Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370650
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χθεσινοβραδινό πέρασμα κατά τις 01:00 και κάτι από το κλαμπ παρέα με μια φίλη μου Ναι! Ναι!.Σχετικά λίγος κόσμος για Παρασκευή,καμιά 20αρια ζευγάρια σύνολο οι περισσότεροι από 25-35.Στις πλαινές κουρτίνες τις 2 ώρες που παρέμεινα στο κλαμπ δεν μπήκε ψυχή :S :S,στο ανέβασμα που έκανα στον πάνω όροφο παρατήρησα ότι ανέβηκαν τα περισσότερα από τα ζευγάρια που ήταν στο μπαρ αλλά για να γαμηθούν μόνα τους,χωρίς κανένα παιχνίδι ή κάποια ανταλλαγή :tickedoff: Κεφάλι σε τοίχο!.Μπαίνανε στα δωμάτια και κλειδώνανε την πόρτα Μαλακία Μαλακία,σαν να ήταν σε δωμάτιο ξενοδοχείου Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!.Επίσης κάτι που χαλάει αρκετά τον πάνω όροφο είναι αυτή η πατσαβούρα μαυροφορεμένη χοντρο-ελλεινίδα που έχουν βάλει να καθαρίζει τα δωμάτια και να τσεκάρει τι γίνεται Γαμήσου Γαμήσου.Συνεχώς κοιτούσε περίεργα τους πάντες ειδικά εμένα με την φίλη μου που ψάχναμε να κάνουμε παιχνίδι Μαλακία Μαλακία.Απογοητεύτηκα πλήρως από την νοοτροπία των πελατών στο μαγαζί και αποχώρησα κατά τις 03:00 και κάτι για Νιρβάνα όπου ευτυχώς αποζημιώθηκα :orchestra:.Γενικά στο μαγαζί έχουν γίνει αλλαγές στο προσωπικό,ο χώρος παραμένει προσεγμένος,η μουσική αρκετά καλή και τα ποτά καθαρά.Ο κόσμος όμως είναι το μεγάλο μείον όπως και στο σουινγκ κλαμπ 4,μακάρι να αλλάξει αυτό γιατί είναι κρίμα για το κλαμπ.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
10 ευρώ/άτομο
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.333
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού