Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 185955
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η νεαρη τυπισσα ατακουνωτη ειναι γυρω στο 1.60, κανονικων κιλων, ωραια βυζακια, μαυρο κατσαρο μαλλι μεχρι τον ωμο, ματια τι εχει, ειτε αλλες λεπτομερειες ΣΤΑ @@ ΜΟΥ δεν ασχοληθηκα καθοσον τα λεει ο τιτλος.
Δηλωθηκε ως Ρουμανα κι εργαζεται κι Αθηνα => ετοιμασου ΦΟΛΙΤΑ να σου ξαναρθω.

Παμε στα ΑΦΘΟΝΑ μειον τωρα...
1) Βιαστικη ακαπ αεροπιπα χωρις βαθος.
2) @@ δε γλυφει.
3) Γλωσσατο στον κατω εγκεφαλο κανει σε αλλο προγραμμα γιατι τα 70Ε ηταν λιγα.
4) Δακτυλο δεν αφηνει πουθενα να την ακουμπησεις εστω κι εξωτερικα.
5) Ενοχλειται οταν τη φιλησα απαλα στα βυζουνια ΕΛΕΟΣ ΜΩΡΗ...
6) Αγκαλιτσες και πυρφορισματα οπως κανουν αλλες κορασιδες που εχω παρει εκει => βλεπε Αλεξια ουτε κατα διανοια.
7) Κοσμο δεν ειχε, αλλα κοιτα να σε ξεπεταξει. Αφου μετα απο δυο λεπτα μπηκε στο δωματιο ενω πλενομουν. Της λεω ελα να μου σκουπησεις, εκανε σιαπερα σα τη γατα που φοβαται να βραχει.
8) Μυγιαγγιχτη γενικα, ενω την καρφωνα ιεραποστολικα εστριβε αντιθετα το κεφαλι της να μη με βλεπει. Ουτε τον καθρεφτη ηθελε να κοιταει οταν την καβαλαγα.
9) Μεν εκανε καποια βογγητα ηδονης, αλλα συφιλιασμενος που ημουν της βαζω μηδενικα παντου τοσο σε συμμετοχη, οσο και στο συνολο.

Πες με το ζορι ενα εναμισο λεπτο ακαπ πιπα (εκανε κι εναλλαγη βαρωντας μαλακια ΕΛΕΟΣ παλι), δυο λεπτα καρεκλατο (εδω το εκανε καλα η πουτανιτσα), δυο λεπτα οριακα με χαλια στυση ιεραποστολικο και μισο λεπτο στα 4 για να τη χυσω (ειχα βαρεσει δυο μαλακιες χθες, αλλα με την καλοπεραση χυνω καργα).
Τελειωτικο στο στομα και κωλο οχι οτι ρωτησα αλλα αναλογιστειτε μονοι σας!
Αυτα ειχα να σας πω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού