Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161563
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση πριν από λίγο με την Μαριαλένα και τον Κώστα σε γνωστό κεντρικό ξενοδοχείο  ;) Πλατύ χαμόγελο.Ανέκαθεν είχα το βίτσιο να γνωρίσω ένα νεαρό ζευγάρι και να τους πάρω μάτι την ώρα που γαμιούνται μεταξύ τους και μετά να γαμήσω εγώ την γκόμενα και να με βλέπει ο δικός της  :erection: :erection:.Αυτή μου λοιπόν η φαντασίωση έγινε πραγματικότητα παρέα με τα παιδιά  Ναι! Ναι!.Για την μαριαλένα θα συμφωνήσω με τις περιγραφές των συναγωνιστών οι οποίοι την έχουν περιγράψει ιδανικά στις κριτικές τους  :wanker: :wanker:.Άλλωστε και η ίδια έχει βάλει φωτό και είναι ακριβώς έτσι και από κοντά  ;) ;),όπως επίσης και ο κώστας ο οποίος είναι όντως πολύ γυμνασμένος και με μεγάλα προσόντα  Ναι! Ναι!.Θα μπορούσαν να είναι κάλλιστα το ζευγάρι φοιτητών που μόλις μετακόμισαν στην πολυκατοικία μου κι έρχονται σπίτι μου να γνωριστούμε Κουλ Κουλ.Ακομπλεξάριστοι και οι 2,με πολύ ευχάριστη διάθεση και θετικοί σε κάθε είδους παιχνίδια  Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο,και για να μην παρεξηγηθώ είχαμε ξεκαθαρίσει εξαρχής ότι δεν πρόκειται να παιζόντουσαν ''παράνομα εξτραδάκια'' ούτε και μεταξύ τους,μιας και είναι ιδιαίτερα προσεχτικοί σε τέτοια θέματα.Αφού ήπιαμε τις μπύρες μας εγώ με τον συνωνόματο κώστα και το λευκό κρασί της η μαριαλένα άφησα το ζευγάρι να ξεκινήσει το παιχνίδι κι εγώ άραξα σε μια πολυθρόνα απέναντί τους κάνοντας το τσιγάρο μου.Ο ένας έγδυσε τον άλλον αργά και αισθησιακά και άρχισαν να φιλιούνται παθιασμένα.Ο κώστας εγλειψε το μωρό από πάνω μέχρι κάτω και μετά με μανία τα υπέροχα βυζιά της.Της πρόσφερε ένα δυνατό γλειφομούνι και η συνέχεια ήταν η μαριαλένα να του πάρει ένα πολύ βαθύ και υγρό τσιμπούκι στην κυριολεξία μέχρι πνιγμού.Είχα ήδη καυλώσει απίστευτα αλλά ανέμεινα να ολοκληρωθεί το σκηνικό για να δω όλο το πάθος που βγάζει το ζευγάρι όταν κάνει έρωτα.Πέρασμα καπότας και ο κώστας να γαμάει την μαριαλένα ιεραποστολικά ενώ εκείνη κλείδωνε με τα πόδια της την μέση του.Φωνάζανε και οι 2 πολύ δυνατά κι έδειχναν πόσο πολύ γουστάρουν να γαμιούνται και να τους παίρνει μάτι κάποιος άλλος.Αλλαγή σε πισοκολλητό με μπόλικα κωλοσκάμπιλα από τον κώστα,τα οποία η μαριαλένα έδειξε να γουστάρει τρελά και του έλεγε να την βαράει και πιο δυνατά.Αλλαγή σε κώλο όπου πραγματικά τα έδωσαν όλα με ατελείωτα βογγητά ηδονής.Και για το τέλος ο κώστας πετάει την καπότα και χύνει στα κωλομάγουλα της μαριαλένας.Τα παιδιά είχαν γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα κι εγώ είχα σεληνιαστεί από τις καύλες  Ναι! Ναι!.Μπανάκι,τσιγαράκι όλοι μαζί και αφού ήπιαμε λίγο ακόμα ήρθε η σειρά μου να περιποιηθώ την μαριαλένα και ο κώστας να πάρει την θέση μου και να μας κοιτάζει  Κουλ Κουλ.Η κοπέλα έχει απίστευτα απαλή επιδερμίδα,δεν χόρταινα να την χαιδεύω και να την γλείφω,της έγλειψα τα θεσπέσια βυζιά της και για αρκετή ώρα τα πατουσάκια της τα οποία είχα τεράστια ανάγκη.Φυσικά δεν παρέλειψα το μουσκεμένο μουνάκι της,ώσπου πάιρνει σειρά και μου χαρίζει ένα φανταστικό τσιμπούκι,όπου πραγματικά μου τον εξαφανίζε  Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Περιποίσηση στις μπάλες και ξανά ο πούτσος μου να χάνεται στο στοματάκι της.Μετά από λίγο και αφού είχα τρελαθεί από την καύλα κατάθεση μέσα στο στοματάκι της.Εκείνη τα έφτυσε κι εγώ άραξα για λίγο στο κρεβάτι για να επανέλθουν οι δυνάμεις μου.Αφού έκανα ντουζάκι και χαλάρωσα άραξα στο κρεβάτι και η μαριαλένα ήρθε να με αγκαλιάσει και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα μεταξύ μας,ενώ ο πούτσος είχε ήδη ξανακαυλώσει.Λίγη ακόμα από την μαεστρική πίπα της,πέρασμα καπότας και ήρθε από πάνω μου,χοροπηδώντας σαν τρελή στο σκληρό καυλί μου και ρίχνοντας πονηρές ματιές στον κώστα ο οποίος πιρφόριζε το καυλί του.Γύρισμα στα 4 κι ένα πολύ δυνατό πισοκκολητό ακολούθησε αναμέσά μας.Στην θέα του υπέροχου κώλου της δεν αντιστάθηκα και παραβίασα την πίσω πόρτα της.Αντέχει το γερό σφυροκόπημα στο κωλί αλλά όλα τα λεφτά ήταν η ενναλαγή κώλο-μουνί Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Ανεπανάληπτο συναίσθημα καύλας,το οποίο γούσταρε πολύ και η ίδια.Την γυρνάω στο πλάι και την γαμάω όσο πιο δυνατά μπορούσα συνεχίζοντας τις εναλλαγές από μουνί σε κώλο.Η ηδονή ανάμεσά μας είχε απογειωθεί και για να ολοκληρωθεί αποφάσισα να την χύσω στα βυζιά,ενώ προσκάλεσα και τον κώστα να την χύσει όπου γουστάρει.Κάπου εκεί δέχτηκα την πρόταση για ένα διπλό ντιπθροτ παρέα με τον φίλο κώστα την οποία δεν μπορούσα να αρνηθώ.Η μαριαλένα μας απέδειξε ότι κατέχει μάστερ στην πίπα κι εμείς φροντίσαμε να την ανταμείψουμε με το σπέρμα μας Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Αφού κάναμε όλοι ένα ακόμη μπανάκι, αράξαμε παρέα, και είπαμε για τα ενδιαφέροντά μας αλλά και τις εμπειρίες μας γύρω από το σεξ.Τους αποχαιρέτησα και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για μια ακόμα πιο ερωτική συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2015
+1Ματάκι
23 Οκτωβρίου, 2015
Μπορείς να στείλεις το τηλ. σε ευχαριστώ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2