Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κοπελα στην αρχη με ξεγελασε γιατι αν και δεν εμοιαζε πολυ με ελλεεινιδα λιγο οτι τα μιλουσε καλα και πολυ περισσοτερο μου τα εκανε τσουρεκια με κανανε να πιστευω οτι εχω να κανω με δικια μας που μπορει να το παιζει βουλγαρα, για αυτο και την ρωτησα αρκετες φορες αλλα παντα η ιδια απαντησει "οχι παιδακι μου βουλγαρα ειμαι" Τεσπα, μικρη σημασια εχουν απλο αμα τυχη να πατε μαζι της θα καταλαβετε γιατι το αναφερω. Σαν παρουσια η αννα ειναι ωραια (λιγο τα χαλαει στο προσωπο) αλλα απο σωμα καλο, ωραια βυζια και κωλαρακι και γενικα θα ελεγα μια καλη παρουσια. Στα του αγωνα τα χαλαει αρκετα..καταρχην ξεκαθαριζει οτι δεν δεχεται φιλια και δαχτυλα. Δευτερον μιλαει παρα πολυ με το παραμικρο και το παιζει οτι τα γνωριζει ολα πανω στο σεξ κατι που με εκνευρισε αφανταστα. Τριτον ανεφερε αρκετες φορες, ψιλο γελοντας βεβαια οτι τοσο χρονο εχουμε πρεπει να βιαστεις κτλ γενικα κανει πολλα φαουλ και μιλαμε για απλο στο 40 αρι ασχετα που ο προηγουμενος απο μενα πηρε καποιο προγραμα του μισαωρου(δεν θυμαμαι τι ηταν) και ηρθε σε εμενα με το ρολοι σε ενα τεταρτο.Καταλαβενετε γιατι περιπτωση μιλαω. Στα θετικα (υπηρχαν και αυτα) η καλη πιπα με αρκετο αρχιδογλιψιμο! και οταν την πηρα απο πισω με παροτρινε να την πιανω οσο δυνατα μπορουσα τον κωλο και να ριχνω αρκετες σφαλιαρες. Το συζητησαμε λιγο αυτο στο τελος και με ειπε αν με πιασεις λιγο στην μεση ποναω... στον κωλο ζουλαμε σφιξε με και βαρεσε με οσο θες, δεν ποναω και μ'αρεσει. Εβαλα 7 στην καθαριοτητα γιατι δεν γινεται ενα καθαρο μαγαζι σαν και αυτο να αφηνει σεντονια με πολλους λεκεδες πανω.Αυτα,σιγουρα δεν την προτινω σε κανενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannis3000

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού