Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 312728
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα ξημερώματα της παραμονής των εκλογών, με βρήκαν σε γνωστό καπηλειό, που διατηρεί γηραιός μου φίλος στην περιοχή του ΜΕΤΣ. Η επίσκεψή μου στο μέρος εκείνο, δεν πραγματοποιήθει εκ συγκυρίας, αλλά ήτο προμελέτης συνέπεια, και προκειμένου να διασκεδάσω μια υφέρπουσα κατηφή, όσο και απαισιόδοξη, διάθεση, που με είχε καταλάβει.

Το ξημέρωμα εκείνο υπήρχε αρκετή πελατεία και όπως είναι φυσικό οι περισσότερες συζητήσεις άπτονταν πολιτικών ζητημάτων. Ζωηροί νεαροί, θορυβούσαν, μυκτήριζαν, και διακωμωδούσαν τους οπαδούς των αντιπάλων κομμάτων, τους οποίους φαντάζονταν μωροτέρους των εαυτών τους. Σοβαροί άνδρες, χρηματιστές, δικηγόροι, ιατροί, καθηγητές συζητούσαν εμβριθώς τα νέα των ημερών, τα οποία δεν ήταν άλλα από τις βαρύγδουπες δηλώσεις των πολιτικών αρχηγών. Και όπως είναι φυσικό, κάθε φορά που κάποια εξέχοντα μέλη της κοινωνίας ξεστομίζουν αοριστίες, γενικολογίες και ασυναρτησίες κεκαλυμμένες με βαρυσήμαντο ύφος και διανθισμένες με ασαφή, δήθεν υψηλής διανόησης, υπονοούμενα, η κοινωνία ξοδεύει αιώνες προκειμένου να αποκρυπτογραφήσει το βαθύτερο μήνυμα.

Για να είμαι ειλικρινής πάντα φοβόμουν τα εξέχοντα μέλη της κοινωνίας, και ιδιαιτέρως τα εξέχοντα μέλη της ελληνικής κοινωνίας. Περισσότερο δε, φοβάμαι τους πολιτικούς σωτήρες κι αυτούς που δηλώνουν έτοιμοι να θυσιαστούν για το κοινό καλό. Και αυτό επειδή η μακραίωνη μας ιστορία, μας έχει αποδείξει περίτρανα ότι κατά κανόνα κάνουν και άλλους να θυσιαστούν μαζί τους, μερικές φορές πριν από αυτούς, και περισσότερες αντί για αυτούς. Με όλα αυτά η διάθεση μου από κατηφής είχε υποτροπιάσει σε πένθιμη.

Εποχούμενος προς αναζήτηση νηπενθούς φαρμάκου σταμάτησα στο πορνείο που βρίσκεται στο αριθμό 50 της οδού Μελαντίας.

Στην αίθουσα αναμονής και επιδείξεων, η ευγενική επιστάτης, μεταξύ των άλλων νεανίδων που εργάζονταν στον οίκο εκείνο το ξημέρωμα, ανήγγειλε και την Βάλια. Όταν ανασήκωσα το βλέμμα μου αντίκρισα μια παλιά μου γνώριμη από το Amnezia, που εκτός από όνομα, είχε αλλάξει και εμφάνιση. Η Βάλια στεκόταν αγέρωχη καταντίκρυ μου, ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο όμορφη από ποτέ! Μπήκε γελαστή στο δωμάτιο και προτού γδυθεί μάζεψε τα καστανοκόκκινα μαλλιά της σε αλογοουρά. Γδύθηκε βιαστικά και ξάπλωσε δίπλα μου. Το στήθος της όμορφο, με μεγάλες σκληρές θηλές, τα οπίσθια της τροφαντά και ωοειδή, το αιδοίο της παχύ και όμορφο στην όψη, όλα σφριγηλά και ελκυστικότατα. Ομολογώ ότι ξόδεψα αρκετή ώρα ατενίζοντας και θωπεύοντας το γυμνό της κορμί, γιατί αυτό που μου άρεσε πάντα στην Βάλια, είναι ότι παρότι τυγχάνει μεγαλόσωμη γυνή (κοινώς νταρντάνα), δεν έχει τις συνήθεις δυσαναλογίες που συχνά συνοδεύουν τους σωματότυπους αυτού του είδους. Τα μπράτσα της, οι βραχίονες της, το στήθος της, η μέση της, οι γλουτοί της, οι μηροί της οι γάμπες της, οι αστράγαλοι της κ.ο.κ. είναι άπαντα αρμονικά και καλοσχηματισμένα. Εξάλλου η Βάλια δεν μου δημιουργούσε ποτέ την στερεοτυπική εικόνα πόρνης. Μου έφερνε πάντα περισσότερο με νοστιμούλα υπάλληλο αρτοποιείου. Ίσως αυτό και να οφείλεται στο ότι ομοιάζει πολύ, με μια εξίσου νταρντάνα μυλωνού, την οποία πολιορκούσα ερωτικά προ μισού και πλέον αιώνος. Σε κάποιο σημείο η Βάλια ανέλαβε πρωτοβουλία, και χωρίς καλά καλά να το καταλάβω, βρισκόμασταν εναγγαλισμένοι ανταλλάσοντας ασπασμούς και θωπείες. Ενέργειες που δείχνει να απολαμβάνει, μιας και όταν σταμάτησα, με προέτρεψε να συνεχίσω. Η επιδερμίδα της που ήτο διακριτικώς αρωματισμένη, είναι στιλπνή και πολύ ευχάριστη στην αφή. (Γενικά η Βάλια ήταν ανέκαθεν πολύ καθαρή και επιμελώς περιποιημένη από κορυφής εώς ονύχων). Με το δεξί της χέρι έσφιξε το ερεθισμένο μόριο μου, έσκυψε, το φίλησε, πέρασε δια στόματος την προφύλαξη και αφού το περιέφερε με παιχνιδίζουσα έκφραση λαγνείας στις παρειές του προσώπου της, σούφρωσε τα χείλη της και άρχισε να τρίβει την βάλανο επάνω τους. Αιφνιδιαστικά, εκτόξευσε την γλώσσα της και αφού έγλειψε για αρκετό χρόνο την ουρήθρα και τον τεντωμένο χαλινό, το ανέλαβε στο στόμα και άρχισε να το πιπιλίζει γλυκά, ενώ, με το αριστερό της χέρι θώπευε και πίεζε απαλά τους όρχεις μου. Το στοματικό της ήταν προοδευτικό. Ξεκίνησε αργά και απαλά αλλά όσο περνούσαν τα λεπτά με έπαιρνε όλο πιο γρήγορα και πιό βαθιά στο στόμα της μέχρι που άρχισε να πνίγεται Στην συνέχεια, ανέβηκε ιππαστί όπου και εκεί ξεκινησε αργά, ανεβάζοντας προοδευτικά τον ρυθμό της. Ο καλόσχημος ροδαλός κόλπος της είχε θερμή και σφικτή αίσθηση και οι θέσεις που λάμβανε επέτρεπαν απρόσκοπτες διεισδύσεις. Κατόπιν εσυνουσίασθημεν με το τρόπο των σκύλων και έπειτα εις την πλαγίαν θέσιν. Το τέλος κατέφθασε στην ιεραποστολική ωθώντας έως την ρίζα του, το μέχρι διαρρήξεως ερεθισμένο όργανο μου, στην φιλόξενη οπή της.

Κατάκοπος, ανασήκωσα το κεφάλι μου και την κοίταξα. Στα χείλη της είχε σχηματιστεί το χαμόγελο ικανοποίησης που έχει κάποιος όταν κατορθώνει να επιτελέσει το έργο του. Και ομολογουμένως, η Βάλια είχε γίνει το νηπενθές φάρμακο μου με μεγάλη επιτυχία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βάλια
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
31.422
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, panagos7, batsos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Πολύ ενδιαφέρουσες οι σκέψεις σας στην αρχή του πονήματός σας. Είναι πολύ ενδιαφέρον για εμάς - τους κατά πολύ νεότερούς σας - να βλέπουμε το μέλλον μας μέσα από την υπερογδανταετή εμπειρία σας. Προξενεί πάντως εντύπωση ο τρόπος, που έχετε, να ερεθίζεσθε γενετήσια από το επικείμενο βιολογικό τέλος σας, το οποίο αρνείσθε να αντιμετωπίσετε και να αποδεχθείτε αλλά αντίθετα το μετακυλίετε σε εξωτερικά από εσάς κέντρα ως εσείς να είσθε αθάνατος. Συγχαρητήρια παρόλα αυτά για την επιμονή σας να επιβιώνετε!!!
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Εἰς τὴν «δῆθεν» συνοικία τοῦ Μὲτς ἰατρὲ μου;
B
bakalhs
30 Σεπτεμβρίου, 2015
σε λιγο θα χρειαζομαστε λεξικο για να διαβαζουμε τα πονηματα σας, τα οποια δεν ειναι απλες κριτικες αλλα επεκτεινονται και σε κοινωνικα ζητηματα
Μια ερωτηση η απαισιοδοξια σας παρεμεινε και την επομενη ημερα? την Δευτερα
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Εξαιρετη περιγραφη!
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@bakalhs

Εις την "μπουρζουά", αγαπητέ Κύριε.
01 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι. Ειναι πολυ ζοχαδας!
01 Οκτωβρίου, 2015
εξαιρετικη η γραφη σας κυριε..
02 Οκτωβρίου, 2015
Ταξιδευτής, ελπίζω πάντα οι αναζητήσεις σας και η πνευματικής σας ενάργεια να σας οδηγούν σε άκος ψυχής.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8