Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181788
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα , κλασσικά στην υποδοχή η Δανάη , με πέρασε στο σαλονάκι ,την ρώτησα αν έχει φέρει τίποτα καινούργιο...απάντησε όχι ,από Δευτέρα κάτι θα φέρει αν και είναι δύσκολο να βρεις κοπέλες .
Δύο κοπέλες δούλευαν , η Μαργαρίτα μια ξανθιά μιλφ χοντρή με μεγάλα μπούτια με κυτταρίτιδα και 2άρι βυζί και η Τζούλια , μια μελαχρινή μιλφ με πιασίματα και 2.5άρι βυζί ,το βυζί με το σουτιέν που φορούσε φαινόταν τουλάχιστον 3.5άρι ...
Δυο προγράμματα στο μαγαζί μισή ώρα στα 60 ευρώ και μια ώρα στα 80 ευρώ , πέρασα με το 2ο πρόγραμμα. Η Δανάη με πήγε στο δωμάτιο το οποίο (όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες μου)είναι άνετο , λιτό , με καμπίνα ντουζιέρα και έναν παλιό καναπέ. Ήρθε στο δωμάτιο η Τζούλια , με ρώτησε αν θα πιώ κάτι και αν θα κάνω μπάνιο. Άνοιξε μια σφραγισμένη πετσέτα και καθώς και παντοφλάκια μίας χρήσεως. Έκανα το μπανάκι μου ξάπλωσα και την περίμενα.
Η Τζούλια είναι μια μελαχρινή μιλφ 35 ετών απο την Λευκορωσία , το σώμα της είναι με πιασίματα , το βυζί της τελικά ήταν 2.5άρι , έχει ένα τατού χαμηλά πίσω στην μέση καθώς και πίρσινγκ στον αφαλό , ελληνικά μιλάει πάρα πολύ καλά . Αν δεν κάνω λάθος και δεν με απατάει η μνήμη μου πρίν απο αυτό εδώ το ελαιοτριβείο πρέπει να δούλευε μαζί με την Δανάη (αλλά και μετά αφού έφυγε η Δανάη) στο Συγγρού 40-42.
Έβγαλε την άσπτη ρόμπα που φορούσε και έμεινε με τα εσώρουχα. Ξεκίνησε μασάζ από την πλάτη και τους ώμους , συνέχισε μέση , μαλακά μόρια , πόδια(όχι πατούσες , πέλματα) χέρια και αυχένα. Έδειξε να το κατέχει το θέμα του μασάζ και για περίπου 35 λεπτά μου έκανε ένα χαλαρωτικό μασαζάκι . Κατά την διάρκεια του μασάζ ήταν αμίλητη και μιλούσε μόνο αν την ρώταγα κάτι.
Σκούπισε τα χέρια της με οινόπνευμα , ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τα κωλομέρια και ανάμεσα στα πόδια μου και με ρώτησε αν θέλω να γυρίσω. Γύρισα ανάσκελα , είχε βγάλει το σουτιέν της αλλά όχι και το κάτω εσώρουχο , τώρα ήταν κάπως αμήχανη . Ξεκίνησε να μου χαϊδεύει το στήθος , ενώ έσκυψε και έγλυφε τα αυτιά μου και τον λαιμό μου .Εγώ έτριβα το μουνάκι της πάνω απο το εσώρουχο ενώ αυτή είχε πιάσει με τα χέρια της το στήθος μου και μου έγλυφε επίμονα την ρόγα μου. Κατέβηκε πιο κάτω ενώ μου φιλούσε την κοιλία και την άκουσα να ανοίγει το προφυλακτικό . Πήγε να το φορέσει σε μισοσηκωμένο μόριο , το έπιασα το έβγαλα και της είπα ότι θέλω χωρίς προφυλακτικό. Απάντησε ότι δεν κάνει χωρίς γιατί προσέχει...δεν της είπα κάτι άλλο ούτε επέμενα αλλά έσκυψε και δειλά δειλά με την γλώσσα της έγλυφε τον πούτσο μου σαν παγωτό , στην συνέχεια ξεθάρρεψε λίγο και τον πήρε κανονικά στο στόμα , πίπα σχετικά καλή και για αρκετή ώρα , την σταμάτησα για να μην χύσω. Σηκώθηκα καθιστός στο μασαζοκρέβατο την έφερα κοντά μου και άρχισα να γλύφω τα βυζιά της , τραβιόταν λίγο γιατί φοβόταν να μην την δαγκώσω υπέθεσα. Σηκώθηκα της έπιασα απο τον αυχένα την έφερα προς τα μένα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε για λίγο. Της έβγαλα το εσώρουχο και την έβαλα να καθίσει ανάσκελα στον καναπέ. Γονάτισα ανάμεσα στα πόδια της την έπιασα απο τα κωλομέρια την έφερα κοντά στο στόμα μου και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι , το οποίο ήταν μοσχοβολιαστό και με παχιά μουνόχειλα , το γλυφομούνι της άρεσε και την καύλωσε ενώ άρχισε να κατεβάζει και ζουμιά... Μου είπε να την γαμίσω αλλά της είπα ότι δεν έχω όρεξη , συνέχισα να την γλύφω και με το δεξί μου χέρι να παίζω τον πούτσο μου , σταμάτησα , έτριξα τον πούτσο μου στα μουνόχειλα της , σηκώθηκα και έφερα τον πούτσο μου μπροστά στο στόμα της , με έγλυψε μία δυο φορές και μετά έβαλε τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της και ξεκίνησε ισπανική , συνεχίσαμε λίγο και όταν ένιωσα ότι έρχεται η στιγμή να τελειώσω πήρα τον πούτσο μου στο χέρι μου και παίζοντας τον , έχυσα μια αρκετά μεγάλη ποσότητα στα βυζιά της. Είχε μείνει άφωνη αλλά με ζωγραφισμένο ένα χαμόγελο στα χείλη της . Την βοήθησα να σηκωθεί , σκουπίστηκε γρήγορα γρήγορα απο τα πολλά πήρε τα ρούχα της στα χέρια και έφυγε για μπάνιο.
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο πενήντα λεπτά , το μασαζάκι της σχετικά καλό και αρκούντος χαλαρωτικό , στα υπόλοιπα διστακτική και χωρίς πρωτοβουλίες , για 60 ευρώ καλά θα ήταν για το 80άρι που έδωσα όχι ,ενθυμούμενος βέβαια και τις καλές επόχες που με 80 ευρώ οι κοπέλες έκαναν παπάδες και ας είχαν και δουλειά , τώρα που βαράν μύγες θεωρώ ότι πρέπει να είναι ακόμα καλύτερες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.586
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2015
" Είχε μείνει άφωνη αλλά με ζωγραφισμένο ένα χαμόγελο στα χείλη της" εμεις σμυρνη να δεις ποσο ΑΦΩΝΟΙ εχουμε μεινει με τις μπαρουφεςσου που διαβαζουμε... Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1