Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Στριπτιτζάδικα 54343
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...μια αγχώδης ανηδονία με είχε κατακλύσει , ωστόσο η συνάντηση με το δάσκαλο με χαροποίησε και λίγη ντοπαμίνη δειλά δειλά άρχισε να εκκρίνεται...
...η καφεϊνική ηδονιστική κουβέντα κατέληξε στο τραπεζάκι δίπλα απο την πίστα του ανανεωμένου libido...
...η δάσκαλος ως άλλος στριπομαγνήτης προσέλκυε τα κοράσια και μια ξανθιά ψιλόλιγνη σειρήνα ονόματι Νάντια τον μάγεψε και του απέσπασε ένα χορό...
...σε κάποια φάση ο κόμπος του σουτιέν μιας κορασίδας μας απασχόλησε αλλά ο δάσκαλος έλυσε τον γόρδιο δεσμό και η κοπέλα συνέχισε την απελευθέρωση του ωραίου σαρκίου της απο τα ενοχλητικά ενδύματα πάνω στην πιστα...
...η ζεστή αλκοόλη διοχέτευε σταδιακά την αιμάτωση κάτωθεν και ο βιαστικός χορός μου με την Μιχαέλα (ένα ερωτεύσιμο ρουμανοκαυλάκι) ήταν μια καλή αρχή...
...οι τεστορμόνες άρχισαν να συμπαρασύρουν την ντοπαμίνη και αυτή με τη σειρά της με έκανε πιο διαχυτικό στο χορό μου με την Άννα Μαρία, μια μελανόχρωη καύλα με χυτές και ζουμερές καμπυλότητες...
...είχα ανάψει και η φαντασία μου άρχισε να δημιουργεί παράξενες εικόνες και σενάρια...
...ο δάσκαλος μου μίλαγε αλλά δεν μπορούσα να τον ακούσω η προσοχή μου ήταν στραμένη στο υγρό αιδοίο της Άννας Μαρίας που με είχε συνεπάρει με το χορό της...
...μια καύλα με κοντό ξανθό μαλλάκι και γυαλιά ονόματι Μιρέλα, με ερέθισε και ξύπνησε μέσα μου μια παράξενη διηδονιστική τάση στην οποία ενέδωσα μαζί την Άννα Μαρία...
...η Άννα Μαρία έγλυφε τα βυζιά της Μιρέλας και εγω την ακολούθησα, ύστερα της ράπισε τα οπίσθια ...
στη συνέχεια η Μιρέλα ξεψάρωσε και άρχισε να γλύφει και αυτή τα βυζιά της Αννας Μαρίας και της ανταπέδωσε τα ραπίσματα στους γλουτούς...
η Άννα Μαρία απάντησε γλείφωντας το αιδοίο της Μιρέλας ενώ εγώ έτριβα την κλειτορίδα της πρώτης...θώπευσα και έγλειψα καμπυλότητες και δακτύλιασα κοιλότητες δημιουργώντας μια καλή διηδονιστική σκηνή, πληρώντας τις ηθοποιούς μου ένα μπλέ χαρτάκι ...
γύρισα στο τραπέζι αναψοκοκκινισμένος , κάτσαμε άλλο λίγο με το δάσκαλο και ύστερα φύγαμε έχοντας δημιουργήσει και ύστερα κλέψει λίγη απόλαυση...
...προσωπικά το διασκέδασα αρκετά και συνειδητοποίσα ότι όλη η απόλαυση είναι να σου δημιουργείται κάθε φορά νέος πόθος και άπαξ και τον ικανοποιήσεις να πηγαίνεις συνεχώς στον επόμενο σε μια αέναη ακολουθία μέχρι το τέλος...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού