Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οταν η πιεση της καθημερινοτητας χτυπα κοκκινο,τοτε η επιλογη σου ειναι να στραφεις σε ατομα και καταστασεις που σε χαλαρωνουν και σε χαροποιουν.Ξεκινημα του μηνα λοιπον,και η επιλογη μου ηταν η Σονια.
Κατα την διαρκεια της διαδρομης αναρωτιομουν με πιο φορεματακι θα με υποδεχοταν η μιλφαρα.Με το ροζ που της δινει πιο ερωτισμο?Με το λευκο που της δινει πιο λαγνεια?
Η απαντηση δοθηκε οταν την συναντησα μπαινοντας στο μαγαζι.Φορουσε το λευκο,που κανει μια μαγευτικη αντιθεση με το μαυρισμενο απο τον ηλιο κορμι της.
Η Σονια ηρθε μετα λΙγα λεπτα στο δωματιο.Ηταν πολυ ευδιαθετη και χαμογελαστη.Ξεκινησαμε με φιλακια περιμετρικα του λαιμου της και συνεχισαμε με φιλακια περιξ των χειλιων της.
Η συνεχεια ειχε ισπανικο μασαζ στις βυζαρες της.Ο τροπος που μου το εκανε πολυ επαγγελματικος,οι κινησεις που εκανε ηταν αργες και οχι βιαιες.Φυσικα η αισθηση απο τις βυζαρες της με αναβε,οπως επισης με αναβε και η θεα απο τις ρωγες της,που τις εβλεπα να πηγαινοερχονται γυρω απο το καβλι μου.
Το κυριως πιατο για αλλη μια φορα η αργη και βασανιστικη πιπα της.Πιπα για οσκαρ.Βαθια καταποση της πουτσας και ταυτοχρονο γλυψιμο της βαλανου με την γλωσσα.
Συνεχισαμε στο ρυθμο αυτο για καποια λεπτα,και οταν εφτασα στο ζενιθ της καβλας,συνεχισαμε σε ιεραποστολικο.
Η αισθηση του μουνιου της σουπερ.Με αργες,βασανιστικες διεισδυσεις προσπαθουσα να παρατεινω τον οργασμου μου,που ηξερα οτι θα ηταν εντονος.
Οταν αυτος επιτευχθη πρεπει να μας ακουσαν,οχι μονο οι συναγωνιστες που βρισκονταν στο σαλονι αλλα και ο ανω οικος.
''Δεν εχυσες σημερα στο στομα μου''με ψιλομαλωσε η μιλφαρα.
''Στην επομενη επισκεψη μου ,που θα ειναι συντομα''της απαντησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόνια
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2015
Ωραιος ο φιλος μας τι τιμες παιζουν φιλε μου για να ξερω τωρα που θα ερθω ελλαδα και τι αλλο μου προτεινεις
03 Οκτωβρίου, 2015
αυτη η Σονια που περιγραφουν οι Συναγωνιστες ειναι αυτη που δουλευε Λελας Καραγιαννη? και μετεπειτα Κωνσταντινουπολεως?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2