Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199373
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειδα την Παμελα στο προγραμμα, και εχοντας την στο μυαλο μου ακομα απο την προηγουμενη συναντηση που εγινε σε αλλο στουντιο οπου δεν ειχανε στραπ, ειπα να παω στο 36Α που ξερω πως εχει, αφου εχω περασει και με αλλες κοπελες εκει.
Κυριακη, κινηση δεν ειχε, οποτε εφτασα γρηγορα, παρκαρισμα ανετο απ'εξω.
Μπαινω μεσα και μου λεει ο κυριος της υποδοχης οτι εχει την Παμελα. Λεω οτι την ξερω και με βαζει σε δωματιο χωρις να την δω. Το δεχομαι, αν και συνηθως θελω να βλεπω τι φοραει η κοπελα εκεινη την ημερα, αλλα ειχα παει με ακραδαντο στοχο....
Μπανακι, παντοφλες (σαγιοναρες) γενικης χρησης και οχι σφραγισμενες, αραγμα κανα πενταλεπτο και ηρθε το μωρο....
Διαλεξαμε το στραπ, το φορεσε και αρχισαμε με ποδολαγνεια. Εχω ξαναπει για την εμφανιση της, ειναι υπεροχη η κοπελα, το μονο μειον της ειναι λιγο κοιλιτσα που εχει, κατα τα αλλα ειναι τελεια. Οπως και τα ποδια της! Ωραια, αφρατα, με φλεβες, πατουσαρες! Εγλυψα καλα ολη την περιοχη χωρις βιασυνη απο μερους της. Η αληθεια ειναι οτι δεν φαινοταν πολυ ανετη στην αρχη, καθως ειναι αρχαρια, ποσο μαλλον σε τετοιο προγραμμα. Αλλα τελικα ανταπεξηλθε με το παραπανω! Μετα αρχισε να βαζει δαχτυλο και να περιποιηται την περιοχη με ωραιο γλυψιμο. Πολυ καλο! Οταν ηρθε η ωρα του στραπ καναμε αρκετες στασεις και εδειξε μεγαλη ανεση και μαεστρια. Με εντυπωσιασε! Το τελος ηρθε υστερα απο 4-5 στασεις. Ολη αυτη την ωρα ειχαμε και παιχνιδια με τις βυζαρες της, ειναι πολυ ανετη σε αυτα.
Μετα το τελος εκατσε και συζητησαμε για διαφορα στα αγγλικα, εγω χαζευα τη σωματαρα της και το κουκλιστικο προσωπο της.
Τη χαιρετησα κι ελπιζω να την ξαναδω συντομα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Πάμελα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού