φιλώντας με σταυρωτά. Της είπα οτι αφού έχω διαβάσει καλά λόγια απο έμπειρους συναγωνιστές, θα ήθελα να περάσω μαζί της με απλό πρόγραμμα. Πρός τιμή της με ενημέρωσε οτι έχει να μπεί δωμάτιο με συναγωνιστή και αν θα φρεσκάριστώ στο εξωτερικό μπάνιο, γιατί το δευτερό δωμάτιο δεν διαθέτει μέσα ντουζιέρα. Δέχτηκα γιατί που να τρέχουμε έξω στη ζέστη και η κυρία μου έδωσε σφραγισμένη μικρή πετσέτα, αλλά οι παντόφλες ήταν κοινές στρατιωτικού τύπου. Μου έκλεισε την πόρτα του χωλ που έβλεπε στο σαλόνι! και πήγε στην κουζίνα. Ετσι πήρα το ντουζάκι μου και άραξα στο μεγάλο διπλό κρεβάτι βλέποντας τσοντούλα στην μικρή τηλεόραση, ενώ ενα φάουλ ακόμα ήταν οτι δεν υπήρχε καθρέφτης.

Ευτυχώς γρήγορα έσκασε η Τόρι και με έκανε να ξεχάσω αυτήν την μικρή ταλαιπωρία που πέρασα για χάρη της. Με πέταξε κάτω και με σέξυ βογγητά μου έγλυψε τα πάντα απο αυτία λαιμό ρώγες, έφτασε στίς μπάλες που τις τρέλανε στο ρούφηγμα και τις μούλιασε για να με δροσίσει, ενω τα κοπλιμέντα έδιναν και έπαιρναν. Τοποθέτηση προφυλακτικού στο μοριό μου που έκανε ανεξέλενκτες κινήσεις στα τέσσερα σημεία του ορίζοντα και πίπα τέλεια αργή βασανιστική με ντηπ θρόουτ στα Αγγλικά και με πονηρό βλέμμα παραλίγο να με τελειώσει εκεί. Την ξάπλωσα με την σείρα μου και την έγλειψα στο στήθος που έχει αυξήσει πρόσφατα με πολύ καλό αποτέλεσμα. Ξεκίνημα με εκείνη ξαπλωμένη και τα πόδια στους ώμους, μετά με στάση του κόκκορα χωρίς να φύγουν τα πόδια της απο τους ώμους και τέλος κλασσικά ιεραποστολικά με τρομερή συμμετοχή με κλείδωσε τελείως για να με τελειώσει γιατί ήμουν κατάκοπος, όπου και έγινε το μοιραίο μέσα σε βογγητά καύλας.

Αυτά για την προσωπική μου εμπειρία με την Τόρι μια γυναίκα που ξέρει πως να μας κάνει να περάσουμέ καλά και με την πολύ ενεργή συμμετοχή της, μας υπόσχεται πως δεν θα πάει χαμένος ο κόπος μας που τον τελευταίο καίρο βγαίνει δύσκολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόρι
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.559
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., xontrosee

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού