Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326051
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική, σίγουρα μέσα στον Οκτώβριο

Ήθελα κάποια στγμή να επισκεφτώ ένα studio καιδεν ήξερα πιο να διαλέξω....Διάβαζα αρκετές κριτικές για ταεν λόγο ιδρύματα, αλλά ήμουν λίγο άτολμος στο να πάω σε κάτι τέτοιο θές λόγο οικονομικών, θές λόγο οικογενειακής κατάστασης, μέχρι που ένα βράδυ το παίρνω λοιπόν απόφαση και τραβάω για την Αριστοτέλους 6!!!
Φτάνω περίπου στις 01:00, το παρκάρισμα λόγο της ώρας άψογο!!! Η πρώτη μου εντύπωση πολύ καλή μπορώ να πώ, η κυρία που άνοιξε με υποδέχτηκε με χαμόγελο που σε κάνει να νιώσεις ακόμα πιο άνετα. Ο χώρος στο σαλονάκι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ και το τονίζω αυτό, με πολύ ωραία μυρωδιά στο χώρο και αρκετά ζεστά βέβαια!!! Παρουσίαση των κοριτσιών, μου λέει η εν λόγο κυρία οτι σήμερα έχουμε δύο κοπέλες, η μία είναι η Ζωή και άλλη η Kendra. Μόλις έρχονται τα κορίτσια το μάτι μου πέφτει πάνω στη Ζωή, ειλικρινά ότι καλύτερο έχω δεί, ΜΙΚΡΟΚΑΜΩΜΈΝΗ μελαχρινή κοπέλα (τώρα τα έχει μελαχρινά, στις φώτο του site είναι κόκκινα ακόμα, μου εξήγησε ότι είναι παλιές φωτογραφίες) αδύνατη αλλά με 2.5αρι πρός το 3αρι στήθος βέβαια ολίγον πεσμένο, αλλά δε με ένοιαζε κάτι τέτοιο.

Διαλέγω λοιπόν τη Ζωή. Βέβαια η μαλακία είναι ότι είχε έρθει άλλος συναγωνιστής που την περίμενε στο δωμάτιο και έπρεπε να περιμένω λιγάκι, λέω δε γαμιέται αφού ήρθαμε τι έιναι να περιμένουμε λίγα λεπτά. Όσο περίμενα χτυπάει το κουδούνι και μπαίνουν άλλοι δύο συναγωνιστές, αράζουν στο σαλόνι και πέφτει πάλι η παρουσίαση του κοριτσιού αυτή τη φορά γιατί η Ζωή , με το που σκάει ο Kendra και τη βλέπουν οι άλλοι δύο δηλώνουν ότι ήρθαν ΜΟΝΟ για τη Ζωή - εδώ να πώ ότι λύπήθηκα λίγο τη Kendra γιατί έφαγε σε διάστημα 3-4 λεπτών 3 άκυρα, τέσπα- με το που άκουσα ότι ήρθαν ΜΟΝΟ για τη Ζωή λέω οκ θα περάσουμε καλά!!!

Έρχεται λοιπόν η σειρά μου να πάω στο δωμάτιο και να περιμένω το μωρό, αφού γδύνομαι (ακόμα φοράω το μποξεράκι εννοείται....έχω κόλλημα να μου το βγάζει η γκόμενα) μετά από λίγο σκάει το κουκλί....Το σωματότυπό μου είναι αρκετά μεγάλο λόγο γυμναστηρίου αλλά με περιττά κιλάκια λόγο δουλειάς και μη χρόνου για προπόνηση.Η γκόμενα λοιπόν φοράει κάτι παππούτσια που μου έριχνε μισό κεφάλι, λέω δε πάμε καλά πολύ ψηλό είναι τελικά αυτό, αλλά ήρθε η στιγμή της αποκάλυψης,μόλις τα έβγαλέ κατέβηκε 2-3 πατώματα και μου έφτασε στο σαγόνι, λέω εδώ είμαστε πάμε για λούνα παρκ τώρα!!!

Ξαπλώνουμε και αρχίζουμε τα ΕΡΩΤΙΚΑ φιλάκια παντού, μύριζε εκπληκτικά και η επιδερμίδα της ήταν βελούδινη, σιγά σιγά το χέρι της κατέβηκε στο επίμαχο σημείο όπου μου λέει,αυτός δε κρυώνει έτσι?? Που να κρυώσει μωρό μου με έσενα δίπλα και καλόγερο κολάζεις.

Μου φοράει τη καπότα και μου κάνει μια πίπα τόσο βαθιά δε μου έχουν κάνει ποτέ με έλιωσε η κοπέλα. Μετά ανεβαίνει από πάνω και βάζει το καυλί μου σιγά σιγά μέσα της και αρχίζει να χτυπιέται ανελέητα,μιλάμε για τρελλή καύλα. Επειδή όμως μου αρέσει να έχω ΕΓΩ τον έλεγχο τη γυρνάω στο 4 να δω και το απίστευτα μικρό και στητό της κωλαράκι και αρχίζω να τη πηδάω αργά αργά στην αρχή και μετά να τη σφυροκοπάω γρήγορα, έβλεπα το πρωφυλακτικό να γίνεται άσπρο απ'έξω τα υγρά της πέφτανε στα αρχίδια και καύλωνα ακόμα περισσότερο, όπου τη γύρισα για να βλέπω το προσωπάκι της όταν έχυνα (εδώ να πώ ότι τελειώσε στο προφυλακτικό και θέλω να ρωτήσω άμα θέλεις να τη χύσεις στα βυζιά της ή οπου αλλού κάτσει συννενοήσε με τη τσατσά ή με τη κοπέλα, περιμένω σχόλια). Αφού τελειώνουμε η κοπέλα σηκώνεται να φορέσει το σουτιέν της και το στριγκάκι της, έρχεται την ώρα που ντυνόμουν μου δίνει ένα φιλί που με ξανακαύλωσε σε χρόνο dt, να πώ την αλήθεια ήθελα δεύτερο γύρο αλλά δε με έπαιρνε οικονομικά, της είπα όμως ότι θα ξανα πάω οπωσδήποτε!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού