Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
βεργας2α ενα μπουρδελο σαν στουντιο και το λεω αυτο γιατι το ενα δωματιο εχει ντουσιερα πετσετες κτλ. αυτα ειναι τα βασικα που πρεπει να μας παρεχουν οταν δινουμε 20 για 10 λεπτα και δεν χρειαζεται κανενα τεραστειο δανειο για να το κανουν.Μπαινω μεσα και η υπηρεσια μου παρουσιαζει την μονικα,μια κοπελα ψιλη μελαχρινη με καποια παραπανω κιλα αλλα σφιχτο σωμα οπως διαπιστωσα και στο δωματιο.Εμφανισιακα πηρε το οκ αλλα σκευτομουνα μηπως ειναι καμια σαν αυτες που δουλευουν μια εβδομαδα και κανουν αρπαχτες?Μου λεει περασε θα περασουμε πολυ καλα,το προγραμα απλο αλλα καλο μου φανηκε ειλικρινης .Της λεω μιλας πολυ καλα ελληνικα μου απανταει ελληνιδα ειμαι,εκει λεω μεσα δεν βρισκουμε συχνα ελληνιδες ας την δοκιμασουμε.Μπαινω να ετοιμαστω το δωματιο καθαρο μεγαλο και ολα τα παραπανω που ειπα.Ερχεται η Μονικα γεια σου κουκλα γεια,και σκυβει σε ημιορθια σταση να βγαλει τα τακουνια εκει λεω τι κολαρα ειναι αυτη!!!Της αρχισα εγω πρωτος προκαταρτικα την εγλειψα στο λαμο και μετα στα μικρα νεανικα βυζια της τα οποια ηταν πολυ μαλακα και ειχαν πολυ καλη υφη.Αυτη μεγλειψε για λιγο στο στηθος και μετα πιπα εκει χρησιμοποισε ολες τις τεχνικες μια μονο γλωσσα μετα συνεχομενα ντηπ θροουτ και ενα μικρο περασμα απο τα μπαλακια,οσο μου επαιρνε πιπα χαιδευα το μουνι της εχει μεγαλα μουνοχειλα και δεν ειχε ιχνος τριχας.παμε για σεξ 1η σταση ιεραποστολικο την γαμουσα και την κοιτουσα στα ματια αυτη χαμογελουσε και κουνουσε την λεκανη πανω κατω για παραπανω ενταση.Παμε πισοκολητο τι ωραιο θεαμα να εχεις την γυναικα στα 4 και ειδικα οταν εχει κολαρα,απο πισω ειχε καλυτερη διεισδύσει εσπρωχνα και χουφτωνα τον κολο της ανοιξα λιγο τα κολομερια και ειδα οτι ο κολος ηταν λιγο δουλεμενος,μετα απο λιγο τελειωσα.Καθως ντυνοταν την ρωταω καθε ποτε δουλευει μου λεει οτι κανει μονο νυχτερινα καθε μερα.Σε γενικες καλη ηταν υπηρχε συνενοηση και διαθεση δυο βασικα πραγματα για να βγει κατι καλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού