Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειχα καιρο να επισκευτω αυτο το σπιτακι και αποφασησα να κατηφορησω προς τα εκει εχοντας αναγκη να παω με ενα μιλφ.Μπαινοντας μεσα μου παρουσιασε η ευγενικη τσατσα 2 κοπελες, την Νικη και την Συλβια.Περασα με την Νικη.Ξανθια με κοντο μαλι μεχρι τους ομως περιπου και σωμα καλο για την ηλικια της.Στο δωματιο περιμενα κανενα δεκαλεπτο γιατι προηγουταν αλλος συναγωνιστης.Μπηκε με χαμογελο, χερετιθηκαμε και εβγαλε το σουτιεν της.Ξααπλοσε πανω μου και αρχισε να τριβει το κορμακι της και να με φιλαει στο λαιμό και στο στηθος.Ειχα καυλωσει είδη και μου τον εβαλα μεσα στα βυζακια τηςΝαι! Στη συνεχεια κατεβηκε προς τα κατω περασε το σκουφακι και ξεκινησε μια πιπα πολυ καλη.Την εστησα στα τεσσερα οπου η θεα του κωλου της ηταν υπερκαυλωτηκη Έρωτας .Για το τελείωμα γυρισαμε σε ρομαντικο ιεραποστολικο με φιλακια και λιγα τραβιγματα μαλλων.Εβγαζε αλληθοφανη βογιτα που εκεινη την ωρα μου αρεσε τοσο η ολη φαση που δεν αργησε να ερθει το τελοςΜεγάλο χαμόγελο Με ευχαριστησε με χαμογελακι και εφυγε απο το δωμτιο ανταλασοντας ενα τελευταιο φιλακιΝτροπή

Σε γενικες γραμμες η Νικη ειναι μια κλασικη μιλφ οπου τιμαει τα λευτα της και δεν δείχνει σημαδια βαρεμαρας η ξεπετας στο δωματιο.
Αυτα απο εμενα, να εχεται ενα ομορφο απογευμαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
ZoReN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.426
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού