Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το πρωινο μου ηταν ελευθερο και οι καβλες μου στο κοκκινο.Ξεκινησα το τσαρκαρισμα,ειδα διαφορα τεμαχια,αλλα την αποφαση μου την ειχα παρει απο το πρωι που ξεκινησα την τσαρκα.Θα γαμιομουν με την βασιλισσα Σονια.
Εφτασα σην Βεργας,οπου πια το παρκαρισμα ειναι πανευκολο(να και ενα καλο απο την κριση).Με υποδεχτηκε η συμπαθεια μου,η παντα ευγενικη υπηρεσια με τα γυαλακια λεγοντας μου οτι δουλευε η Σονια.
Μετα απο λιγα λεπτα η μιλφαρα προβαλε με το λευκο στριγκακι της και το ασπρο διαχυτο φορεματακι που φαινονται οι υπερβυζαρες της.Με καλημερισε πολυ ευγενικα,εδωσα τα λεφτα και περιμενα στο δωματιο.
Η μιλφαρα προβαλε μετα λιγα λεπτα.Μπηκε και ηρθε προς το μερος μου.Καθισε στο στρωμα και αρχισε μια ισπανικη με τις βυζαρες της.Ο ρυθμος ηταν αργος,και βασανιστικος.
Ξαπλωνω,και αρχιζει ενα πολυ ωραιο αρχιδοκαραμελωμα το οποιο καποια στιγμη σταματησε και με μια κινηση καταπιε την πουτσα μου.
Ξεκινησε εκεινη την αργη και βασανιστικη πιπα,μια στο κεφαλακι και μια να καταπινει ολη την πουτσα.Και να σου εγω ολο και να αναβω και να προσπαθω να κρατηθω να μην χυσω γρηγορα.
Της λεω να σταματησει και της λεω να με καβαλησει και αρχιζουμε ενα πηδημα με εμενα ξαπλωμενο και εκεινη απο πανω μου.Εκει θαυμασα την φυσικη της κατασταση,γιατι παρολα τα πανω κατω εδειχνε να μην μασαει απο τιποτε.
Οταν ενιωθα οτι κοντευα να τελειωσω την σταματησα,εβγαλα το προφυλακτικο και κατεθεσα στο στομα της,μεχρι και την τελευται σταγονα.
Σουπερ περιποιηση για αλλη μια φορα δικαιωσε την φημη της ως βασιλισσα της πιπας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yuma

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού