Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
'Εχοντας μείνει ανικανοποίητος απο την πρώτη μου συνεύρεση στο Μεταξουργείο επέστρεψα πίσω στην Φωκαίας για να δοκιμάσω την Αμαλία που είχα δει στο σαλόνι και μου άρεσε.Πρόκειται για μία κοπέλα νεαρής ηλικίας,νοστιμούλα,με μακριά καστανόμαυρα μαλλιά,λεπτούλα με μικρά στήθη και σώμα για μανεκέν.Το προσωπάκι της είναι όμορφο και έχει τραχιά χαρακτηριστικά που της προσδίδουν μία άγρια ομορφιά.
Η κοπέλα έφθασε στο δωμάτιο,τα Ελληνικά της είναι σπαστά αλλά σε πάρα πολύ καλό βαθμό δείγμα ότι έχει χρόνια στην χώρα μας,όταν την ρώτησα για την καταγωγή της μου είπε με στομφώδης τόνο ότι είναι απο την Τσεχία.Εγώ βέβαια εξεδήλωσα την αμφιβολιά μου πέρι τούτου μάλιστα όταν άκουσε περί Ρουμανίας προσβλήθηκε και έπειτα με κατέπληξε που πήρε όρκο φιλώντας σταυρό ότι είναι Τσέχα.Τα συμπεράσματα είναι δικά σας.
Σαν προκαταρκτικά χάιδεψα το όμορφο κορμί της και το νινάκι της το οποίο και είχαν αρχίσει να βγαίνουν οι τρίχες οι οποίες αγκύλωναν.Η αίσθηση αυτή με κάβλωσε.Το ίδιο αγκύλωναν και τα ποδαράκια της.Έδωσα και μερικά γλυψιματάκια στα βυζάκια της κάτι το οποίο φάνηκε ότι δεν της αρέσει.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι η κοπέλα μου είπε πως θέλω να είναι το τσιμπούκι και της είπα ότι το προτιμώ άνευ περιβλήματος για να μου πει ότι θα μου κάνει λίγο και μετά θα μου φορέσει προφυλακτικό και θα συνεχίσει.Δηλαδή της λέω ότι το ελεύθερο στοματικό που ανακοινώνουν έξω στο σαλόνι είναι διαφημιστικό;Αυτή συνέχισε στο δικό της μοτίβο.Πήρε ένα μωρομάντηλο,το καθάρισε και κατόπιν πέρασε σε μία πίπα η οποία ήταν ρηχή και πολύ μικρής ηδονικότητας.Το ρουφούσε,το σκούπιζε με μωρομάντηλο και πάλι το ξαναρουφούσε.Εγώ της χάιδευα το μουνάκι της επιφανειακά μιας και μου είπε να μην βάλω δάχτυλο μέσα.Τους όρχεις ασφαλώς και δεν τους περιποιήθηκε.Κατόπιν πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε κανονικό τσιμπούκι μεγαλύτερο βάθους.Θα ήθελα να ήξερα αφού δεν επιθυμούν να κάνουν εξτρά κάποιες κοπέλες γιατί ανακοινώνουν ψευδείς υπηρεσίες στο σαλόνι περί ελεύθερου στοματικού και πρωκτικού κοροιδεύοντας τους πελάτες.
Στην στάση του 69 ήρθε κατόπιν προτροπής μου και αφού έγλυψα και ρούφηξα το μουνάκι της μετά απο λίγο απο μόνη της και χωρίς να της το ζητήσω αποφάσισε να περάσουμε στην κυρίως πράξη του έργου.
Της είπα να με καβαλικέψει και η θέση που πήρε ήταν σε ημικατακόρυφη στάση με το σώμα μου.Αφού με κλείδωσε έτσι ώστε να μην μπορώ να παλινδρομώ ελεύθερα έμεινε στην θέση αυτή ενώ εγώ την πηδούσα όσο μπορούσα χαιδεύοντας το αψεγάδιαστο κορμί της.
Η δεύτερη στάση ήταν και η τελευταία η οποία και διήρκησε περισσότερο και ήταν αυτή του πισωκολλητού.Σε αυτήν την στάση στήθηκε τίμια χωρίς να με κλέψει καθόλου επιτρέποντας μου πλήρης πρόσβαση στην τρυπούλα της και πολύ καλή θέα.Άρχισα να την πηδάω δυνατά βλέποντας τον πούτσο μου να βεντουζώνει καλά στα μουνόχειλα της κουκλίτσας ενώ παράλληλα έτριβα τον αντίχειρα μου στην δουλεμένη της κωλοτρυπίδα. Παράλληλα μπορούσα να την δω και απο τον καθρέπτη στο πλάι.
Ως επιτομή της συνεύρεσης και μόλις άκουσα ότι θα πρέπει να βιαστώ γιατί ο χρόνος τελειώνει αφαίρεσα το προφυλακτικό και την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα.Έκανα παιχνίδι χαιδεύοντας το μουνάκι της και το κορμάκι της ενώ σε κάποια φάση μου είπε ότι θα πρέπει να αποχωρήσει απο το δωμάτιο ζητώντας μου συγγνώμη.Επίσης μου είπε πως αν επιθυμώ να μείνω περισσότερο μαζί της θα πρέπει να καταβάλλω διπλό αντίτιμο.
Της είπα ότι μπορεί να φύγει,ντύθηκα και αποχώρησα σε αναζήτηση της επόμενης αξιόπιστης λύσης.
Εν κατακλείδι για την Αμαλία σίγουρα πρόκειται για μία πάρα πολύ όμορφη κοπέλα με βάση τα προσωπικά μου γούστα.Μέσα στο δωμάτιο δεν τηρεί ακριβώς ότι ανακοινώνεται στο σαλόνι,είναι κάπως βιαστική με τον χρόνο, η καλύτερη στάση που μπορείται να την πάρετε είναι στο πισοκωλητό,ιεραποστολικό δεν πρόλαβα να την πάρω αλλά απο πάνω σίγουρα δεν είναι και η πιο αγαπημένη της στάση.Προσωπικά εγώ δεν πρόκειται να την πάρω ξανά μιας και δεν είμαι της νοοτροπίας η κοπέλα να πληρώνεται με το χρονόμετρο αλλά θέλω να υπάρχει και κάποια ελαστικότητα προς τον χρόνο,χημεία και αυστηρή τήρηση των ανακοινωθέντων στο σαλόνι.
Την προτείνω σαν δοκιμή απουσία εναλλακτικής επιλογής.

ps: Στα αρνητικά ότι την φώναξε και η υπηρεσία προς το τέλος της συνεύρεσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού