Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με αφορμή δουλίτσας στην περιοχή...Χαμόγελοείπα και εγώ να κάνω βολτίτσα στα μαγαζιά της περιοχής...Ναι!
Μπαίνω στο πρώτο...όπου φύγει φύγει...χαχαχα...Κεφάλι σε τοίχο!
μπαίνω στο ισόγειο...περίμεναν κάτι συναγωνιστές...βγαίνουν τα κορίτσια...Μαλακίακάτι γριές...για πότε βρεθήκαμε όλοι στην πόρτα της εξόδου μην μας πιάσουν...Κεφάλι σε τοίχο!χαχαχα...πολύ γέλιο...που πάτε βρε παιδιά άκουσα απο μέσα...χαχαχα
Μπαίνω λοιπόν στο τελευταίο μαγαζί...Μαλακίαανεβαίνω τις σκάλες...κάθομαι...η τσατσά ανακοινώνει ελεύθερο με 10ρικο...Ναι!βλέπω και εγώ μια νταρντανα με βιζάρες...Προσκύνημαωραία λέω και εγώ...τουλάχιστον θα ευχαριστηθώ πίπα...αμ δε...μπαίνει μέσα...το κορίτσι...με καθαρίζει με μωρομάντιλο...μην χύσεις στο στόμα μου λέει...Χμμμ;που να χύσω μωρή...?Χμμμ;στο πάτωμα μου λέει...Μαλακίαμε πιάνουν τα γέλια...αντε γύρνα της λέω να σε γαμήσω στα τέσσερα...ωραία κολάρα μάγκες...Κατσικογάμηςαλλά δεν δίνει πίσω πόρτα...την γάμαγα κανα 10 λεπτο...δεν καταλάβαινα τίποτα...Κεφάλι σε τοίχο!χαχαχα...την ακούω ξαφνικά να κάνει αχ βαχ...Μαλακίαψεύτικο...δεύτερα γελάκια απο εμένα...Κατσικογάμηςαν δεν σε χύσω δεν βγαίνεις απο το δωμάτιο της λέω...της λέω πόσα θες να σου γαμήσω την κολάρα σου....?Δεν τα κάνω αυτά εγώ μωρό μου...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαεκεί έλιωσα στα γέλια και την έδιωξα...αυτά....Δεν συγκράτησα το όνομά της γαμώτο...μεγάλη φόλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2015
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού