Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163799
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

...η περιστασιακή μονογαμία, μου έχει ανοίξει την όρεξη για έτερη γυναικεία σάρκα...
...η νυχτερινή φιλοσοφική συζήτηση με τον δάσκαλο με την συνοδεία καφέ ήταν μια καλή αρχή , και ήδη ο οπτικός ηδονισμός άρχισε απο την καφετέρια...
...ο δάσκαλος έκανε αστραπιαία 2 ηδονιστικά χτυπήματα με Μελίσσα , μια μελανόχρωη ψηλή ιέρεια και με Λούντα μια όμορφη αισθησιακή κοπέλα απο την Μολδαβία...
και κάπου εκεί άνοιξε ο δρόμος για τον μαθητή...
...είχα ανάγκη όπως προείπα για έτερη γυναικεία σάρκα και η Άντζι μου κάλυψε αυτήν την ανάγκη...καυλαντίσαμε λίγο στο τραπέζι όπου τα λικνίσματα του σώματός της στο ρυθμό εξέκριναν λίγη ντοπαμίνη...κάτσαμε στον καναπέ όπου θώπευα και έλειχα τους υπέροχους μαστούς της και ράπιζα απαλά τους τους ερεθιστικά σινάμενους γλουτούς της...
...είχα έμπνευση
ήθελα να δημιουργήσω λίγο διηδονισμό ...έκανα την ανήθικη πρόταση στην Άντζι και εκείνη έφερε απο το χέρι την φίλη της την Μελίσα...η μια ήταν ξανθιά με πιασιματάκια στητούς μαστούς και λευκό δέρμα (Άντζι) και η άλλη ήταν πιο ψηλή με ωραίους χυτούς μαστούς μελαχροινή με μελανόχρωη επιδερμίδα (Μελίσα)...η Μ. αναφώνησε: "τι ωραία βυζιά" και έλειχε τα βυζιά της Α. , με την Α. να λέει και συ έχεις ωραία βυζιά και να της ανταποδίδει την μαστολειχία ...είχα καυλώσει! , τις έγλυφα και γώ και κείνες αλληλογλείφονταν και αλληλοδαχτυλιάζονταν μεταξύ τους , ...θυμάμαι η μια ήταν απο πάνω μου και την έλειχα και η άλλη ανάποδα πάνω στα πόδια μου και την θώπευα και εναλλάξ...ήταν μια υπέροχη στιγμή γνήσιας πορνογραφικής τέχνης!
...για επιδόρπιο δοκιμάσαμε μαζί με την δάσκαλο ένα μινιόν αισθησιακό ρωσσιδάκι με μικρό στήθος αλλά όμορφη κίνηση, απαλές χειλοχειλικές επαφές και ήπιες ψηλαφήσεις των μικρών χειλέων του αιδοίου της ...υπέροχη στιγμή και αυτή!
...γενικά ήταν μια όμορφη εμπειρία σε χαμηλή τιμή (5ευρώ χορός 10 ευρώ η είσοδος)
ευχαριστούμε κορίτσια για τις όμορφες στιγμές !

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2015
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού