Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116879
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερα Πεμπτη μερα Ορλαντ κι εχω καταιβει στα περιξ να ρειξω μια ματια σε μασσαζερι και αλλα ιδρυματα , τα περισσοτερα στανταρακια μου απουσιαζανε οι δρομοι αδιοι λογο Ορλαντ ,μποτηλιαρισματα σε αλλες οδους η βροχα να εχει κοπασει καπως η γνωστη Ναγια ουτε τουλεφωνα να σηκωνει ουτε τιποτα η Μαρινα60 κλειστο το κινητο , κι εμενα να με τρωνε τα λυσσακα μου για το που θα βρω θαλπωρη σε ενα καλο λαρυγγωτο τσιμπουκι καθως η βροχα επεφτε και δεν ελεγε να σταματησει , Και ξαφνικα εκει που ξεφιλιζω το σμαρτφοουν μου πεφτει το ματι μου στο Ονομα Βερονικα-Αντριαννα καθως τωρα το εχει αλλαξει το μικρο μου σπουργιτακι , και οι μνημες μου αρχιζουν να τρεχουν σε κατι τρελα τσιμπουκια που εκανε το μικρο οταν την ειχα παρει τελευταια φορα καπου μες το Σεπτεμβρη .Καλω στο κινητο το σηκωνει ο τυπος που εχει για τα τηλεφωνα και μου λεει θα ειναι στο Prive γυρω στις 2 θελετε να την κλεισετε ? Ενοειτε φιλε μου του λεω 3 η ωρα σου στελνω αριθμο δωματειου , κι ετσι εγινε . Τρεις και πεντε χτυπαει η πορτα και αντικρειζω για αλλη μια φορα το μικρο καβλερο πιπινακι , ειναι μικροκαμωμενη με απιστευτα ωραιο στηθος στητο μεγαλουτσικο με μεγαλες θυλες οπως ειναι και στις φωτος της , με απιστευτη κωλααααραα για σεμηναριο το μικρο δυο πιρσινγκ πανω απ τον πωπο της εκει στα λακακια , και καπου εκει ξεκιναει το χαμουρεμα και η τρελη λαρυγγωτη της τσιμπουκα , ειναι απιστευτο το τι τσιμπουκι μεχρι πνιγμου κανει η νεαρα κι αυτο που με εκπλησει ειναι οτι γυρω στα 21 - με 23 , που στον πουτσο τις εχει μαθει αυτες τις πνιχτες ρουμανικες τσιμπουκες ??!!! Την εβαζα συνεχεια να ειναι πλατη στον καθρεφτη ωστε να βλεπω την κωλαρα της και το ροζουλι στενο μουνακι της με τα μικρα μουνοχειλα , το οποιο μετα καταεφαγα και δακτυλιαζα !!! Ειναι πεντακαθαρη μοσχομηριστη οπως οι περισσοτερες Ελληνιδες call girl , μετα απο 15 λεπτα τσιμουκα καποτουλα και εισοδος στο σφιχτο της μουνακι , πραγματικα αλλη αισθηση γαλακτος το μικρο , πρωτη σταση απο πανω διπλα απ τον καθρεφτη ωστε να βλεπω τον chicharito μου να βυθιζεται οοολος μες στη μουναρα της ,το μικρο να αναιβοκατεβαινει με πολυ ωραιους ρυθμους καποια στιγμη την επιανα απ τα παχια της κωλομερια και την ανεβοκατεβαζα εγω με μανια , αλλαγη στασης στα τεσσερα διοτι αυτος ο κωλος ειναι ολα τα λεφτα στα τεσσερα ,χαστουκακια στα κωλομερια , να βλεπω τις εκφρασεις της απο καβλα στο καθρεφτη , και καπου εκει βγαζω καποτα την ξεκιναω παλι σε τσιμπουκι με μπολικο σαλιο μεχρι που της τα εδωσα ολα στο στομα τον στραγγιξε συνεχισε λιγο ακομα την πιπα και μετα σηκωθηκε διακρητικα και τα εφτυσε στο μπανιο οπου εκανε κι ενα συντομο ντουζακι . Αραγμα στο κρεβατι συζητησουλα περι ανεμων και υδατων πραγματικα ειναι αρκετα εξυπνη η νεαρα πολυ γλυκομιλητη και μου κανει εντυπωση οτι ξερει να μιλα στον αλλο χωρις να πεταει τουβλα οπως οι περισσοτερες νεαρες της ηλικιας της . Μετα απο αυτη την χαλαρωτικη συζητηση ενω μιλαγαμε αρχισα να χαιδευω και να φιλαω το ζουμερο νεανικο της στηθακι να κατεβαινω παλι προς το μουνακι της το οποιο σαλιωνα διαρκως κι αυτο κατεβαζε νεανικα εφηβικα ζουμακια , και καπου εκει με ξαναπηρε στο στομα της και ξεκινησε μια απιστευτη τσιμπουκα με πολλα σαλια καραμελωμα στις μπαλες και τον εβγαζε μονο οταν τον εβαζα ολον τερμα και επιανα λαρυγγι , πραγματικα ειναι για σεμηναριο η μικρη , την βασανισα αρκετη ωρα στο τσιμπουκι να δω ποσο θα αντεξει και η τυπισσα πραγματικα εδεινε ρεσιταλ , βαζαμε καποτα , καναμε σεξ , βγαζαμε καποτα , καναμε τσιμπουκα , ξαναβαζαμε καποτα , σεξ , ξαναβγαζαμε καποτα παλι τρελη τσιμπουκα πραγματικα ο δευτερος γυρος διηρκησε αρκετη ωρα διοτι καναμε συνεχως διαλυματα για τσιμπουκα οπου οταν με κοιταγε στα ματια ενω τον ειχε ολο στο στομα εγω απλα ελιωνα και ηθελα συνεχεια να με εχει στο στομα της , μεχρι που καπου εκει δεν αντεξα στην εικονα που εβλεπα και της τα εδωσα για ακομη μια φορα στο στομα , αυτη συνεχισε να με στραγγιζει αργα αργα για να μου χαρισει την απολυτη ηδονη , και καπου εκει η αυλαια εδειξε τιτλους τελους , με ενα δωματειο να θυμηζει βομβαρδισμενο τοπιο απ τα προφυλακτικα που ηταν πεταμενα σε πατωμα καισε ολο το μηκος του δωματιου , το μικρο πηγε για ντουζακι , γυρισε ντυθηκε τα ειπαμε κανα δεκαλεπτο ακομα μου ειπε οτι χαρηκε που με ξαναειδε μου εδωσε ενα γλυκο τελευταιο φιλι και χαθηκε στο βαθος του διαδρομου . Εν κατακλειδι για να ανακεφαλαιωσουμε η Βερονικα -Αντριανα προκειτε για ενα αρκετα φιλοτιμο-εργατικο σεξυ Ελληνακι , πολυ γλυκο πολυ ερωτευσιμο που αμα ταιριαξει η χημεια σας και της φερθειτε σωστα και με σεβασμο( διοτι δεν ειναι καμοια αλβανορουμανα για ξεφτηλικια ) , θα σας ανταμειψει με το αζημιωτο και θα σας προσφερει απιστευτες στιγμες καβλας και ηδονης !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.324
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, ILIAS1339, Εκλεκτικός και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2015
Φιλαρακι σε ποιο prive ειναι?στο Athens prive η στο prive του σκαραμαγκα?εκει κανει τα ραντεβού της συνηθως?πως θα την βρουμε που εχει αγγελια?ουτε pm δεν μπορουμε να στείλουμε..Κεφάλι σε τοίχο!
M
mikezabidis
29 Οκτωβρίου, 2015
Μηπως μπορω να εχω το τηλ σε pm παρακαλω?
03 Δεκεμβρίου, 2015
Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της?
09 Δεκεμβρίου, 2015
Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της?
10 Δεκεμβρίου, 2015
το τηλεφωνο το εχει κανενας?
16 Δεκεμβρίου, 2015
Εχουμε τηλεφωνο;
19 Μαρτίου, 2016
Θα μπορουσα να εχω το τηλεφωνο?
24 Απριλίου, 2016
Ξερεις αν το κοριτσι ειναι ακομα διαθεσιμο? Κ αν ναι μπορεις μ δωσεις καποιο τηλ η καποιον τροπο επικοινωνιας?
Ευχαριστω!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8