Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296192
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκανα ενα μικρο τουρακι σε καποια στουντιο με καινουριες κοπελες, και ειχα στο νου μου οτι οταν δω καποια που να μου αρεσει θα περασω για κασκαντεριλικι. Ας μην αναφερθω σε αυτα που δεν μου αρεσαν, και παμε στο ψητο. Με το που ειδα την Ολιβια, περασα...
Ειναι Σερβα, γυρω στα 25, μελαχρινη, κοντα στο 1,68, με πολυ ομορφο για τα γουστα μου προσωπο, μεσαια/μικρα στητα και πολυ μαλακα βυζακια με ωραιες ρωγες, κωλο λιγο μεγαλυτερο απο οτι μου αρεσει, υπεροχες γαμπες και πολυ ωραια ποδια με φλεβες. Φοραγε καυλογοβες... Λιγα μικρα ταττου κι απο ελληνικα, οκ.
Εκανα μπανακι και ηρθε με καποια εργαλεια τα οποια δεν ειχαν ζωνη, πηγε μετα εφερε αλλα, μετα καπου στη μεση ξαναπηγε για την κρεμα, γενικα απο εμπειρια δεν το εχει, αλλα δεν με χαλασε καθολου. Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, εχει πολυ ομορφα ποδια/γαμπες. Χωρις ιδιαιτερη συμμετοχη απο μερους της περασα καλα, γιατι με καυλωνε πολυ αυτο που εβλεπα. Μετα εβαλε δαχτυλακι κι επαιξε λιγο με την περιοχη, μπαλες κτλ. Υστερα αρχισαμε το στραπ, ιεραποστολικο, στα 4 οπου ειχε υπεροχη τεχνικη, αεροπλανικο στον καναπε οπου ανταπεξηλθε περαν του δεοντος και παλι ιεραποστολικο για τελος. Τα μαζεψε κι εφυγε γρηγορα, ξαναηρθε πριν φυγω για να παρει μια πετσετα που ξεχασε. Γενικα πιστευω το οσο απομακρη (λιγο) μπορει να ηταν οφειλεται στην ελειψη εμπειριας, γενικα ειναι πολυ γλυκια και ναζιαρα, ανταπεξερχεται και προσπαθει. Σε συνδυασμο με την πολυ ωραια παρουσια της, αποτελει μια επιλογη που θα ηθελα πολυ να ξανατιμησω.
Το στουντιο ειναι κιτς ως γνωστον, αλλα ωραιο. Με εβαλε η συμπαθεστατη υπηρεσια στο μεγαλο δωματιο με το τζακουζι στο -1, το οποιο ειναι πολυ μεγαλο και ανετο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ολίβια
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού