Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνία ενδεικτική (τελευταία επίσκεψη 12/10) γιατί η κριτική αφορά μια συγκεντρωτική άποψη για τη γνωστή Αντζελα, καθώς το αξίζει και αισθάνομαι ότι της το χρωστάω ... και επειδή όλα παίζουν ρόλο στη διάθεσή μας, να πω κατ αρχήν ότι το μαγαζί είναι πολύ πάνω από τα επίπεδα του Μεταξουργείου, προσεγμένο και όσο γίνεται καθαρό και γιαυτό και αποτελεί μια από τις πολύ λίγες επιλογές των ελάχιστων πλέον καθόδων μου στους δρόμους του Μεταξιού ...
Η Άντζελα με το κοντό μαλλάκι της είναι μια πολύ εμφανίσιμη μεγαλοκοπέλα, με πολύ ωραίο και σφιχτό κορμί, ειδικά για την ηλικία της. Τόσο εμφανισιακά αλλά κυρίως σε διάθεση και ενέργεια βάζει κάτω τις περισσότερες από τις κοπέλες που κυκλοφορούν στη πιάτσα (και δεν αναφέρομαι μόνο στο μετάξι). Πάντα σε καλή διάθεση, καθαρή, με όρεξη, κοιτάζει να κάνει ότι μπορεί για να ικανοποιήσει τον πελάτη ....
Επειδή δεν είμαι μιλφάκιας, είχα περάσει μερικές φορές από το μαγαζί χωρίς όμως να τη δοκιμάσω, μέχρι που το έκανα μια μέρα μετά από προτροπή συναγωνιστή που περιμέναμε στο σαλόνι. Αυτό ήταν. Από τότε η Αντζελα έχει γίνει στανταράκι. Είναι από τις περιπτώσεις που με ένα δεκάρικο παίρνεις υπηρεσίες στούντιο !!! Δε βιάζεται, δε σε αγχώνει, σε κάνει να αισθάνεσαι πασάς και ότι πραγματικά γουστάρει αυτό που κάνει ... εκτιμάει πολύ το αν είσαι καθαρός και ευγενικός και το ανταποδίδει με το καλύτερο τρόπο...πολύ καλή στα προκαταρκτικά, με χαδάκια και φιλιά σε όλο το σώμα, τα δίνει όλα στο τσιμπούκι (με φτυσίματα και προσπάθειες για DT) αλλά κυρίως με απίστευτη περιποίηση όλης της γύρω περιοχής, που προσωπικά με τρελαίνει. Όταν φτάνει στον που@@ο είναι σαν να είναι εκείνη τη στιγμή το κέντρο του κόσμου, τα δε πα@@@@ρια τα μουλιάζει από το γλύψιμο και το ρούφηγμα !!! Στα του αγώνα δε κωλώνει σχεδόν πουθενά ... από 69, δαχτυλιάσματα (το τι και πόσο ανάλογα με την όρεξη και τη φάση Γλώσσα), CIM, COB, ισπανική ... τα πάντα όλα (εκτός από κωλαράκι) !!! Καλά στησίματα και αντοχές και τελείωμα με όποιο τρόπο γουστάρουμε ... τη τελευταία φορά, μετά το σφυροκόπημα είχε αφαίρεση καπότας, με αυτήν ξαπλωμένη από κάτω να μου μουλιάζει τα παπάρια και να μου τη παίζει, και εκεί που τελείωνα στο σώμα της τον τραβάει προς τα πίσω, τον παίρνει στο στόμα και τον στραγγίζει μέχρι τη τελευταία σταγόνα Κουλ !!!!
Δεν είναι κάθε φορά η ίδια, και ανάλογα με τη διάθεση και τη στιγμή μπορεί με τις κοπέλες να κάνουμε κάποιες φορές φάσεις, πέρα από το συνηθισμένο, που άλλες φορές δε μας κάθονται. Για μένα αυτό είναι απόλυτα σεβαστό, καθώς και αυτές είναι άνθρωποι και η διάθεσή τους δεν είναι πάντα η ίδια για να δέχονται ότι μας καυλώνει, ειδικά όταν οι στάνταρ υπηρεσίες τους είναι σταθερά άψογες. Και βέβαια δε μπορούμε να περιμένουμε όλες να έχουν την ίδια συμπεριφορά με όλους μας για το κάτι παραπάνω...κι εδώ παίζει ρόλο η χημεία, το τι και ποιόν γουστάρουν και πόσο άνετα αισθάνονται και οι ίδιες!!!
Συνολικά όμως, η Αντζελα είναι πλέον ένα στανταράκι όταν θέλω να είμαι σίγουρος ότι με ένα δεκάρικο θα περάσω ένα όμορφο τεταρτάκι, θα αισθανθώ πασάς, θα μου μουλιάσουν τα παπάρια και θα φύγω ξαλαφρωμένος και με χαμόγελο στα χείλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
799
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού