Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας μπουρδελιαρηδες-συναγωνιστες!Ασχολουμαι πολλα χρονια με το (σπορ-χομπι) αγοραιος ερωτας.το υποσυνειδητο μου με αναγκασε να γινω μελος στο BOURDELA.COM!!! πολλες φορες αναρωτιομουνα τι μπουδελιαρης εισαι αν δεν εχεις γραψει ουτε μια κριτικη στο BOURDELA.COM???γιατι να μην βοηθησεις τους συναγωνιστες με μια κριτικη???εσυ εχεις ωφελειθη πολλες φορες απο τις κριτικες!χαρη στα μελη και στις κριτικες απεφυγα φολες και εκανα σωστη επιλογη των κοριτσιων!χαρη στο site εμαθα ολα τα μπουρδελα, εμαθα παρα πολλα για τον αγοραιο ερωτα που δεν ηξερα!αυτα τα πραγματα με κανανε να αισθανθω την ηθικη υποχρεωση να γινω μελος,και ειναι τιμη μου που γινομαι μελος στο site.Η Γιαννα ειναι μια στανταρ επιλογη για μενα επειδη υπαρχει χημεια μεταξυ μας και μενω ικανοποιημενος οποτε περναω μαζι της.απο εμφανιση ειναι μελαχρινη ψιλη και εχει κολαρα!μπαινω στο μαγαζι χαιρεταω ευγενικα,μου λεει η τσατσα η γιαννα ειναι θα περασεις?ναι της λεω πληρωνω και πηγα στο δωματιο να ετοιμαστω.ερχεται η γιαννα χαιρετιομαστε λιγο κουβεντα και ξεκιναει ο αγωνας.Αρχισε σιγα σιγα με φιλια απο το λαιμο και κατεβαινε προς τα κατω μου εγλυψε για αρκετη ωρα τα αρχιδια μεχρι που ειχα καλη στυση,μου περναει καποτα με το στομα και ξεκιναει μια πιπα αρκετα καλη στην αρχη αργα και απαλα και μετα πιο αγρια.πρωτη σταση ιεραποστολικο εγω εσπρωχνα και αυτη επαιζε με την κλειτοριδα και μου ελεγε να μπαινω πιο βαθια και πιο δυνατα και εδειχνε να το απολαμβανει ολη η φαση μου αρεσε πολυ και εμενα.της λεω να αλλαξουμε σταση κανουμε για λιγο στο πλαι το οποιο δεν με βολευε πολυ και πηγαμε για πισοκολιτο. αυτη η σταση ειναι απο τις αγαπημενες μου και η γιαννα ξερει να στεινεται καλα καθως εσπρωχνα χουφτωνα την κωλαρα της και εβλεπα την κωλοτρυπιδα η οποια ηταν πεντακαθαρη και τρυφερη το βγαζω απο το μουνι, κα τον ετριβα στον κωλο της εκει μου λεει η ιδια χοστω ξεσκισε με αυτο με εφτιαξε τρελα σε ολη την φαση συμετειχε με βογγητα και μου ελεγε ξεσκισε με δυνατα μετα απο λιγο τελειωσα. το ειχαμε ευχαριστηθει και οι δυο χαιρετηθηκαμε και ανανεωσαμε το ραντεβου για αλλη φορα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού