Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 433182
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα και από μένα παιδιά,ως λάτρης των μεγάλων φυσικών βύζων ,αποφάσισα να επισκεφθώ την ρομπέρτα.Πάρκαρα στα πίσω στενά και ανέβηκα στο στούντιο..Ευγενική η κυρία στην υποδοχή, μου είπε τα προγράμματα,βγαίνει η ρομπερτα τουμπανίδιο και φυσικά διαλέγω το ''ισπανικό''.Μπαίνω στο δωμάτιο,καθαρό,πετσέτα παντόφλες σφραγισμένες,μπαίνω για ντουζάκι και με το που τελειώνω μπαίνει το μωρό..Φιλάκια,χαδάκια πέφτω με τα μούτρα στις βυζάρες της και αυτή μου τον χαιδεύει απαλά απαλά..Μετά απο λίγο κατεβαίνω και ξεκινάω γλύψιμο στο ξυρισμένο και πεντακάθαρο μουνάκι της για ένα δεκάλεπτο και προς το τέλος το γυρνάμε σε 69.Με κάνει τούρμπο, ανεβαίνω από πάνω της και αρχίζει ισπανικό.τέλεια αίσθηση με το στήθος που διαθέτει.Πέρασμα καπότας πρώτη στάση πάνω εγώ,μετά με καβαλάει και χάνομαι μέσα στα βυζιά..Και ενώ δεν κρατιέμαι άλλο,της λέω να τελειώσω πάνω της και αρνείται ευγενικά,γυρίζει στήνεται στα 4 τουρλώνει ψηλά τον κώλο και μπαίνω για το τελευταίο σφυροκόπημα και εκεί έρχεται το τέλος με εμένα γαντζωμένο από πάνω της..
ΧαμόγελοΧαμόγελοΝτουζάκι πάλι και αναχώρηση.
Φιλική και χωρίς να βιάζεται η κοπέλα.Σίγουρα θα την επισκεφθώ πάλι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 africka

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού