Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πωι τεταρτης μπαινω στον εν λογω οικο και αντικριζω μια μελαχροινη κοπελα γυρω στο 1,60 με λευκη επιδερμιδα.δινω το δεκαρικο και περναω μεσα.Μου ειπε οτι ειναι απο αλβανια,ονομα δεν συγξρατησα.Ξεκιναει μια πιπα η οποια χωρις υπερβολη διερκησε 3 δευτερολεπτα και πολυ λεω.Ελα μου λεει να ξεκινησουμεΘυμός.Της λεω να συνεχισει αλλα ηταν ανενδοτη και εριστικη.Με τα πολλα και αφου ειχα στυση γυρω στο 80%ξεκιναμε τον αγωνα.καμπουριαζε συνεχως,δυσφορουσε και γενικα εκανε οτι μπορουσε να μου σπασει τα νευρα.Την εδιωξα γιατι καταλαβα οτι με ενα τετοιο βλημα θα χαλιομουν αδικα αφου δεν υπηρχε περιπτωση να γινει κατι.Συνοψιζοντας προκειται για μια κοπελα μαλλον συμπαθητικης εμφανισης για οσους τους αρεσουν τα μικροκαμωμενα κοριτσακια αλλα οποιος την παρει οχι απλα θα κλαψει το δεκαρικο αλλα θα του σπασει και τα νευρα.τελικα πηγα στην αντριαννα κολ30 και περασα μια χαραΝαι!.μαυρο καταμαυρο στη αλβανοφολα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2015
Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 01 Οκτωβρίου, 2015) 01 Οκτωβρίου, 2015
Ανέβα και στον πιο πάνω όροφο,για τη Νατάσσα,δεν θα το μετανοιώσεις... Ματάκι Έχει έρθει και καινούργια κοπέλα,η Λώρη.Δεν την έχω δοκιμάσει,αλλά αν το κάνω και μου αρέσει,θα υπάρχει ''θέμα'' μετά...
01 Οκτωβρίου, 2015
με την νατασσα εχω συνευρεθει πλειστακις.πολυ καλη.οσο αναφορα την αντριαννα καλη αλλα οχι τοσο παθιαρα καιλυσσασμανη οσο η νατασσα.αν παρεις τη λωρη γραψε μια κριτικη να ξερουμεΜατάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2