Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83487
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι . Αφού πρώτα έκανα μία βόλτα Φυλής και Φωκαίας και δεν μου έκανε κάτι “κλικ” πήρα την κα.Γιάννα να ρωτήσω ποιές κοπέλες δουλεύουν . Ελενίτσα και Μάγια μου είπε ότι δουλεύουν , οκ μπορεί να περάσω της απάντησα. Τελικά πήγα με σκοπό να πάρω την Ελενίτσα που έχει στάνταρ απόδοση .
Έφτασα στο μαγαζί χτύπησα το κουδούνι και ανέβηκα πάνω , κλασσικά φιλία αγκαλιές με την κα.Γιάννα και αμέσως είδα ότι τα μικρά σαλονάκια υποδοχής που έκλειναν με κουρτίνες έχουν “ανακαινιστεί” και οι κουρτίνες παραχώρησαν την θέση τους σε άσπρες συρόμενες πόρτες.
Λίγη κουβέντα με την κα.Γιάννα η οποία μου είπε ότι πριν απο λίγο ήρθε και η Αμοίρα μία κοπέλα που δουλεύει μια εβδομάδα περίπου. Την Ελενίτσα την ξέρω την Μάγια την ξέρω οπότε της είπα να μου στείλει να δώ την Αμοίρα. Ήρθε να με χαιρετήσει μια κοκκινομάλλα λεπτή κοπέλα με 1.5άρι βυζί , κάτι μου θύμισε αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος , ίσως να την έχω δει στο Μεταξουργείο.
Βγήκε απο πρόγραμμα και η Ελενίτσα , ήρθε να με χαιρετήσει , της είπα ότι θα περάσω με Αμοίρα να την δοκιμάσω και αν δεν είναι καλή θα περάσω μαζί της. Χαμογέλασε και πήγε σε άλλο πελάτη.
Πέρασα στο δωμάτιο έκανα το μπανάκι μου και περίμενα την Αμοίρα να έρθει. Ρουμάνα 21 ετών δεν μιλάει τίποτα άλλο εκτός απο Ρουμάνικα, έχει τατού τριαντάφυλλο χαμηλά στο πόδι της , ένα τατού όνομα στην κλείδα και πίρσινγκ στην μύτη. Της έβγαλα την άσπρη μπλουζίτσα που φορούσε καθώς και την καρό κοντή φουστίτσα της και έμεινε με τα εσώρουχα . Την έφερα κοντά μου και άρχισα να την φιλάω στο στόμα όπου ανταποκρίθηκε άμεσα . Της έβγαλα το σουτιέν και φίλησα τα βυζάκια της τα οποία είναι λίγο χαλαρά.
Της έδειξα να μου κάνει μασάζ , ξάπλωσα , μου έβαλε πολύ ποσότητα λάδι στην πλάτη. Εντάξει δεν ξέρει καθόλου , το τρίψιμο της στα όρια του υποφερτού με εύρος απο μέση μέχρι ώμους. Την άφησα να μου κάνει χωρίς να την σταματήσω , με έτριψε για κάνα τέταρτο και μετά μου έδειξε να γυρίσω .
Σκούπισε τα λάδια απο τα χέρια της χωρίς να σκουπίσει και τα δικά μου απο την πλάτη μου. Σηκώθηκα απο το μασαζοκρέβατο και κάθισα στο ντιβάνι. Την έφερα κοντά μου φιληθήκαμε για λίγο , χούφτωνα τα κωλομέρια της και φίλαγα τα βυζάκια της , αυτή καθόταν χωρίς να κάνει τίποτα . Της έπιασα το κεφάλι και την οδήγησα προς τα κάτω , αυτή γονάτισε και αφού με την γλώσσα της έκανε 3-4 αναγνωριστικά γλειψίματα , ξεκίνησε την πίπα , η πίπα χωρίς χέρι αλλά μέτρια και με αρκετό δόντι. Την σταμάτησα , πήγα να της γλύψω το μουνάκι αλλά δεν με άφησε . Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα στην άκρη του ντιβανιού , το μουνάκι της αρκετά σφιχτό , δεν είχε κάποιου συμμέτοχη ενώ δεν ήταν και για πολλά πολλά , αλλαγή στάσης και περάσαμε σε πισωκολλητό , καθόλου καλή στάση σώματος , την γάμαγα σε χαλαρούς ρυθμούς μίας και όταν πήγα να ανεβάσω ρυθμούς είδα ότι δεν το έχει.. Σταμάτησα έβγαλα το προφυλακτικό και της έδειξα να μου τον πάρει πίπα .Έσκυψε με έγλυψε για 5-10 δευτερόλεπτα!!! και έκανε αυτόν τον χαρακτηριστικό ήχο όταν σου έρχεται εμετός , σταμάτησε και με κοιτούσε....αφού κατάλαβα ότι δεν θα είχα τελειωτικέ τον έπαιξα και έχυσα στα βυζιά της μια πολύ μεγάλη ποσότητα , είχε μείνει και κοιτούσε μία εμένα μία τα φλόκια μου στο σώμα της...χαμογέλασε και έκανε μπλίαχ μπλίαχ , πήρα χαρτί και την σκούπισα .
Πήρε τα εσώρουχα και τα ρούχα της στο χέρι και έφυγε για μπάνιο. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 25 λεπτά , εντάξει μασάζ δεν είχα απαιτήσεις, αλλά πίπα μέτρια και στο γαμίσι άστα να πάνε και αν προσθέσουμε σε όλα αυτά το πρόβλημα επικοινωνίας έδεσε το γλυκό. Έκανα μπανάκι και φώναξα στην Γιάννα να μου στείλει και την Ελενίτσα . Ήρθε η Ελενίτσα και ρέφαρα....
Φεύγοντας η Γιάννα μου είπε ότι έχει άλλη μια κοπέλα την Μπίανκα την Πολωνέζα , η οποία δουλεύει τώρα κοντά δέκα μέρες αλλά έρχεται μόνο καθημερινές 10 το πρωί με 6 το απόγευμα. Χαιρετώντας την Ελενίτσα στην πόρτα την ρώτησα για την Μπιάνκα και μου είπε ότι είναι μελαχρινή λεπτή με τατουάζ και ότι δούλευε και δουλεύει και σαν call girl.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2015
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αμίρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 26 Οκτωβρίου, 2015) 24 Οκτωβρίου, 2015
καλησπερα παιδια.πηγα που λετε την πορηγουμενη εβδομαδα για μασαζ και μου ειπε η κυρια γιαννα (μαλλον) οτι το studio εχει κλεισειΧμμμ;.κοινος εφαγα χ.φανταζομαι 2 πραγματα.1)οτι οντος εχει κλεισει η 2)οτι πρεπει να παω με ραντεβου.ξερει κανεις τιποτα?
24 Οκτωβρίου, 2015
καλησπερα παιδια.πηγα που λετε την πορηγουμενη εβδομαδα για "μασαζ" και μου ειπε η κυρια γιαννα (μαλλον) οτι το studio εχει κλεισειΧμμμ;.κοινος εφαγα χ.φανταζομαι 2 πραγματα.1)οτι οντος εχει κλεισει η 2)οτι πρεπει να παω με ραντεβου.ξερει κανεις τιποτα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2