Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την πολύ καλή παρουσίαση της Σόνιας από τον ευγενικό τσάτσο του οίκου Φυλής 65Α όροφος, δέκτηκα να περάσω στο δωμάτιο με την μικρά έναντι του εισιτηρίου των 20 ευρώ. Η Σόνια είναι καινούργια στο σπίτι αυτό, μόλις 3 ημέρες κατά τα λεγόμενα του τσατσου...ούτε εγώ την θυμάμαι από παλιά. Μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο και σώμα, λίγο αμήχανη και κάπως άπειρη, αλλά εμένα μου αρέσει αυτό...Μεγάλο χαμόγελο Μας ήρθε από Ρουμανία και δεν θα κάτσει πολλές μέρες κατά τα λεγόμενα του τσάτσου, οπότε όσοι λατρεύετε τα σχετικά άπειρα πιπίνια τρέξτε να προλάβετε.
Η Σόνια εισήλθε στο δωμάτιο με όρεξη και καλή διάθεση, αν κάπως αμήχανη. Επιτρέπει φιλιά, χάδια, πιασίματα και τρελαίνεται για 69 (μετά βογγητών και σπασμών) Έρωτας Η πιπούλα της αρκετά καλή, αργή με χέρι και γλώσσα (όχι βαθιά και δυνατή). Έχει φανταστικό κωλί,..αν και εγώ της ζήτησα να ανέβει από πάνω για να της γλύφω τα βυζιά καθώς τη γαμάω... Μετά το τρελοκούνημα της δεν άργησα να καταθέσω στο γλυκό μουνάκι της. Ηταν μια πολύ καλή επαφή που την χάρηκα ως γνήσιος πιπινολάτρης.
Η Σόνια έχει Πολλά περιθώρια βελτίωσης και είμαι σίγουρος ότι θα γίνει το μελλοντικό στανταράκι της περιοχής αν αποφασίσει να παραμείνει στην Αθήνα. Την προτείνω σε κάθε πιπινολάτρη πού τη βρίσκει με γλυκιές, όμορφες και κάπως άπειρες μικρές...
Καλό βράδυ σε όλους. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2015
Αυτό το 69 με τίς νεοφώτιστες με τρελαίνει ! ! !
Εχω ΚΑΤΑΠΙΕΙ ουκ ολίγα μετα την άφιξη του πρώτου κύματος κορασίδων , τότε στα 90's .
Τι συγκίνηση Έρωτας

τα σέβη μου Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1