Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πίνοντας τα ποτάκια μου σε διάφορα μαγαζιά στο γκάζι δεν έχασα την ευκαιρία να κάνω μια βολτα στο συγκεκριμένο studio που κατα καιρούς έχω περάσει πολυ ωραία...Εκείνη τη μέρα είχε βάρδια η Νάντια η οποία ειναι πολυ αδύνατη με κανένα ίχνος κυτταρίτιδας στο μικρο της κωλαράκι..μικρό στήθος γενικά μοντελέ κορμί με μέτριο προς καλό κ γλυκό πρόσωπο κ με ένα χαμόγελο να μου παρουσιάζεται στο σαλόνι!!!η οποία μ είπε οτι είναι απο την Πολωνία!!πλήρωσα το αντίτιμο των 100 ευρώ για προγραμμα 30 λεπτών με ελεύθερο στοματικό κ 69.Μπήκα στα ενδότερα με μπανάκι κ περίμενοντας τη κοπέλα κανα 5λεπτο περίπου!!με το που μπηκε με γυρισε για μασαζακι αισθησιακό εχω να ομολογήσω!!!το στοματικό της το βάζω σε υψηλό επίπεδο κ με γλύψιμο κοντινής περιοχής!!!πέσανε γλωσσόφιλα κ μετα γύρισε για 69 π ηταν πολυ καθαρή κ σκέτη γλύκα!!!μετα cow girl που νόμιζα οτι την σπάω επειδή ειναι πολυ αδύνατη κ μετα στα 4 όπου με βρήκε το τέλος!!!Α Ν η κοπέλα πάρει 5 κιλά θα είναι πολυ καλή κ ίσως απο τα στανταρακια αλλά μέχρι τότε θα πρέπει να φάει πολλές γκοφρέτες!!!Μία καλή εμπειρία αλλά όχι κάτι π με έκανε να ξετρελαθώ αλλα σίγουρα θα δώσω μια δεύτερη ευκαιρία!!!Για λάτρεις των grilfriend τη συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2015
30 λεπτά = 100 ευρώ για 69 και ελευθερο ...Κεφάλι σε τοίχο! να γιατί έχουν πάρει αέρα όλες κι όλα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1