Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487251
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπειτα από την χθεσινοβραδυνη μου επίσκεψη στη Τζουλια και αυτο το πολύ προσεγμένο η αλήθεια ειναι στούντιο δεν μπορώ παρα να παραθέσω την πρώτη μου κριτική στο σαιτ. Το παρακολουθώ ενημερώνομαι και επιλέγω ούτε κ γω ξέρω ποσα χρόνια. Έχω παρεβρεθει να το πω με όλα τα γνωστά κ μη εξαιρεταια ονόματα του χώρου, και οι εμπειρίες ποίκιλαν σε ποιότητα και εντυπώσεις..καποιες κυριες τα αξιζαν και κάποιες όχι..όλες όμως ηταν εμπειρία που όπως και να χει αν την αξιολογήσεις σωστά μόνο να πάρεις έχεις και τίποτα να χάσεις εκτός από κάποια λιγοστά χρήματα..Η συγκεκριμένη κοπέλα που οι φωτογραφίες της κατά τη γνώμη την ψιλοαδικουν καθώς ειναι λιγο πιο μαζεμένο το σώμα της από κοντά..λιγο πιο αδύνατο απ οτι φαίνεται στις περισσότερες φωτο..ωστοσο υπάρχουν και κάποιες που ειναι πολύ κοντά στη πραγματικότητα..στα μάτια μου τώρα..γιατι μόνο με αυτά μπορούμε να δούμε όλοι αυτη η γυναίκα ειναι κυριολεκτικά επικίνδυνη. Ειναι πολύ σεξυ. Πολύ όμως..και αυτο βγαίνει από μέσα της..το δέρμα της ειναι εκπληκτικό γλυστραει το χέρι σου πάνω της και το κορμί της χωρίς περιττά κιλά αλλα με καμπύλες..τωρα πως γίνεται αυτο..τι να πω..το στήθος τουμπανιασμένο αλλα με ωραία μεγάλη ρώγα απαλή σαν μεταξι..και κωλος ποίημα..
Μια κακη παρένθεση ηταν το οτι ενώ έφτασα κατά τις δώδεκα η κυρια μου αναφερε την Τζουλια και όταν ρώτησα αν ειναι στο δωμάτιο μου είπε ναι..περιμενα λιγο μου είπε τα προγράμματα και μου είπε σε ποιο δωμάτιο να πάω..και όταν πλήρωσα το 70αρι μου είπε ξάπλωσε ηρέμησε και η κοπέλα θα πάει σε ένα δωμάτιο και μετά θα σου έρθει..και έμεινα ξαπλωμένος περίπου 40 λεπτά να περιμένω..άξιζε όμως και ευτυχώς που μου την έφερε έτσι γτι δεν θα είχα βιωσει αυτη την εμπειρία η οποία με αναγκάζει να θέλω να την μοιραστώ..χωρις να μου κάνει κατι τρελο χωρίς να έχω εξτραδακια..χωρις χωρίς χωρίς..αποτελει μακράν την καλύτερη μου ως τώρα..ειναι εντελώς θέμα χημείας..ακομα και ο αγοραιος..δεν θα περιγράψω τι έγινε στη μάχη..μονονθα πω οτι όταν τελειωσα με κράτησε μέσα της για κανα δεκάλεπτο χωρίς να κουνιέμαι είχε τα χίλια της κολλημένα στα δικά μου..της χαιδευα το προσωπο και ο κύριος κάτω οχι δεν χαλάρωνε αλλα κόντευε να εκραγεί..κάποια στιγμή αποφασίσαμε οτι έπρεπε να ξεκολλήσουμε..εκανε το μπανακι της με κάθισε λιγο στα πόδια μου..με φίλησε ξανά και ξανά..και έφυγε..ειμαι ακομα μεθυσμένος..οι ευαίσθητοι και άπειροι να έχουν το νου τους..εγω μετά από 15 χρόνια εμπειρίας και αμετρητων περιπτώσεων έφυγα προβληματισμένος ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
antouanstefan
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού