Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Δευτέρας προς Τρίτη στις 00.20 .Βόλτα σε όλα της Φυλής και Φωκαίας , ήταν το 3ο σπιτάκι που μπήκα . Η υπηρεσία είπε ότι δουλεύει μια καινούργια κοπέλα που κάνει ελεύθερο στοματικό και άλλα έξτρα με επιπλέον λεφτά . Ρώτησα τι έξτρα κάνει και μου απάντησε κωλαράκι με 30 ευρώ.

Περίμενα λίγο στο σαλόνι και εμφανίστηκε η Αλίνα , κοπέλα που έχω πετύχει να δουλεύει και στο Αγίου Πέτρου 7 , μελαχρινή μίλφ(35-37 ετών)με κοντό μαλλί , κοιλίτσα και 3άρι βυζί . Εμφανισιακά μέτρια αλλά εγώ κινούμαι με το κλικ της στιγμής.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα στον νιπτήρα που υπάρχει πίσω απο το παραβάν , αυτό είχε σαν αποτέλεσμα όταν ήλθε κατευθείαν στο δωμάτιο να μην με δει και να φωνάξει που είμαι..... Σύντομη κουβεντούλα , είπε ότι είναι Ρουμάνα 35 ετών, έχει και ένα τατου χαμηλά στον αυχένα . Έβγαλε το μαύρο κομπινεζόν που φορούσε και ξάπλωσε παράλληλα με το κορμί μου αλλά σε αντίθετη φορά . Κάποια φιλιά στην κοιλιά και στα μπούτια και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , δύστυχος η πίπα της με πολύ χέρι και άτεχνη , βέβαια επειδή είχα να πάω 4 ολόκληρες μέρες με γυναίκα(επί πληρωμή ή όχι )μου σηκώθηκε πολύ εύκολα.

Πέρασμα προφυλακτικού , και πρώτη στάση στα τέσσερα πισωκολλητό στην άκρη του κρεβατιού , καλή στάση πήρε την γάμισα κάνα 4λέπτο αλλά τα πόδια της την πρόδωσαν ...πονούσε και μου είπε να αλλάξουμε στάση. Οκ της είπα γύρισε ανάσκελα και πήγε προς το κέντρο του κρεβατιού , την έπιασα απο τον αστράγαλο και την έφερα πάλι στην άκρη του κρεβατιού , της σήκωσα τα πόδια ψηλά πάνω απο τους ώμους μου και άρχισα να την γαμάω δυνατά , πολλά αγκομαχητά απο την πλευρά της έδειχνε ότι δεν αντέχει και πολλά πολλά όπως και η συμμέτοχη της κάτω του μετρίου. Την ρώτησα αν τα παίρνει στο στόμα και έγνεψε καταφατικά. Έβγαλα το προφυλακτικό και γονάτισα δίπλα της έδωσα το καυλί μου στο στόμα της , η πίπα της ακόμα πιο άγαρμπή τώρα μιας και δεν την βόλευε η στάση αλλά το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον...1-2 λεπτά τα χύσια μου εκτοξεύτηκαν στο στόμα της , αυτή μια που τα ένιωσε στο στόμα της και μία που τα έφτυσε σε μωρομάντιλο...

Πήγα πίσω από το παραβάν να πλυθώ στον νιπτήρα , πήρε τα ρούχα της με ευχαρίστησε και έφυγε. Στο δωμάτιο 10-12 λεπτά κάθισα και δεν θα έχω να θυμάμαι τίποτα απο την Αλίνα. Μια κατάθεση σε μέτρια εμφανισιακά κοπέλα χωρίς υπηρεσίες μόνο καιμ όνο για τα χοντράδια. Απλά άλλη μια προσθήκη στο παλμαρέ όπως λέει και ένας γνωστός μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.810
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού