Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
κατηφορισα καυλομενος το μεταξουρειο μετα απο αρκετο καιρο.μετα απο μια βολτα μπηκα στο εν λογο σπιτι.η τσατσα μου παρουσιασε 2 κοποελες την μισελ την οποια πηρα και μια αλλη αδυνατουλα που δε θυμαμαι το ονομα της.ος κλασικος βυζολατρης περασα με την μισελ.οταν ηρθε στο δωματιο εβγαλε το σουτιεν και το στρινκακι της.δε με εφισε να γλειψω τς βυζαρες τηςΚεφάλι σε τοίχο!. μου εβαλε καποτα σε πεσμενο οργανο και ξεκινησε μια πιπα τελειως αδιαφορη.την γυρισα σε πισοκολιτο οοπυ δε εκατσε για ωρα με την δικεολογια οτι ποναγε.γυρισαμε σε ιεραποστολικο οπουεγινε και η καταθεση.γενικα η μισελ ειναι ωραια σε εμφανιση αλλα αδιαφορη στο δωματιο.τα 15 ευρω κατα τη γνωμε μου ειναι πλλα για τη συγεκριμενη κοπελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μισέλ
ZoReN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.420
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, fouxter

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2015
η Μισέλ είναι γνωστή φόλα εδώ και χρόνια ... το μόνο που πληρώνεις την εμφάνιση της και τα μεγάλα βυζιά της
22 Οκτωβρίου, 2015
φολαρα θα ελεγα....
22 Οκτωβρίου, 2015
Τελικα ολοι γραφουν τα χειροτερα μαζι με μενα που τα χω πει για τη συγκεκριμενη αλλα απ τη στιγμη που εχει δωματια ολα καλα.Και επειδη στη κριτικη γραφει Μισελ,μπορεις και καλυτερα.Τοσα χρονια δεν εχει βελτιωθει,τι σε κανει να ελπιζεις οτι θα το κανει τωρα;
22 Οκτωβρίου, 2015
Μακρια μάγκες. ..ειναι δυσκολες εποχες δεν πρεπει να μας κοροϊδεύει η καθε μια...την εχω παρει κι εγω δεν αφηνει τιποτα αντε τελιωνε μονο αυτο ξερει να λεει και θελ
ει και 15 ευρο
22 Οκτωβρίου, 2015
Έχει ειπωθεί 100 φορες δεν σ αφηνει να παιξεις με υις βυζάρες της ουτε για πλακα.πρέπει να της πονανε κιολας απλά με το ταρακουνημα γιατί παντα τα κρατάει και τα προστατευει.καραφολαρα.
Β
βορδελογυρισμένος
23 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειχα δει κριτικες για αυτην δε ηξερα καθολου τι παιζει στο δωματιοΚεφάλι σε τοίχο!
26 Οκτωβρίου, 2015
δεν ηξερες δεν ρωταγες?(βλεπε κριτικες)τετοια φολα με τετοιο κορμι-βυζι δεν υπαρχει! εαν ειχε μυαλο θα μαζευε πολυ χαρτι αλλα ειναι στο μεταξι κ πολυ της ειναι.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7