Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
2η συνάντηση με τη milfara στο χώρο της. Υποδοχή άψογη με πολύ σέξι εσώρουχα, χαμογελαστή, περιποιημένη και καθαρή. Σφαλιάρες στην κωλάρα της, ντουζάκι εκ μέρους μου και βουρ μπόλικα βαθιά φιλιά με γλυφομούνι αρκετά στην πεντακάθαρη περιοχή της. Πέρασμα κράνους και μπόλικο ξέσκισμα ιεραποστολικό. Καυλώνει πολύ, χύνει πολλά υγρά η μουνάρα της με καλή αίσθηση. Τελείωμα στα 4, με πολύ καλό στήσιμο. Καλό social χαλαρό, απλό και 2ος γύρος με μπόλικη πίπα. Η κούραση δε βοήθησε παρόλη την προσπάθειά της, οπότε επέλεξα χύσιμο στο σώμα της με μπόλικο τρίψιμο πάνω της νωρίτερα. Γενικότερα πολύ καλή συνάντηση, με μια πρόθυμη γυναίκα που θέλει να περάσεις καλά. Δεν υπερβάλει, κοπιάζει και προσπαθεί να είσαι "πασάς". Αν δε φαινόταν η ηλικία της στο πρόσωπό της, θα είχε απίστευτο συνωστισμό, γιατί προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες. Το κορμί της πολύ καλό με ωραία πιασίματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.663
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, gari10, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2015
Μπορείς να στείλεις το τηλ
23 Οκτωβρίου, 2015
Καλησπερα φιλε μου επειδη απο τα σχολια σας εχω πειστει να την δοκιμασω αλλα ψαχνω στο forum στοιχεια επικοινωνιας κ δεν βρισκω μηπως εχεις καποιο τηλεφ.η εστω κατι για να την βρω;
Ευχαριστω
23 Οκτωβρίου, 2015
Σ ευχαριστω πολυ
03 Νοεμβρίου, 2015
φιλε καλησπερα μπορω να εχω το τηλ της μαγιας παρακαλω?
11 Δεκεμβρίου, 2015
Καλησπέρα φίλε. Μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις το τηλέφωνο της Μάγιας;
28 Δεκεμβρίου, 2015
Καλησπέρα... μπορώ να έχω το τηλέφωνο της κοπελιάς ?
Ευχαριστώ
19 Ιανουαρίου, 2016
Ποσο Μαλακίαειστε όλοι οσοι ζητάτε τηλέφωνο με αυτο τον τροπο. Το κουμπάκι λέει "προσθέστε σχόλιο" δε λέει " εδώ ζητάτε τηλέφωνο" . Μπορειται ομως να ζητάτε με pm. Και γω το κανω ενίοτε. Τι στο διάλο δε ξέρετε πως να το κάνετε . Θα επρεπε κάποια στιγμή βέβαια και ο admin να κανει κατι για αυτο. Έλεος πλέον Κεφάλι σε τοίχο!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7