Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη, ώρα 18:18
Στο ισόγειο μπουρδέλο (εκείνο με τον διάδρομο) η υπηρεσία μού ανακοίνωσε εξήντα εννιά στο δεκάρικο. Κοπέλα ήταν η Ελένη˙ μια νέα στην ηλικία Ρουμάνα —ίσιο σκούρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα, καλοθρεμμένη— μες την καλή χαρά. Πέρασα στο δωμάτιο δίπλα στο κουζινάκι κι ενημερώθηκα πως προηγούνταν συναγωνιστής. Πριν συμπληρωθούν τέσσερα λεπτά την άκουσα να παρουσιάζεται στο σαλόνι... Την επόμενη στιγμή έμπαινε σε μένα.
— Γεια σου μωρό μου, τι κάνεις;
— Πολύ γρήγορη είσαι...
— Ναιαιαι;...
— Πότε μπήκες, πότε βγήκες...
— Χα χα, τι να κάνω μωρό μου!...
Καπακώνοντάς με (ολόγυμνη) άρχισε μ' ένα φιλί δίπλα στο στόμα μου, συνεχίζοντας με φιλάκια κι ακρογλώσσιο γλείψιμο σε λαιμό, θηλές, στήθος, χαϊδεύοντάς με ταυτόχρονα στ' αχαμνά και παίζοντας τον πούτσο μου. Καθ' όλη τη διάρκεια εξέπεμπε χαμηλής έντασης βογγητά.
Την καλυμμένη πίπα την ξεκίνησε γρήγορα και δυνατά. Τη χαλάρωσε όμως με το που της το ζήτησα.
Για το γαμήσι στήθηκε όμορφα —μάγουλο στο κατωσέντονο— και τον έφαγε πισωκολλητά γονατιστά —ικανοποιητική πρόστριψη— μέχρι ν' αρχίσω να εκσπερματώνω έπειτα από κάμποσες γαμιές.
'Οταν, ύστερα από λίγο, ανέβαινε στα πορνοπάπουτσα έτοιμη να φύγει, συμπληρώνονταν οκτώ λεπτά από την είσοδό της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2015
Κρίμα,και είχαμε συνηθίσει σε μακροσκελέστερες κριτικές,που μας έκαναν πιο ζωντανή την ατμόσφαιρα με την κάθε κοπέλα από την αρχή έως το τέλος της επίσκεψης... Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1