Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αφού ολοκληρώσαμε την τσάρκα με τον φίλο μου τον Σιδερά Μεγάλο χαμόγελο έμεινα σε ένα δίλημα μεταξύ 2 κοριτσιών και στην τελική κατέληξα σε μία τρίτη κοπέλα την οποία έχω συναντήσει αρκετές φορές σε παλιότερες βόλτες. Η απόφαση μου να περάσω δέν ήταν τόσο επειδή με ξετρέλανε αυτό που είδα όσο οτι έχω μία ιδιαίτερη αδυναμία στα μιλφάκια. Η Άννα είναι μία γυναίκα γύρω στο 1.60 απο Βουλγαρία με κοντό μαύρο μαλλί, μεγάλα βυζιά σιλικονάτα, μπουτάρες, κωλάρα μεγάλη για πολλές σφαλιάρες και ένα πρόσωπο που πάνω του διαγράφονται τα χρόνια, γύρω στα 48-50+. Είχε κάποια παραπανίσια κιλά αλλά σχεδόν καθόλου κυταρίτιδα και τα κιλά πάνω της την έκαναν νταρντανοτούμπανο. Στα ενδότερα η Άννα είναι πολύ γλυκιά, ευγενική και ομιλιτική όσο πρέπει. Το τσιμπούκι της δέν με ενθουσίασε αντιθέτος με πόναγε λίγο, απλά το έσωσε γιατί ασχολήθηκε και με την γύρω περιοχή χωρίς καθόλου βιασύνες. Το μουνί της ήταν περιέργος αρκετά στενό. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις χωρίς κανένα παράπονο και γκρίνια ωσπού ήρθε το τέλος. Καθ'όλη την διάρκεια συμετείχε με βογγητά και προστυχόλογα.
Δέν ξέρω αν έφταιγε το οτι δεν είχα ιδιαίτερη διάθεση αλλά δέν πέρασα όσο καλά περίμενα μιάς και τα μιλφ είναι για να σου δίνουν λόγο της εμπειρίας τους αυτό το κάτι παραπάνω στο κρεβάτι απο μία πιτσιρίκα. Αν με ρωτούσατε απλά δέν θα την επισκεπτόμουν ξανά. Πάμε γι'άλλα.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού