Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έβλεπα συνεχώς τις τελευταίες μέρες την Laura Kash μια βίζιτα, περσόνα του fb, μεγάλη καύλα ... Αλβανιάρα, έψαχνα κάτι σαν αυτήν στο ταπεινό δεκαρικάκι του Μεταξουργείου, αν και όνειρο έιναι κάποια μέρα στο μέλλον να πάρω την Kash. Στο πρόσωπο λοιπόν της Ντόνα ήθελα το υποκατάστατο μου. Η Ντόνα είναι μελαχρινη, με μεγάλα μαστάρια, τσιγγάνα, 26 χρονών από Ρουμανία.
Λίγο πριν την έναρξη του ματς της Εθνικής κατεβαίνω στα μπαμ Μετάξι, στην οδό Ψαρών που πέρασα έχει ανοίξει ένα εναλλακτικό ταβερνάκι με Δήθεν κουλτουριάδες νέους και νέες μου έκανε εντύπωση και ήθελα να το αναφέρω για Μεταξουργείο ... κουμπώνω στην διαδρομή ένα red bull και πάω μόνο στο ΜΑ25. στο δεξιά ήταν μια τσιγγάνα Σάντρα παχουλή, ωραία όμως πάω και δίπλα και στο στενό σαλόνι ήταν η Ντόνα μόλις είχε βγει από δωμάτιο, μου άρεσε για άλλη μια φορά και μπαίνω στο δωμάτιο με την μικρή πόρτα. Η υπηρεσία μπαίνει και ανοίγει το παράθυρο καθώς μύριζε σκόρδο από τον προηγούμενο Ναι!Ναι!, δίνω το κόκκινο εισιτήριο και περιμένω στο κρεβάτι.
Έρχεται η Ντόνα μιλάμε στο κρεβάτι και ξεκινάει τα τρελούτσικα της με αυτό και με εκείνα μου περνάει καπότα μπαίνει ανάμεσα στα ποδια μου και τσιμπουκώνει σε κάποια φάση το κοπανάει στην γλώσσα.
Την βάζω στα τέσσερα και γαμάω δυνατά με κραυγές αυτή και το κεφάλι να κοιτάει κάτω μπροστά από τον καθρέφτη. Συνέχεια ιερή στάση ανοίγω τα πόδια της και οσάκις μπήκε ο διάολος μέσα μου την αρχίζω σε δαιμονιώδη ρυθμό. Τα έπαιξε, εγώ να μην μου έρχεται να τελειώσω ήθελα το κωλάντερο της. Βάζει κρέμα και στήνεται στα τέσσερα, είσοδος και γαμήσι στο κωλάντερο όταν ένιωθα το τέλος να πλησιάζει την γραπώνω από την μέση την φέρνω όρθια κοντά μου και τελειώνω μέσα της. Ύστερα με χαρτί μου βγάζει την καπότα μου λέει για την μεγάλη ποσότητα σπέρματος που έβγαλα και πάει να πάρει κωλόχαρτο για να σκουπίσει το μουνί της.

Να πω πως σαπούνι δεν είχε καθόλου μόνο ένα μπουκάλι με νερό είδα στον νιπτήρα, απαράδεκτη η υπηρεσία ... συνέχεια βγαίνω από το τσαρδί και κατευθύνθηκα στο πρακτορείο ΟΠΑΠ της Ιάσωνος για να παρακολουθήσω τα τελευταία λεπτά του αγώνα μπάσκετ κυπέλλου μεταξύ του Ολυμπιακό Πειραιώς και του ΠαναθηναΪκού, εκεί που οι πράσινοι πήραν την πρόκριση για τα ημιτελικά της διοργάνωσης.
Να σημειώσω πως στις απόκρυφες γωνιές των δρόμων και των καφενέδων κυριαρχούσα η Αλβανίλα καθώς παρακολουθούσαν την Αλβανία με την Σερβία, ειδικά στην πλατεία του Αγίου Νικολάου αισθάνθηκα να είμαι στο Ελμπασάν ... ενώ παρακμιακοί Αλβανοί κατούραγαν στους δρόμους με την λήξη του ματς.Money Mouth
Τέλος πάντων ... η Ντόνα είναι μια κοπέλα της μιας ευκαιρίας, πιστεύω πως αν είχαμε άνεση χρόνου θα είχαμε καλύτερα αποτελέσματα, υποκατάστατο της kash δεν ξέρω αν ήταν, πιο πολύ για μια τυπική εργαζόμενη των προδιαγραφών του Μεταξουργείου μου έκανε ... είναι ευδιάθετη, τρελούτσικη και πρόθυμη για στάσεις, συμμετοχή καλή απλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2015
Έχει ομορφύνει πάντως η μαντάμ Σπασίκλας
P
Parakmiakos
09 Οκτωβρίου, 2015
@parakmiakos όντως
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2