Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 123008
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση για το γαμωτο και υστερα απο παροτρυνση φιλων που εμπιστευομαι το λογο τους. Απλα να δω και εγω τι κανει αυτή τη γυναικα και οι αποψεις των συναδελφων διιστανται. Η συννενοηση ηταν πολύ ευκολη (αν την πετυχεις βεβαια) τηλεφωνο στην αρχη και με sms αργοτερα. Για λεπτομερειες δεν μιλησαμε στο τηλ. ,γιατι ηξερα τι παιζοταν με την νυφη.Εμφανισιακα από προσωπο δεν τρελενεσαι (εκτος και αν σε κοιταζει την ωρα της Πιπαντειου). Αλλα με την κορμαρα της παθαινεις σκουρδουμπλουκου. Να σε ξεδοκιμαζει ο Θεος ένα πραγμα. Συνηθως στην αρχη πεφτει και λιγο μπλα μπλα αλλα με την λεγαμενη δεν επεσε καθολου. Το μονο που μου ειπε ηταν το ονομα της. (κατι σαν την Μαρινα, αλλα σκαλες ανωτερη κατασταση γιατι το εκανε να μην φαινεται τοοοοσο ψευτικο το μπασιμο).
Πριν παμε παρακατω να κανω μια παρενθεση. Η γυναικα αυτή δεν είναι όπως καποιοι ειπαν ,τρανσφορμερ. Εγω ουτε μπρατσονι ειδα, ουτε Αδαμ ειδα. Αν το ειδαν ετσι , πιστευω ότι τους μπηκε αυτή η ιδεα λογω των χαρακτηριστικων του προσωπου της. Είναι αγριο με βαθια σλαβικα χαρακτηριστικα. Κατι σαν νοσοκομα ενετζου εξ Ρωσσιας που βλεπουμε στο Λαικο νοσοκομειο καμια 30 χρονια μεγαλυτερες με αγριοπροσωπακια. Κατι τετοιο αλλα γενικα προσωπο νεανικο, με ομορφα ματια, μαλλι ξανθο θαντερκατ , μακρυ και γενικα μια γυναικα που γελουσε και ηταν χαρουμενη (μεγαλη υποθεση φιλοι μου το κουνημα του προσωπου, εκτος του σωματος-αρκει να μην κουναει και τα αυτια και σου πρηζει τα αρχιδια)
Λοιπον, παμε…Ανοιγω την πορτα και βλεπω την λεγαμενη με ένα ντυσιμο super. Μαυρο εφαρμοστο φορεμα, τακουναρες που αναδεικνυαν τα φοβερα της ποδια και φυσικα το πρωτο πραγμα που καρφωνεις είναι οι βυζαρες της. Εξτρα πριμα γκουντ!!. Τα σπαει και γαμαει μανουλες! Ψωλες με φτερα,μαλακιες οσα γραφονται για το στηθος. (θα τα πω παρακατω γιατι με την γυναικα αυτή όπως ειχα πει και άλλη φορα, απλα δεν βγαζεις ρουχο από πανω της) Λοιπον τη βυζοθολουρα την παθαινεις και όταν είναι ντυμενη αλλα και όταν είναι γυμνη. Τοσο καλο το στηθος, φιλοι μου.
Εκει στην πορτα λοιπον, πλησιαζει πολυ πολυ κοντα και μου λεει το ονομα της. Ειπα μια μαλακια, δεν θυμαμαι και κατευθειαν με αρπαζει και με αρχιζει στα γλωσσοφιλα. Μακια μακια - οπα οπα ,και αρχιζουν τα φακιροπιπιασματα, φουσκοπαντελονιες, κοινως οι καυλες. Φοβερη στα φιλια της φιλοι μου αυτη η μιλφομανα. Μου αρπαζει το ένα χερι και μου το βαζει να ζουλαει τα βυζια της (μαγκες, μεγαλο τουμπαναϊζερ) και με το άλλο της χερι να πιεζει το κεφαλι μου με δυναμη για να βαλει ολο της το στομα μεσα στο δικο μου. Μιλαμε για μεγαλη ξανθολα γκομενα. Για μεγαλη ξανθια παρτολα. Την γυριζω αναποδα και αρχισα τις πιπιλιες και τα ματσα μουτσα στο σβερκακι της και αρχιζει ενα ανεπαναληπτο χορο καυλας πολυ φεϊμους. Τις ανεβαζω το πολύ στενο φορεματακι της και της κατεβαζω το στριγκακι της και τι κανει ρε η αγγελοπουτα? Παιρνει το χερι μου και το βαζει πανω στο μουνι της και το ετριβε με μανια…Ε, ρε γλεντια λεω…Παω να την δακτυλιασω και μου λεει «όχι μονος σου» και παιρνει τα 2 δακτυλακια μου και τα χωνει κατευθειαν στην χοανη…Μουσκεμα η χαοτικη, μιλαμε τελειως πρωτοβροχια φιλοι μου. Μεσα εξω η καρια με μανια αφου αρχιζα να σκεφτομαι κιολας μην τραυματιστει ρε!! Μεγαλη μουνετα, μιλαμε για μεγαλος ψωλαγγελος ρε παιδια. Μεγαλο λυσαρι ρε. Με το άλλο της χερακι καταλαβαινουμε ολοι τι εκανε και βεβαια μετα από λιγο γυρισμα μπροστα, κατεβασμα στο ισογειο και κατευθειαν τον φλαμπουτσο στο στομα. Μεγαλη πιπατζου…πιπα ανωτερας κλασεως ανευ ρουφοδαγκωματων. Τες πα, σπρωξιμο στο κρεβατι, ανεβασμα και του βυζοσακουλου να πεσουν οι βυζαρες εξω, κατεβασμα του μωβ βρακιου μεχρι τα γονατα της, κελεμπια, και αμεσως αρχιζει το γουαναμπει και το γουαναβγει. Κανει φοβερο γαμησι η κυρια . Από τα καλυτερα κικιρικια που εχω κανει. Μεχρι την τροχαια πρεπει να την ακουγαν την γαμιολα! Οσο κρατησα κρατησα λοιπον, σε λιγο την γυριζω της βαζω τον φλαπουτσο στο στομα και μου λεει «τα θελω στο στομα» (λες και θα της τα’δινα καπου αλλου!) Στομα χυσοκουβας, όλα μεσα και τα καταπιε αργα αργα. Ανεβαινει στον πρωτο και αρχιζει τα γλωσσοφιλα και τα φτυσιματα (τι καριολα γυναικα ηταν αυτή ρε παιδες).
Ποδαρακια τρεμουλο, κατευθειαν σε οριζοντια θεση και προσπαθουσα να θυμηθω ισοτιμια δολλαριου-ευρω και Επενδυτικους+Χρηματιστηριακους Αριθμοδεικτες αλλα ματαια. Κατι που επρεπε να ξερω καλυτερα από το ονομα μου , αλλα αρχιδια, με ειχε στραγγιξει –τελειως μαλακας λεμε. Την ωρα που σηκωνοταν από το κρεβατι, της ειπα να βγαλει ρουχα να δω την κορμαρα της γυμνη. Παρελαση-γραμμη το μιλφονι, δεν ειδα τιποτα λουκουμαδες να τρεχουν απ’εξω. Σωμα σφιχτο χωρις λιπος πουθενα (αν παει για φαγητο κανενας συναδελφος, ας πει παρακαλω την γνωμη του για το αν είναι κυρια/σαμπρελα). Μπανακι , της ειπα να βαλει παλι το στριγκακι της+τα παπουτσακια της και να ερθει στο κρεβατι να μου κανει μια επαναληψη στο παθημα της πιπας γιατι δεν τα συγκρατησα καθολου. Με πηγε παλι πορνοντισνευλαντ στο roller coaster της καυλας μαζι με ένα αξεχαστο γλυφομουνι και με τον κυριο τριτοδακτυλο ολο μεσα στην χοανη της, που ακομα τα αυτια μου πονανε από τις γαμημενες της κραυγες. (στ’αρχιδια μου αν ηταν ψευτικες, εμενα με εκαναν μαχιμο) Τελειωμα, καταλαβαινετε που…

Και τελος δυο τρεις λεξεις για resume της υποθεσης αυτης. Η συγκεκριμενη μιλφομανα είναι για πολλα παιχνιδια πελωρια κρεβατοσεντονα και για μεγαλες παραλιες. Πιστευω πως με 2 ακομα και με 3 εμπειρους συναγωνιστες θα εκανε πααααρα πολύ χοντρο παιχνιδι. Παιχνιδι για ολους-παιχνιδι με τα παντα γιατι είναι ενας μουναρος που δεν φοβαται τους πουτσους σαν κατι αλλα ξενερωτα μαλακισμενα μεγαλοβαθμολογημενα ,που περιμενεις στην σειρα των τυριων στον Α/Β να τα γαμησεις (τι γαμησι είναι, ξερω..λιγες οι καλες περιπτωσεις). Εδώ φιλοι μου μιλαμε για μεγαλη οπισθελκουσα τσιμπουκοδρομισσα σπερμοαναφτρα. Καταπιοσπερμιολα από τις πρωτες. Πολύ δυνατο , για αγριες καταστασεις και για ορεξατους γαμαϊντερμαν. Αγαπουληδες μπορειτε να γαμησετε ανετα, γιατι η γυναικα αυτή δεν αγαπιεται-μονο γαμιεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.469
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, gagarin, doc_lin και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2015
δεν υπαρχεις λεμε!
respect!!!

06 Νοεμβρίου, 2015
συνάδελφε η κριτική σου είναι ένα ποίημα των απανταχού, στο ύφος, στο λεξιλόγιο, στις εκφράσεις και στις πληροφορίες που δίνει - πρέπει να τοποθετηθεί σαν πρότυπο στην αρχική σελίδα του site. respect απλά. Προσκύνημα
06 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο ευχαριστω φιλε μου...
06 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να εισαι καλα ρε φιλε, ευχαριστω...
06 Νοεμβρίου, 2015
Ισως το καλυτερο κειμενο που εχω διαβασει εδω. ... Ο μοναδικός παίκτης,.. Απλά respect, .
06 Νοεμβρίου, 2015
zadren με εστειλεs φιλε ....ΠροσκύνημαΠροσκύνημα χρονια ελεγα να το παρω αυτο το milfoni και απο μαλακισμενεs κριτικεs και ανουσιουs υπαινιγμουs αγορακι γαρ .....το ανεβαλα ...αλλα τωρα με απο αυτο ...βουρρρρρρ !!!! μπραβο φιλε !!!!!ΚαπέλοΚαπέλο
06 Νοεμβρίου, 2015
αγορακι από τα ποιο προσεγμενα μουτρο
06 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οποίος έχει τηλέφωνο θα το ήθελα σε π,μ....Πρέπει να τιμήσουμε τέτοιες συμπεριφοες από κυριες.
06 Νοεμβρίου, 2015
μπραβο φιλε Ναι!
S
swadow
07 Νοεμβρίου, 2015
Είσαι ο καινούργιος milf-predator Ναι!
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3