Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326031
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σκεφτομουν απο καιρο να δοκιμασω τη νανσυ ή τη σονια....το ενστικτο μου ελεγε πρωτα νανσυ...καβαλαω τη μηχανη και βουρ στο κοριτσι. περιμενω στο σαλονι οπου η ευγενικοτατη τσατσα μου παρουσιαζει την ελληνοσουηδεζα...πολυ ωραιο κορμι με πολυ πιο ωραιο προσωπο...μπαινω δωματιο και κανω ενα γρηγορο ντουζακι . ερχετε η θεα νανσυ.
ομολογουμενως η ομορφια της ειναι αφοπλιστικη. μιας και ηταν η πρωτη φορα μαζι της προσπαθουσα να σπασω τον παγο. αρκετα απομακρη στην αρχη αφου απαντουσε μονολεκτικα με ενα ναι ή ενα οχι...μπορω να πω οτι μου εδωσε την εντυπωση οτι θα με ξεπεταξει...καποια στιγμη ανοιχτηκε λιγο αλλα οχι σε φοβερα πλαισια...να γινετε κουβεντα...τεσπα αρχιζουμε στο ψητο οπου με αρχιζει μια πολυ ωραια πιπα με σκουφο..αφου απολαμβανα το θεαμα την γυρναω σε 69 οπου γλυφω ανελεητα το καθαρο νινακι της χουφτωνοντας και σφαλιαριζοντας την....εκει νομιζω οτι καυλωσε το κοριτσι ....κατσαμε σε αυτη τη σταση κανα 5λεπτο...ξαπλωνει μετα ανασκελα της τραβαω τα ποδια πισω και μπαινω...μπορω να πω οτι η αισθηση ηταν μετρια δηλαδη ή η κοπελα εχει γραψει πολλα χιλιομετρα ή εχει μγαλο κολπο....τελειωνω εκει....σηκωνετε και μου προσφερει πετσετα να σκουπιστω...μου λεει ενα γεια και ουτε καταλαβαινω ποτε φευγει...
Εν κατακλειδι πολυ ωραια γυναικα με μετριες υπηρεσιες, μαλλον εχει βαρεθει αυτο που κανει....αυτην την εντυπωση μου εδωσε...με ενημερωσε οτι σε λιγο καιρο φευγει μονιμα για σουηδια...οποτε οσοι πιστοι προσελθετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
bourdelos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
175
Πόντοι:
3.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού