Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269816
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Μετά από ένα αποτυχημένο πέρασμα από το 2+2 αποφάσισα με την φίλη μου να έρθουμε στο νιρβάνα όπου είχα αρκετό καιρό να έρθω.Άφιξη γύρω στις 03:30,όπου υπήρχε αρκετός κόσμος στο μαγαζί,όλων των ηλικιών ζευγάρια καθώς και 3-4 τραβεστί.Αφού ήπιαμε τα ποτά μας και παρατηρήσαμε ότι μπαινόβγαινε συνεχώς κόσμος από τον χώρο που βρίσκεται το κλουβί,κάναμε κι εμείς μια βόλτα προς τα μέσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Υπήρχαν όντως 4-5 ζευγάρια αλλά κάνανε φάση μόνα τους,κυρίως πίπες.Ένας τύπος ήταν μέσα στο κλουβί και γαμούσε ένα τραβεστί,όπου μας προσκάλεσε να πάμε αλλά δεν τον είχαμε καθόλου ανάγκη Money MouthMoney Mouth.Αποχώρησαμε για να τσεκάρουμε και τα άλλα 2 δωμάτια όπου μπορείς να κάνεις παιχνίδι.Εκεί παιζόντουσαν ανταλλαγές,2 ζευγάρια είχαν αλλάξει παρτενέρ.Αράξαμε λίγο στο ακριανό δωμάτιο για να φτιαχτούμε με το θέαμα.Τα 2 ζευγάρια που έβλεπα ήταν γύρω στα 30,η μία γκόμενα είχε υπέροχες βυζάρες και η άλλη έμοιαζε με κλασσική μπαργούμαν,αδύνατη με μοντελέ σώμα.Ο ένας τύπος έκανε γλειφομούνι στην μία,ενώ η γκόμενα έβλεπε τον δικό της να τον πιπώνει η άλλη και φώναζε δυνατά από ηδονή Ναι!Ναι!.Μετά είχαμε δαχτυλιάσματα σε μουνί-κώλο από τους τύπους και οι γκόμενες να χαιδεύονται και να γλείφονται μεταξύ τους.Το παιχνίδι εξελισσόταν αρκετά αργά κι εγώ ήδη ήμουν απίστευτα καυλωμένος οπότε είπα στην δικιά μου να πάμε πάλι προς το κλουβί.Πετύχαμε πάλι 3 ζευγάρια να φασώνονται μόνα τους αλλά μέσα στο κλουβί βρήκαμε γκριζομάλλη μεσήλικα με μια πουράτζα η οποία γουστάρανε να παίξουνε μαζί μας Ναι!Ναι!.Αφού έβγαλα μπλούζα και κατέβασα μποξεράκι ξεκίνησε η πουράτζα να μου κάνει ένα πολύ βαθύ τσιμπούκι ενώ η δικιά μου πίπωνε τον τύπο που ήταν ξαπλωμένος στο στρώμα.Μετά μου γύρισε το κωλαράκι και άρχισε να μου το τρίβει στο καυλί ενώ ο δικός της μας κοίταζε και δαχτύλιαζε την γκόμενά μου.Έβαλα καπότα,κατέβασα το μαύρο στριγκάκι του μιλφ και άρχισα να την γάμαω αργά-αργά.Μου έλεγε να της τον καρφώσω όλο μέσα ενώ ο δικός της της έλεγε πόσο γουστάρει να την βλέπει να την σκίζω.Μετά από λίγο μου ζήτησε να την σφυροκοπήσω όσο πιο σκληρά μπορούσα και πράγματι την γάμησα πολύ σκληρά,όπως μου είχε στηθεί στα 4,ενώ ξαφνικά βρέθηκε δίπλα μου ένα ακόμα ζευγάρι μ'ένα πολύ δυνατό μελαχροινό μωρό κι έναν ψηλό μύστη σαν μπασκεμπολίστα να φασώνονται και να με βλέπουν να γαμάω την μιλφάρα.Η γκόμενα του έκανε μια λυσασμένη πίπα και μετά από λίγο ο μύστης ξεκίνησε να την γαμάει στα 4 ακριβώς μπροστά στην είσοδο του κλουβιού Ναι!Ναι!.Βλέποντας τους να ξεσκίζονται μπροστά μου έχυσα κι εγώ γαμώντας την πουράτζα.Ο δικός της παρά την δυνατή πίπα που του πήρε η δικιά μου δεν ήθελε να χύσει οπότε αποχωρήσαμε για το μπαρ να συνεχίσουμε μ'ένα ακόμη ποτάκι.Η ώρα κόντευε 05:00 και ο κόσμος είχε αραιώσει όμως ακριβώς στην μέση του μπαρ ένας αλβανός γαμούσε την αλβανίδα γκόμενά του η οποία φώναζε δυνατά και το ευχαριστιόταν.Πραγματικά πολύ καλτ το σκηνικό με τα ζευγάρια να πίνουν το ποτό τους και ο αλβανός να γαμάει ανάμεσά τους.Αφού της τα πέταξε όλα μέσα,φύγαμε κι εμείς με πολύ καλές εντυπώσεις και σίγουρα στο εξής θα αποτελεί την πρώτη επιλογή για μένα λόγω φάσεων και καλτίλας Ναι!Ναι!Καπέλο
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
7 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2015
Πολύ cult σκηνικό το οποίο μόνο εσύ θα μπορούσες να μας μεταφέρεις
με τον δικό σου μοναδικό τρόπο Προσκύνημα
P
Parakmiakos
08 Νοεμβρίου, 2015
Ωραίος για την κριτική αδερφέ αλλά αυτό που περιέγραψες από το μαγαζί προκαλεί λίγο αναγούλα όταν το διαβάζεις... πόσο μάλλον να το βιώνεις.
Το Νιρβάνα από τότε που έκλεισε το μπικίνι δεν κάνει... η πολλή καλτίλα που περιγράφεις μου βγάζει μια απίστευτη αίσθηση βρωμιάς.
14 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητοι, το σκηνικο που περιγράφει ο φίλος δεν είναι καθημερινότητα αλλά εξαίρεση, αν εξαιρέσεις τα ωραία που γίνονται στα ιδιαίτερα του μαγαζιού, το πιο ακραίο που θα δεις στην κυρίως αίθουσα είναι κανένας αισθησιακός χορός....(αντε και κανένα στριπτιζάκι εάν έχουμε κέφια.....).
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3