Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον εχτες ηρθε η σειρα αυτης της κοπελας να παρει ποδι απο την λιστα αυτων που ειχχαν τραβηξει την προσοχή μου. Ονομα Ελενη, μελαχρινη με μακρυ μαλλι, ομορφα σωμα και προσωπο απο την Ρουμενια κατα δηλωση της. Στο προγραμμα ανακοινώνετε ελευθερο στοματικο αν το επιθυμει ο πελατης. περασα στο δωματιο οπου και η κοπελα δεν αργησε να ερθει. με ρωτησε εαν θελω ελευθερο στοματικο και την απαντησα πως θετικα. αφου με κοιταξε για το εαν ειμαι καθαρος κλπ ξεκινησε να το κανει, η μαλλον ξεκινησε να κανει κατι το οποιο θα μπορουσε να μπει και σε videaki παρωδία ενος στοματικου. κουνουσε το κεφαλι της ρε παιδια προς ολες της κατευθύνσεις. το επανω κατω για λειτουργικους λογους και το αντιλαμβανομαι, οπως και εσεις φανταζομαι. το δεξια αριστερα ομως δεν το καταλαβαινω. ενταξυ, το κοριτσι ηθελε να δωσει αμφαση δεν λεω αλλα ηταν σαν εκεινα το κουκλακια που μπαινουν στο ταμπλο του αυτοκινητου, που ειναι κολημενα εκει και το καφαλι με μηχανισμό ελατήριο κουνανε το κεφαλι περα δωθε αναλογα με την κινηση του αυτοκινητου. κανενα αλλα σχολιο για αυτο μιας και το συνδιασμο της αεροπιπας ηδη ειχα καταλαβει για το τι αλλο με περιμενε. πηγα να της πιασω απαλα και διακριτικα τα μαλλια απο το πισω μερος του κεφαλιου και μου λεει "αστα", λες και πηγα να της τα κόψω. μετα απο 4-5 δευτεροπλεπτα της λυθηκε η κοτσιδα οποτε της λεω και εγω, "ειδες, ηθελα να σε βοηθησω...." το ολο σκηνικο τουλαχιστον μεχρι εδω εχει να κανει με μια κοπελα που δεν γουσταρει του ελευθερο οποτε και σπαζετε οταν δει οτι ο πελατης τελικα το επιλεγει. χωρις να εχω πληρη στηση ειπα να καντσει πισοκολλητα για να συνεχησω ετσι μπας και....και η αληθεια ειναι οτι εκει εγινε δουλεια. ωραια θεα απο πισω με το τουρλοτο κωλαρακι της, αλλα για να ειμαι ειλικρινής εβαλα και εγω της φαντασια μου να δουλεψει λιγο έχοντας στην σκεψη μου ενα αλλο κωλαράκι απο την προσφατη προσωπικη μου ζωη. πολυ συντομα τελειωσα οπου και χαρικα περισσοτερο για το οτι δεν πηγε χαμενο το 10αρικο παρα για την τελικη βαθμολογια της επισκεψης.
αυτα. δεν ξαναπαω και να δω τελικα ποσες θα μεινουν παλι απο ολες αυτες τις κοπελες που να μπορω να λεω οτι αξιζει να πας για να....
αντε και καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2015
ειναι καθαρη χυστη?
F
filakovios
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1