Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
Call-Girls 20547
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα γράψει στο topic της Άννας αλλά αφού είδα ότι καταχωρήθηκε είπα να τα μεταφέρω και σαν κριτική με κάποιες λεπτομέρειες ακόμα,
την περίμενα πιο όμορφη και με καλύτερο σώμα απο τις κριτικές που είχα διαβάσει απο το adult,ήρθε ντυμένη με παντελόνι λευκό στενό, μπλουζάκι στράπλες και ψηλοτάκουνες γόβες γενικά ωραία ντυμένη, πρόσωπο για εμένα αδιάφορο με ψιλομεγάλη μύτη και σώμα αγύμναστο, αδύνατο όμως και κρατιεται λογο τα 24 χρόνια της.Βυζάκι περίπου 1 με 1,5 σφιχτό και κώλος λίγο πανω απο το μέτριο, οι φώτο της εχουν επεξεργαστεί αρκετα στο σημείο αυτό... αρκετά tatoo από την μέση και κάτω και piercing σε γλώσσα και αφαλό.

Απο υπηρεσίες η κοπέλα είναι super, την κάνεις ότι θες και αντέχει και δείχνει να το γουστάρει... το τσιμπούκι της είναι πολύ δυνατό με αποκορύφωμα το deepthroat που κάνει, ήταν απο τις λίγες φορές που ενιωθα το πουτσοκέφαλο μου να στριμώχνεται μεσα στο λαρύγγι, καύλα μεγάλη και χωρίς να πνίγεται εύκολα, να δακρύζει και όταν έφτανε η στιγμή που δεν μπορούσε να πάρει ανάσα να τον βγάζει έξω και μετά πάλι τα ίδια...Προσκύνημα γλυψιμο στα αρχίδια και ρούφιγμα και τα δύο μαζί έπειτα από παρότρυνση δικιά μου.

Στο γαμήσι συμμετέχει χωρίς πρωτοβουλίες σε εμένα τουλάχιστον και το μουνάκι της καυλώνει εύκολα... αντέχει σε δυνατούς ρυθμούς χωρις κανένα πρόβλημα. Εγώ στον δεύτερο γύρο γόυσταρα πιο πολύ να την τσιμπουκώνω παρά να την πηδάω αφού είχα δει τις αντοχές της pipa2
Σαν χαρακτήρας είναι μια χαρά και αρκετα ευγενική. Δουλεύει περίπου ένα μήνα μου είπε, δεν ένιωθα ότι είχα callgirl και αυτό είναι και καλό και κακό...
Στην βαθμολογία διάθεση στο sex και συμπεριφορά ειναι 9 αλλά δεν με αφήνει το σύστημα.
Στα 120€ χωρίς cim ή κώλο και εμφάνιση μέτρια για τα γούστα μου για εμένα δεν ειναι VFM σε καμία περίπτωση.
Με χαμηλότερη τιμή ίσως την ξανασυναντούσα για το deepthroat που μου έμεινε από την συνάντηση...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, xprncseeker

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού