Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161435
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο πορνοκαφε με yiorkie,azzazel και bouxo..μενοντας με τους δυο τελευταιους παμε για μια συντομη τσαρκα για να δουμε τα τελευταια καινουργια αποκτηματα!!
villa erotica μια ντεζη που δεν εχει φωτο στο site αλλα με το που την ειδαμε φυγαμε τρεχοντας!!αυτες που ψαχναμε στο ανδ.γεωργιου εξαφανισμενες
και εμεινε μονο η λουιζα στο GODIVA...ειχα μια συζητηση με τα παιδια να μπω η να μην μπω αλλοστε και για αυτο ο τιτλος!!μ αρεσε σε γενικες γραμμμες το στυλακι και το ντυσιματακι..αν και ο azza ειχε αντιθετη γνωμη(σιγα μην δεν εχει)..φυγαμε και χωρισανε οι δρομοι μας!!
ελα ομως που εμενα το κατω κεφαλι ηθελε να την δοκιμασει....φευγω σπιτι παιρνω το 100αρικο και ξαναπηγαινω...
μπαινω μεσα ζηταω δωματιο...προγραμματα κοπελας
απλο=30
χαλαρο=40
γλυφομουνι=50
γλυφομουνι+ακαποτη πιπα=60
ντουζ με την κοπελα=70
και στα 150 μετα παει ολο το προγραμμα με τζακουζι 50 λεπτα-ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΟΜΩΩΩΩΩΩΩΣ!!Ναι!Ναι!Ναι! τρολιααααα μεγαλη εδω!!ουτε στις βιλλες αυτα!!
η κοπελα ειναι εμφανισιμη αλλα οχι τοσο ομορφη οσο φαινεται στο σαλοναρισμα.μολις βγαλει και το σουτιεν το βυζακι νουμερο 1μιση(azzazel μεγιστεεεε ειχες δικιο ) ειναι και πεσμενο με ραγαδες.το νινακι της καλουτσικο!!μου ειπε οτι εγινε προσφατα μαμα!!
μπαινω με το 70 γιατι ηθελα να κανω και ντουζακι με την κοπελα...ηθελα να δω προθεσεις κι αν κομοδινιζει ακομα και στα μεγαλα προγραμματα!!
και εξηγουμαι...ερχεται δεν πιανει κοτσο το μαλλι και μου λεει απο την κοιλια και κατω θα με ακουμπας..πρωτη ηττα!!
δευτερη ηττα η πιπα της...οχι πολυ βαθια με παιξιμο του χεριου πιο πολυ.της το επερνα αλλα ματαια απο κανενα λεπτο το ξαναεβαζε!!ασε που σκουπιζε τα σαλια της στη πετσετα καθε 20 δευτερολπετα επειδη δεν αντεχε το σαλιο της...μετα απο παροτρυνση μου αρχισε να μου τον φτυνει και εκει το εσωσε λιγο γιατι γουσταρω τετοια.. δευτερη ηττα!!
τριτη ηττα το πισοκολητο της...εδω μολις αρχισα να σφυροκοπαω αρχισε να πηγαινει μπροστα για να μην δεχεται ολη τη φορα.
τελειωμα λιγο κουβεντουλα και δρομο...ο μονος λογος που θα την προτεινα σε καποιον θα ηταν επειδη βαρεθηκε τα στανταρακια του και θελει να δοκιμασει κατι αλλο αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού