Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642257
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη χθες στο αγαπημενο μου ιδρυμα λογο οτι ειχα μια εξωτερικη δουλεια εκει κοντα , και λογο οτι ειχα καιρο να φαω ρωσικο ζεστο κουλουρι που μονο εκει σερβιρουν με τιμιες προθεσεις , Οσο για την απιστευτη νεα μουναρα για φαρδιες τσεπες που ανεφεραν κατι μυστες του σαιτ , μιλαμε για τρελο παπατζιλικι απο μερος τους , διοτι το μονο νεο μωρακι που παιζει στο ιδρυμα ειναι ενα μικρο ρουμανιδι το οποιο ναι μεν ειναι λιγο γλυκουλι , αλλα σιγουρα δεν το λες τρελη εκκωφαντικη μωραααρα !!! Anyway για μεγαλη μου ατυχια ηρθε με χαιρετισε με ενα φιλι το Τζεσσικακι μου, το οποιο το γνωριζω αρκετα χρονια και εχουμε περασει απειρες στιγμες καβλας και παθους , αλλα δυστυχως με πληροφορησε οτι μολις παει σε δωματιο και την εχει κλησει συναγωνιστης για ωρα , οκευ τις λεω νο προμπλεμ κουκλι μου νεξτ ταιμ διοτι ημουν και βιαστικος και ηθελα οπως και διποτε να αδειασω , Αφου ξεκιναν να παρελαυνουν μπροστα μου κατι μπαζονια και κατι μεγαλοκοπελες και ειχα αρχισει να λεω απο μεσα μου να την κανω απ το ιδρυμα , τσουπ μου λεει η κυρια να και η τελευταια μας κοπελα η Αλισια ... και τι βλεπω !!! Ξαφνου εμφανιζεται μποστα μου η Λιντα απο γνωστο ιδρυμα της Καισαριανης , Ξαφνικα αρχισαν να μου ερχονται εικονες απο πνιχτα τσιμπουκια , κωλογλυφαδες , ανελεητα γαμησια απο κωλο , και ολες αυτες η σκληρες εικονες που ειχε γεμισει ο σκληρος μου απο της παρορμησεις μου στο ενλογω ιδρυμα της οδου Παπαδιαμαντη . Χωρις δευτερη σκεψη ενω μου γελασε και η ιδια καθως με θυμηθηκε , εδωσα το 80αρι διοτι ειχα σκοπο να την ταλαιπωρησω αρκετα καθως αντεχει το μιλφονι , και κατευθυνθηκα στο τελευταιο δωματειο στο τελος του διαδρομου που ειναι και το αγαπημενο μου . Η μιλφαρα Αλισια- Λιντα δεν αργησε να ερθει , την επιασα απ το κεφαλι αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε με πολυ καυλα καθως ειχαμε καιρο να βρεθουμε και γουσταραμε και οι δυο , και ενω τις αφαιρεσα την λευκη ρομπιτσα και το σουτιεν και της αφησα το στρινγ , εχει χασει καποια κιλα μπορω να πω απ τη τελευταια φορα που την ειχα παρει , αλλα η κωλαρα της κρατιεται σε πολυ καλα επιπεδα , εκτος απο ενα γρηγορο πινελο και δακτυλιασμα που της εκανα σε κωλο και μουνι , την εσυρα μπροστα απ τον καθρεφτη και την εστησα στα τεσσερα να βλεπω την κωλαααρα της απ τον καθρεφτη κι εγω ορθιος την αφησα να με τσιμπουκωνει κρατοντας την απ τον κεφαλι για να της δινω εγω ρυθμο , μια την επνιγα με μανια , και μια την αφηνα να τον βγαζει σιγα σιγα απ το στομα της το οποιο εσταζε σαλια παντου ,και μια εσκυβα και την γλωσσοφιλιαζα με καβλα , το ιδιο τεμπο συνεχιστηκε και στον καναπε στον οποιο μου προσφερε κι ενα ανεπαναλυπτο γλυφωκωλι ενω με τσιμπουκωνε , πραγματικα το τσιμουκι της το κατατασω ανετα μεσα στη καλυτερη μου 5αδα με τα καλυτερα , μαζι με Μαρινας60 , Τσεσσικας , Γιαννας απο Μαραθωνος , Αλεξανδρας gr οσοι την θυμουνται και αλλες 2 που βαριεμε να αναφερω , ειναι απιστευτο το πως τον καταπινει διοτι ειναι και λιγο προβλημα με τον πεο που εχω να τον παρει η αλλη ολο μεσα ( θυμαμαι εποχες που η Γιαννα οταν επεστρεψε στο Μαραθωνος μου ερειχνε ακυρο διοτι ελεγε ειμαι λιγο ανακοντα και την ποναω στο γαμησι μεχρι που μετα απο καιρο με ξαναεβαλε στο δωματειο ) Λοιπον κι ενω συνεχισαμε κανα 5λεπτο ακομα πνιχτης πιπας , περασμα καποτουλι και καβαληκεμα της Αλισιας απο πανω αρκετη ιππασια κωλοσκαμπιλα και τρελα χαστουκια στον κωλο της κι οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος , βγαλσιμο καποτας πιπα μεχρι δακριων γλυφοκωλι και αδειασμα στο στοματακι της και προσωπο οπου την εκανα χαλια καθως ειχα μια βδομαδα να αδειασω . Μετα χαλαρωτικο μασσαζακι και κουβεντουλα για το τι καναμε το καλοκαιρι κι αλλα χαζα , και κλασσικα οπως ημουν μπρουμιτα και μου εκανε μασσαζ αρχισε να περναει διακρητικα μα ακρως καβλωτικα το χερι της και τα δακτυλα της μεσα απ τους προσαγωγους μου αγγιζωντας διακριτικα το παπαρι και τις μπαλες μεχρι που σιγα σιγα εβαλε και τις γλωσσιτσα της κι αρχισε να τα φιλα και να τα γλειφει , η στυση δεν αργησε να ερθει το καβλι μου ειχε γινει ηδη πετρα την αφησα να με τσιμπουκωσει λιγο στο μασσαζοκρεβατο , και μετα την κατεβασα παλι και την οδηγησα με αυτη να περπαταει με τα τεσσερα μπροστα απ τον καθρεφτη να βλεπω παλι την κωλαρα της και να καβλωνω , το στρινγκ της επιτηδες δεν της το εβγαλα διοτι απλα το παραμεριζα και την δακτυλιαζα , μου αρεσε να εικονα να το βλεπω σετακι με την κωλαθρα της , Στα τεσσερα θυμηζει πααααρα μα παααρα πολυ την μπαμπατσικη κωλααααρα της Sandra Romain οσοι πατε και την στησετε στα τεσσερα θα με θυμηθητε με αυτην την εικονα , και οταν ημασταν ετοιμοι της λεω , τωρα ξερεις τι θελω και γιατι περασα μαζι σου ? , μου λεειμα για το κωλι μου ετσι δεν ειναι ? , εβαλε τζελ αρχιζε να δακτυλιαζει το κωλι της οσο της οργωνα την μουνα που παραδοξος ηταν πολυ σφικτο , η ατιμη ξεκινησε με 2 δακτυλα και σε καποια φαση εβαζε τεσσερα ανετοτατα , ενω λοιπον μπηκα λιγο διακριτικα στη αρχη μετα απο κανα 5λεπτο ο κωλος της ανοιξε και με υποδεκτηκε μια χαρα , κι εκει ξεκινησε ενα ανελεητο Αναλ σε ολες τις στασει μπροστα απ τον καθρεφτη , πανω στο κρεβατι νουρου , μια πισωκολλητο μια ιεραποστολικο με τα ποδια της πισω απο τα χερια της να τα κρατανε κι εγω να οργονω την κωλοτρυπα , μια με γρηγορους ρυθμους , μια αργα αργα και να τον βγαζω εξω να δω την τρυπουλα της , και που και που βγαζαμε καποτα τσιμπουκα τρελη και μετα παλι κωλο , πραγματικα αυτο κρατησε γυρω στα 35 λεπτα στανταρ διοτι κοιταγα το ρολοι στον τοιχο , και δεν την ειδα ουτε λεπτο να γκρινιαζει η να δυσανασχετει , η γυναικα καβλωνε τρελα και το εβλεπα στην φατσα της , μετα λοιπον απο αυτο το ανελεητο Αναλ με τα χαστουκια και σκαμπιλια να ακουγονται σε ολο τον διαδρομο του οροφου , εβγαλα επιτελους την καποτα ξεκινησε πιπα τρελη μανιασμενη κι ενω με εγλειφε σε αρχιδια και λιγο πιο κατω απο αυτα ξεκινησα να την χυνω λυσσαλεα μεσα στο στοματακι της η οποια χαμογελασε δειχνοντας τα μου , και μετα πηρε λιγο χαρτι και τα εφτυσε εκει μεσα . Εν κατακλειδι λοιπον για να ειμαστε και ακριβεις με τις περιγραφες μας , η Αλισια η Λιντα μπορει να μην εχει σωμα εικοσαχρονης η μοντελε , αλλα σιγουρα εχει μια μπαμπατσικη δεκτικη κωλαρα , που χανεσαι ωρες ατελειωτες στη τρυπα του υπερπεραν οταν την εχεις στα τεσσερα να σε τσιμπουκωνει στο καναπε κι εσυ να βλεπεις πισω την αχλαδοκωλαρα της , τιμα με το παραπανω τα λεφτα που παιρνει και δεν δυσανασχετει σε οποια δυσκολη συνθηκη κι αν την φερεις , αρκει να μην ξεπερνα τα ορια εξυπακουεται ετσι , την συνηστω ανεπιφυλακτα για εμπειρους μυστες και φιλους του Αναλ κι ελπιζω να συνεχισει ετσι τις καλες επιδοσεις της !!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.274
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, ILIAS1339, yorkie

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2015
Πόσο τον έχεις αν επιτρέπεται?
08 Οκτωβρίου, 2015
lecastel προσπάθησε να στείλεις pm στον Ippotis69 η στον Λίλα.
Μου είπαν ότι σε έχουν πελώρια ανάγκη. Γερο-μύστης
P
Parakmiakos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2