Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490784
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καπέλο Διαβάζοντας στο forum μέρες και ψάχνοντας κάτι είπα να βγάλω γούστα στο εν λόγω studio μιας και το έχω ξανα - επισκεφθεί πρίν μήνες. Από τα μόνα που παίζαν εκείνη τη στιγμή το πιο αξιόλογο ήταν η Χαρα (μιας και Ελληνίδα - έχω προτίμηση)!ΓλώσσαΓλώσσα
Χωρίς ιδιαίτερη καθυστέρηση, διάλεξα δωμάτιο - χαλάρωσα έκανα ντουζάκι και ανέμενα. Μετα απο λίγο μπήκε η Χαρά φορώντας το strigkaki της μόνο..κάτι που δε μου άρεσε, μου αρέσει η άλλη να φοράει τα απαραίτητα και το γδύσιμο μετά (δεν είμαστε και σε bourdelo Προσκύνημα - ψεκάστε - τελειώσατε... Στο δια ταύτα ξάπλωσε στο κρεββάτι και άρχιζε να μου τον χαϊδεύει για να σηκωθεί και είχαμε πιάσει την κουβεντούλα μιας και δουλεύει και Πειραιως 193 και σχολιάζαμε την κατάσταση για Studio και άλλες κοπέλες που γνωρίζαμε (αμπελοσοφίες)ΕμμμμΕμμμμ
Ξεκινάει και τον ρουφάει στο στόμα ακα και φαινόταν να της αρέσει. Γλύψιμο και απο κάτω balls και ξανα μέσα στο στόμα. Καλή στο OWO και έδειχνε διάθεση να το ρουφάει και όλο μέσα, κρατώντας της το μαλλί ξαπλωμένη στο πλαϊ για να βλέπω (είχε κ καθρέπτη απέναντι). Με άφησε να χαϊδευω το μουνάκι της ενω όσο γινόταν υγρή τόσο καλύτερη και στην πίπα. Έπειτα γύρισμα πέρασμα σκούφο με το στόμα άνοιξε τα πόδια και άρχισε το σφυροκόπημα όπου έδειχνε να πονάει σηκώνοντας της τα πόδια ψηλάΝαι!Ναι!
Γύρισμα στο πλαϊ και έπειτα στα 4 Κατσικογάμης όπου με άφηνε να βαράω και τα κολομέρια (που γουστάρω)! όπου και ήρθε η κορύφωση! Όπισθεν δεν δίνει (τον έχει παρθένο λέει ακόμη) και επίσης δεν άφηνε να της το γλύψω (λεει extra μέχρι και 120!! ) - δεν τρελλαθήκαμε λέω..
Λίγο βιαστική στο τέλος αλλά η αλήθεια είναι ότι είχαμε πει αρκετά απο την αρχή και δεν είμαι προσωπικά και της κουβέντας.
Στο δια ταύτα δεν εντυπωσιάστηκα γιατί στα 80,00 ευρώπουλα έχεις καλύτερες επιλογές αλλά εκείνη την στιγμή-βιαστικά δεν είχε κάτι άλλο στα γούστα μου σε Ελληνικό κομμάτι.. Διάρκεια 30 λεπτά
Στα μείων ότι έχει λίγο κοιλίτσα καθώς και βυζί ΔΕΝ... Αλλά πίπα και Κατσικογάμης ΟΛΑ καλά, εξάλλου είναι το ατου της απο ότι μου είπε - Όλοι ή στην πίπα ή στα τέσσερα τελειώνουν Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χαρά
jeisonkm
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3.293
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού