Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη συνευρεση...
Η ΥΠΕΡΟΧΗ υπηρεσια μου εκθετει το προγραμμα της Πωλινας. Εγω .
Σκαει μυτη το ΑΛΟΓΟ πανω στις τακουναρεςμε ολοσωμο δυκτιοτο-σκισμενο μαυρο κορμακι. Μου κλεινει πονηρα το ματι Ματάκι και μπαινω στο δωματιο απεναντι απο την εισοδο δεξια. Σε 5 λεπτακια ερχεται το κοριτσι μεσα στο χαμογελο και τη γλυκα! Βγαζει το πανω μερος απο το κορμακι, κοντενει ξαφνικα Εμμμμ και ερχεται στο κρεβατι. Αφου δωσαμε τα πρωτα γλωσσοφιλα παιρνει τη κατασταση στα χερια της και αρχιζει ενα γλυψιμο απο το λαιμο μεχρι τα γονατα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Σταση στα @@ οπου τα περιποιηθηκε δεοντως!!!!!!!!!!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Τοσο πολυ που πιστεψα οτι δεν θα κρατηθω. Αρχιζει τη πιπα κι εκει τα ειδα ολα. Τοσο βαθεια πιπα δεν μου εχει κανει καμια. Τα ειδα ολα! Ξεχασα τον λογο που ειχα παει και αφεθηκα να της τα δωσω στο στομα. Γατα η κυρια ομως... Τραβιεται και με αφηνει συξυλο. Ξαπλωνει διπλα και τα γλωσσοφιλα πεφτουν βροχη.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Μου βαζει στα δυο δαχτυλα προφυλακτικο και μου λεει: Βαλτα στο μουνακι μου που μ' αρεσει.. Οσο πιο πολυ της εβαζα μεσα τα δαχτυλα τοσο πιο γρηγορα χαϊδευε τη κλειτοριδα της μεχρι που με αναστεναγμους εχυσε πανω στα δαχτυλα μου.
Αφου μου ειπε ενα παθιαρικο ξαναρχισε τη γνωστη πιπα μεχρι να πετυχει την τελεια στηση.
Διακοπη για περασμα προφυλακτικου, ξανα πιπα γιατι οπως ειπε σκι στησιμο στα τεσσερα. Χωρις να της πω τιποτα ειχε καταλαβει τον λογο της επισκεψης. Με το χερι της αναμεσα στα μπουτια της τον πιανει και τον οδηγει στη πυλη της κολασεως.Ματάκι Για μουνι, ουτε λογος. Σκυβω πανω της και ξανα γλωσσοφιλα!!! Με ενα σπρωξιμο της τον βαζω σχεδον ολο μεσα. Εκει δυσανασχετησε, αλλα για πολυ λιγο.
Συνεχεια γλωσσοφιλων και παροτρινση εκ μερους της να της σκισω το κωλαρακι δυνατα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Αλλο που δεν ηθελα...
Μετα απο αρκετο και δυνατο ξεκωλιασμα (το οποιο αντεχει και επιζητα) εγινε η καταθεση!!!!!ΜατάκιΓλώσσαΈρωταςΓλώσσαΜατάκι
Λιγη κουβεντουλα, φιλι στο στομα (πεταχτο αυτη τη φορα) και αναχωρηση.
Ο σκοπος επιτευχει.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
kostas-mk37
Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
10
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ena Vima Mprosta

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού