Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452243
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Να αρχίσω απο τον τσάτσο, δεν υπάρχει χειρότερος γλύτσας. Την 2η φορα αφου μπηκα να δω αλλη μια φορα τι εχει το μαγαζι μετα την φολα απο την Ρομινα(θα αναφερθώ ποιο κατω) μου παρουσιαζει 2 αλογα 1.80 το καθενα νταβρατισμενα μες την ξυνα. Ποια θα παρεις? μου λεει καμια του απαντω μάρεσουν οι αδύνατες και οι μικροκαμωμένες (ετσι γουσταρω) Και απανταει το ζωον- Ααααα ετσι ειστε εσεις να βλέπεται και να φευγετε, να μην ξαναρθετε. Ο ΈΤΣΙ ΡΕ ,ρε ουστ , ουτε απ'έξω.
Οσο για την Ρομινα δεν εχω λογια .απο εμφανιση ανω του μετριου, αλλα ως εκει. Η πιπα ειναι απαράδεκτη,τον επαιξα μονος μου για να τον σηκώσω Κεφάλι σε τοίχο!. Και αφου μου φορεσε την καποτα με τετοια αδεξιότητα,μου ξαναπεσε απο τον πονο. Δεν γαμιεται λεω,ειμαι τοση ωρα εδω, ας προσπαθήσω να της τον εχωσω. Μετα απο λιγο και με πολυ Μαλακία σηκωθηκε το εργαλειο και την γυριζω στα 4 .Ωραια λεω απο μεσα μου τουλαχιστον θα εχω ωραία θεα. Παπαρια μολις τον εβαλα μεχρι την μεση αλλαζει σταση και κανει μια καμπουρα με το σωμα της κατεβάζοντας την λεκάνη της κατω με αποτέλεσμα να μην με αφήνει να της τον βαλω καλα, ασε την θεα,νομιζα οτι πηδαω καμηλα και προσπαθω να κρατηθω να μην πεσω. Εκει τα παρατησα.Θυμός σηκωθηκα τα μαζεψα και εφυγα. Η "γάτα" ουτε φωνη δεν εβγαλε.
Γι'αυτο ουτε απ'εξω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρομινα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού