Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εαν την εχω βαλει σε λαθος σπιτι ας στειλει καποιος pm στον αντισθενη να την βαλει στο σωστο.
Επισκεψη στην Ζλατα λοιπον μετα απο τσαρκα στους οικους με το highlight να ειναι η τσατσα στο πρωτο σπιτι οπως μπαινουμε απο την πανω πλευρα. Εκει η τσατσα με ρωτησε απο που ερχομαι και οταν της ειπα απο Θεσσαλονικη μου λεει "ααα αγορι μου, κι εγω απο Βουλγαρια ειμαι" Προσκύνημα
H Zlata ειναι ενα μιλφονι απο Ρωσια, μακρυ ξανθο μαλλι, ομορφο προσωπο, μικρο στηθος κωλαρα και αρκετα εξτρα κιλα. Αν ηταν αρμα θα μπορουσε ανετα να συνεισφερει στον πολεμο της Συριας.
Περασα με το απλο και ηρθε μαζι μου στο δωματιο οπου μπηκε σε εναν αλλο χωρο αρχικα για να ετοιμασει την μουναρα της κλπ.
Ξαπλωσαμε και αφου εκανε μερικα προκαταρκτικα μου περασε το καποτιδιο. Τον πηρε στο στομα της αρχικα χωρις να νιωθω τπτ και μετα τον πηρε και πιο βαθεια, εφερε και την κωλαρα της κοντα μου οπου ετριβα το ζεστο μουνακι της πανω απο τον στρινγκο. Ενταξει δεν το 'χει και πολυ στο θεμα αλλα εκανε την προσπαθεια της, ημουν και φορτωμενος οποτε εγινε πυραυλος συντομα. Πρωτη σταση την εβαλα απο πανω και αφου την εφερα κοντα μου εδωσα μαχη χουφτωνοντας την κωλαρα της. Κουραστηκα μετα απο λιγο γιατι λογω εξτρα κιλων και μετην κωλοζεστη που ειχε εξω επαθα ασφυξια και την εβαλα μπρουμυτα με ενα μαξιλαρι απο κατω για να τουρλωσει η κωλαρα της. Και σ'αυτη την σταση δεν εδειξε να δυσανασχετει αλλα ουτε και να συμμετεχει ιδιαιτερα περα απο καποια πορνοβογκητα και μερικες προσπαθεις να με χαιδεψει με τα χερια της προς τα πισω. Αλλα δεν εκανε και καποιο παραπονο για τον χρονο η για το καρφωμα. Εχυσα αρρωστα σε αυτη την σταση κρατωντας την κυρια Ζλατα απο τα πορνοστηθη της.
Εν τελει μια οκ καταθεση που συνδιαστηκε με αναλογη τσαρκα και τσικουδια μεχρι τελικης πτωσεως στα πορνοηλιολουστα Χανια Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Zλάτα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού