Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας διαβασει τοσα θετικα για τη Λανα και βλεποντας τη μια φορα σε βολτα,αποφασισα να παω στο Αγκυρας 12α για να περασω μαζι της.Απ το κουζινακι φαινοταν μονο η Λανα που μολις μπηκα αμεσως εσπευσε να με ενημερωσει,Σημερα 2 κοπελες,κανοντας χρεη υπηρεσιας αν και η τσατσα ηταν διπλα της.Αμεσως,χωρις να δω την αλλη κοπελα πληρωσα μπαινοντας στο μεγαλο δωματιο.Το δωματιο φωτισμενο καλα,με μεγαλο κρεβατι,εναν καναπε,μια καρεκλα και καθρεφτη διπλα στο κρεβατι.Διπλα στο νιπτηρα πολλα νερα τα οποια παντα υποψιασμενος απεφυγα.Τι κανει η χοντροτσατσα;Μετα απο λιγο ηρθε και η Λανα.Ειναι μια μπαμπατσικη σχετικα ψηλη ξανθια Ρωσιδα με τα μαλλια πιασμενα κοτσο.2αρια βυζια.Το δυνατο της σημειο ειναι το χαμογελο και το προσωπο της.Στην αρχη κοντοσταθηκε διπλα μου αμηχανα μια και πρωτη φορα βρισκομασταν και με ρωτησε αν ηθελα να βγαλει ολα τα ρουχα της.Της απαντησα ναι και αφου ξεντυθηκε μου υπεδειξε να παμε στο κρεβατι.Αμεσως της ειπα να ερθει λιγο στα ορθια πρωτα καθως παντα ετσι ξεκιναω.Ηρθε διπλα μου διστακτικα οπου ειχαμε αρκετης διαρκειας προκαταρκτικα,φιλια.Δε χορταινα να χουφτωνω μπουταρες και κωλο.Επεσαν και μερικα σκαμπιλακια στο κωλο..Μετα πηγαμε στο κρεβατι οπου και εκει υπηρχε ανεση χρονου ωσπου της ειπα απο μονος μου να περασει προφυλακτικο και ξαπλωσα ανασκελα και της ειπα να ερθει αναποδα απο διπλα μου και να ξεκινησει στοματικο.Με ρωτησε για 69 αλλα δε πηρα.Την ειπα απλως να κοιταει στον καθρεφτη για να εχω εικονα οπως μ αρεσει.Η πιπα της λιγο δυνατη αλλα διορθωθηκε.Ασχοληθηκε λιγο και με τις μπαλες.Κατοπιν σηκωθηκα ορθιος στην ακρη του κρεβατιου και η Λανα συνεχισε το στοματικο.Μαλιστα της ειπα κοιτα στον καθρεφτη και εκεινη κανοντας ναζια ειπε οχι.Καπου εκει ακουστηκε η πορτα και τοτε επιταχυνε τον ρυθμο για να με τελειωσει.Αυτο με εφτιαξε περισσοτερο και της ειπα να ξαπλωσει για να μπω μεσα της.Ανεβασα γρηγορα ρυθμους με τη Λανα να το φχαριστιεται και να με κραταει ωραια στα χερια ειτε ακουμπωντας στο στηθος μου και να με φερνει οσο πιο κοντα της βγαζοντας μικρους αληθινους αναστεναγμους οπου πεσανε και φιλια.Αντεξα οσο αντεξα και τελος.Παλι δε βιαστηκε να σηκωθει ωσπου τραβηχτηκα πρωτος εγω πηγαινοντας να αφαιρεσω το προφυλακτικο.Εκεινη μου εκανε νευμα ερχομενη κοντα μου και το αφαιρεσε αυτη με το μωρομαντηλο που ειχε,σκουπιζοντας με.Ντυθηκε σιγα σιγα,με φιλησε στο μαγουλο και με καληνυχτησε.Αν θα ξαναπαω θα ειναι για να τη παρω στα τεσσερα μια που δε προλαβα.Ηδη καθισα αρκετη ωρα στο δωματιο.Σιγουρα ειναι ευχαριστη κοπελα.Θελω να δοκιμασω οπωσδηποτε και τη μελαχρινη Μαρια που δουλευει εκει λιγο καιρο,σε αντιθετη βαρδια,με το κοντο μαυρο μαλλι και τη σωματαρα.Απλως δε ξερω αν ειναι καλη μεσα.Αν δε δοκιμασεις ομως.Γυρνωντας σπιτι βρηκα ενα νεαρο ζευγαρι που τους ειχα αφησει εκει φευγοντας.Ακομα ο πιρφορος σχεδον με δακρυα στα ματια μιλουσε στη κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.648
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού