Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπάρμπαρα ξάνα για τα πρωτα ξεφορτωματα!Μεγάλο χαμόγελο
Ήθελα αυτήν πρωτα και μετα είχε ο θεός!Ναι!
Εισερχομαι με το απλό των 30€ στο πορνοδωματιο! Το αστείο ποιο είναι οποτε πάω να καταθεσω σε αυτό το ίδρυμα ειτε είναι ξημερώματα η' πρωι η' απογεύματα παντα στο ίδιο με βάζουν!Εμμμμ
Τι να πεις για το δωμάτιο μέσα ! Ολά στη πενα.Καπέλο Εισέρχεται το μωρο μέσα, ξανασυστηθηκαμε και παλι..Γλώσσα την ρωταω διακοπές πήγαμε?
-Μου λέει: όχι μονο δουλεια!Ντροπή
Ε! Ένταξει την λέω δεν πειράζει και ξεκίνησα το μπαλαμουτιασμα στα κωλομερια της!Γλώσσα
Την φιλουσα παράλληλα στον λαιμό και έδειχνε οτι το γούσταρε. Αφού ξεκίνησε και αύτη να μου γλείφει τα στηθη μου.Γλώσσα Γκαβλωσα έντονα και της τον βγάζω με ξαπλώνει και ξεκίνησε μια πίπα μονότονη!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ουτε πάθος, ουτε τίποτα. Το μονο που το έσωζε ηταν η κωλαρα της στην οψη του καθρέπτη!Ματάκι την σταμάτησα γιατί αρχιζα να ξενερωνω. Βγάζει το μαυρο στρινγακι , βάζει κρέμα και ημασταν έτοιμοι για το ρομαντικό ιεραποστολικο, οπου τις έδινα ταυτόχρονα πολλά φιλάκια στο λαιμό! Και αύτη έβγαζε μικρά βογγητα... Στην συνεχεία λέω να την γαμησω δυνατά να τελειωνουμε. Τις σηκώνω τέρμα τα πόδια και αυτή μου εγλειφε το αυτί,Γλώσσα έτσι
Λεώ λίγο το σωνεις το θέμα . Ηρθε το τέλος με βάρβαρο σφυροκόπημα στην μουναρα της, όταν τελείωσαν της φιλησα την κοιλιτσα! Και χαμογέλασε.Κουλ

Χαιρετηθηκαμε μονο με ενα bye bye!Λύπη
Η Μπάρμπαρα είναι μια γκομενα που δεν μπορείς να αντιστάθεις στο περασμα της!Γλώσσα
Αλλά μέσα στο δωμάτιο τα πραγματα πάνε κάπως μηχανικά απο την μεριά της και φαίνεται!
Γερο-μύστης Άλλα δεν παύει να είναι μια τίμια επιλογή!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2015
Είσαι λάθος όσον αφορά τη κριτική σου για τη συγκεκριμένη!Πιο "κομοδίνο" πολυτελείας δεν έχω συναντήσει στα τόσα χρόνια μπουρδελότσαρκας...Επειεικώς απαράδεκτη!!!
10 Οκτωβρίου, 2015
Παίζουν πολλά ρόλο για να είναι κομοδινο πολυτελείας! Δεν έγραψα ότι βγάζει φωτιές στο κρεβάτι και διάφορα αλλά κοπλιμέντα. Το 30 Άρι που δίνεις σε αυτήν τουλάχιστον δεν το κλαις.Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2