Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήμουν πολύ σκεπτικός για το που θα πάω!Χμμμ; Αλλά τελικά οι Μπακαγιοκοι μου με λένε " έλα να σε πάμε στο μωρό"!Γερο-μύστηςΆκουσα καλά λόγια και λέω δεν πάμε κι εμείς να το δοκιμάσουμε!Γλώσσα
Περναω με το απλό των 30€ ευτυχώς σε μένα δεν ζήτησε κάνα ψιλό η τσατσα γιατί θα είχαμε θέματα μετά!Θυμός
Πάω στον νιπτήρα να πλεινω τα χερια μου , και κάτω στο πάτωμα το οποίο είναι ενιαιο με το μπανιο ,είχε ιχνη λασπουρας απο πατήματα! Ρε συ τσατσά ζητάς που ζητάς ψιλά κάνε σωστά την δουλειά σου.Κεφάλι σε τοίχο! πάω να σκουπιστω βλέπω στο κομοδινο 2-3 μονο φύλλα χαρτιού!Θυμός Ρε έλεος τόσα λεφτα
περνετε ....Κεφάλι σε τοίχο!
Σκουπίστηκα στο μποξερακι μου!Λύπη Περιμένω το μωρό και έρχεται σε ένα 5 λεπτό! Κατευθείαν της έδωσα το χέρι μου για να γνωριστουμε. Και της έδωσα και ένα φιλάκι στο λαιμό για να το λύσω το μωρό!Γλώσσα
Την ρωταω ukraine ή russian?
- ukraine μου λέει..Ναι!
Κάτι προσπάθησα να τις πω στα αγγλικά δεν καταλάβαινε, οπότε λέω τώρα θα μιλήσει ή τρυφερότητα μου..Έρωτας στο κρεβάτι και οι δύο στα γόνατα με τα φιλία στο λαιμό της, να φέρνουν αναστεναγμόυς από το μωρό! Τα χερια μου ταυτόχρονα χουφτωναν την κωλαρα της μέχρι το σημείο της τρυπουλας της,αλλά χωρίς να επιχειρησω να της βάλω δαχτυλακι!Κουλ την ξαπλωνω μετά από λίγο και ξεκινησαμε δεύτερο γύρο μπαλαμουτιασματος με το μωρό!Έρωτας Εδώ τα βυζακια είχαν την τιμητική τους αρκετό γλειψιμο , που ανέβαινα στον λαιμό της με φιλία και μετά επιχείρησα φιλια στο στόμα που μου εέδωσε μερικά!Έρωτας μετά κατέβηκα με γλειψιμο ως τον αφαλο της!Ναι! το μωρό έγινε Τούρμπο που με αγκάλιασε και τριβόταν στον γκαβλωμενο μου πουτσο, που ήταν μέσα στο μποξερακι!Μεγάλο χαμόγελο
Καλά το μωρό λύθηκε τελείως με όλα αυτά. Που λες κι να μην ξερεις την γλώσσα για να μιλήσει,αν ή χημεία βρεθεί τα λόγια είναι περιττά!Γερο-μύστης
Βάζει καποτα το μωρό ,ενώ είμαι με τα γόνατα μου τον γλείφει λίγο και βάζει κρέμα λίγη στον πουτσο μου και στο μουνακι της! Την έστησα κατευθειαν για ιεραποστολικό χωρίς να θέλω να δω τι παιχνίδι κάνει στην πίπα!Ντροπή Ωραίο μουνακι με καλή αίσθηση!Γλώσσα Για αρχή χαλαρά με πολλά φιλια στο λαιμουδακι της. Ε! Όταν αυξησα τον ρυθμό είχαμε θέματα.... Τι να πέφτουν κρέμες από τα κρεβάτια , ρούχα , έγινε μάχη με το μωρό να ββγάζει κάτι παθιαρικα βογγητα που μόνο οι ουκρανιδες ξερουν να βγάζουν.Ναι! Την εχυσα τόσο δυνατά ,που δεν σταμάτησα να την γαμαω για κάνα λεπτο ακόμα Χυμμενος ! Νομίζω και το μωρό έβγαλε κάτι υγρά γιατί τα σεντόνια μετά που ακούμπησε ήταν ολίγοννβρεγμένο στο σημείο που βρισκόταν το μουνακι της!Έρωτας Μου έδωσε ένα φύλλο χαρτιού και με έβγαλε την καποτα !Καπέλο Εγώ μετά της μαζεψα το gel που το ριξαμε και μου χαμογέλασε! Φοράει τα εσώρουχα της και έρχεται το μωρό να με αποχαιρετήσει με φιλάκια!ΈρωταςΈρωτας

I love ukraine baby!!!ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2015
Μας καταγκαβλωσες μπακα !! Ναι!
30 Οκτωβρίου, 2015
Μπακαγιόκος power !!! Γερο-μύστης
30 Οκτωβρίου, 2015
Μπακαγιόκος power !!! Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3