Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα στους συναγωνιστες η χθεσινη βολτα στην περιοχη ηταν πολυ δυνατη διοτη στην τσαρκα και πιο ειδικα στον οικο της Περγαμου 1 πετηχα πολυ βασικα στελεχει του forum οπως τον ΣΠΟΥΓΚΕΑ τον ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟΝ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗ και αλλους.Τωρα στα του αγωνα η Αιντα ειναι γνωστη για την εμφανηση της διοτι εχει πολυ μεγαλα και φυσικα βυζια βασικα και ο λογος που περασα μαζι της...(υπαρχουν πολυ πιο ομορφες κοπελες και με καλυτερες υπηρεσεις...Οταν η πρθε στο δωματιο μου ειπε γεια, i don't speek greek.προκαταρκτικα σχεδον ανυπαρκτα περασμα σκουφου και αμεσως ενα καλο στοματικο την τραβηξα προς το μερος μου για ισπανικο χωρις αντιριση καμια κοντεψε να ερθει το τελος και περναω σε ιεραποστολικη σταση οπου ενιωθα το τελος να φτανει τις ζητησα να τελειωσω στις βυζαρες της και μου λεει NO και ετσι το τελος εγινε εντος του προφυλακτικου μεσα της.Καλη ηταν αλλα οχι πανω απο μια φορα ετσι νομιζω.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΤΣΑΡΚΕΣ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άιντα
Υπηρεσίες
ΠΚαποτας
Μέλος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
62
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2015
Και σε μενα αλλα και στον ΝτεΒιτο απ οτι διαβασα ,δεχτηκε τελειωτικο στο στηθος αλλα η αληθεια ειναι οτι εγω το συννενοηθηκα απο πριν στο σαλονι πριν περασω.
29 Οκτωβρίου, 2015
Όσο περνουν οι μερες θα λέει ολο και πιο πολλα όχι. Λέει μεσα στις άλλες τις πουτανες μου κανε αυτό, με εχυσε στα βυζιά και οι αλλες θα τη συμβουλευουν μην τα κάνεις αυτα.
Β
βορδελογυρισμένος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2