Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89405
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
10.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακάτικα, βρεθήκαμε με τον κολλητό μου να γυρίζουμε την πιο "γαμάτη" περιοχή της Θεσσαλονίκης, και να σου που πάλι καταλήξαμε στο Le Cabaret που θεωρούμε σταθερή αξία! Το parking κλασσικά πονεμένη ιστορία τα Σαββατοκύριακα...

10 ευρώ η είσοδος με το ποτό, αν έχετε κουπόνι 20 με ποτό και 1 χορό (αντί για 30), 20 το κέρασμα και 20 κάθε χορός. Νormal πράματα...

Μπουκάρουμε με απλή είσοδο και έλεγα μέσα μου, πως πάλι θα το μετανιώσω πικρά που δε πήρα κάνα 50άρικο πάνω μου. Anyway... Ο χώρος μέτριος σε μέγεθος, με 2-3 αντροπαρέες και ένα αντρόγυνο, η πίστα μεγάλη (αν και έχει μια κωλόνα στην άκρη που μπορεί να κρύψει 1-2 κοπέλες που θα κάθονται στο μπαρ - ποια 'μέρα θα την γκρεμίσω κι εγώ δεν ξέρω...), στον πάνω όροφο γίνονται τα prive (δυστυχώς με συνοδεία επιτηρητή), σε 2 οθόνες παίζουν κάτι βίντεο με playmates των '90s (fail από 'μένα) και ο πρώτος δεξιός τραπέζι πίστα καναπές σε στραβολαιμιάζει όταν οι κοπέλες χορεύουν στα δεξιά σου. Χρόνια τώρα καμία αλλαγή! Μαλακία Από μουσική έπαιζε κάτι απαλές μελωδίες που δεν προσέχει κανείς, και ο Dj αναφωνεί το όνόμα της κάθε κοπέλας πριν ανέβει στην πίστα. Χρόνια τώρα...

Στο ζουμί της υπόθεσης: χοροί κάθε 10 λεπτά ακριβώς παρακαλώ...Καπέλο 6 κοπέλες για να γεμίσει 1 ολόκληρη ώρα. Αν πάτε καθημερινές, οι χοροί είναι κάθε 15 λεπτά. Οπότε αν κάτσετε 1 ώρα θα δείτε σίγουρα τουλάχιστον 4-5 διαφορετικές κοπέλες. Όλες αδύνατες. Κύριοι και...κύριοι έχουμε και λέμε από γκόμενες: 1) 2 μαυρομάλλες με μακριά ίσια μαλλιά και διάφορα τατουάζ στο σώμα τους. Τίποτα το τρομερό επάνω τους, και στο χορό δε με συγκίνησαν ιδιαίτερα. Όνοματα δε συγκράτησα και sorry about that...
2) Η Τζούλια!!! Ρωσσίδα, μετρίου αναστήματος, πληθωρική ξανθιά, με συλικονάτο φουσκωμένο στήθος που σε στέλνει στην Κόλαση και σε ξαναγυρίζει πίσω (αν κάνετε prive μαζί της, να ξέρετε ότι θα το φάτε στη μούρη σας...έτσι κάνει με όλους - ευτυχώς δηλαδή!), καστανά μάτια, χαριτωμένο χαμόγελο, γλυκιά φωνή (αλλά αν φωνάξει λόγω δυνατής μουσικής, ακούγεται σαν τρομπέτα!), γατίσια μάτια, βλέμμα όλο νάζι. Γουστάρει να τρίβεται πάνω σε πούτσους. Ίσως η πιο παλιά εκεί μέσα αφου είναι τουλάχιστον 2,5 - 3 χρόνια. Πρέπει να φέρνει πολλούς πελάτες... Ανέβηκε για prive με 2 άτομα, και κατέβηκε μετά από 30 λεπτά!!! ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΆΝΩ ;;;; Κεφάλι σε τοίχο! Πρέπει να τους ξέκανε...Μαλακία Την αποκαλώ: "η Barbie".
3) Η Νάνσυ (αν και κάποιοι τη φωνάζουν Νάντια). Μια γυναίκα σχετικά ψηλή, με καστανά μάτια, ξανθά σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο φυσικό στήθος, αλλά σχεδόν πάντα αμακιγιάριστη. Όσοι από 'σας εκτιμάτε γυναίκες που δε χρειάζεται να βαφτούν πολύ για να αναδειχτούν, θα τη γουστάρετε. Να ξεκαθαρίσω ότι είναι σε ηλικία μάλλον 30 κάτι, και για κάποιο λόγο φαίνεται σα μητέρα. Δε θα μου 'κανε εντύπωση, αν μάθαινα ότι έχει κάνα παιδί στο σπίτι. Αλλά βέβαια, που να μάθεις, και που να ρωτήσεις...Χμμμ; Και βασικά ούτε πρέπει να μας νοιάζει! Απλά εμένα αυτη την εντύπωση μου δίνει, και είχα ανάγκη κάπου να το πω... Ευγενική, με φυσική ομορφιά, και φοβερό σώμα για την ηλικία της. Την αποκαλώ: "η μάνα".
4)ΑΧΧΧΧΧΧ η Ρενάτα !!!!!!!!!!!!!! Ή όπως ο φίλος μου την αποκάλεσε (και μου το 'κλεψε Θυμός) Serenata! Tι να σας πω για αυτήν την κοπέλα; ΑΧΧΧΧ.... 20 κάτι ετών, μοιάζει 17-18, απο Ουγγαρία, έχει μόλις 2 'βδομάδες στο μαγαζί, πριν, δούλευε 8 μήνες σε άλλο μικρότερο μαγαζί του είδους (δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω ποιο...Money Mouth), μικροκαμωμένη, μακριά μαύρα ίσια μαλλιά, 2 μεγαλα μάτια που κολλάς πάνω τους, καθώς δείχνουν πως συγκεντρώνονται μόνο πάνω σου, βλέμμα που βγάζει κάτι μεταξύ λάγνου, και τρυφερότητας, γλυκιά φωνούλα με ολίγη παιδικότητα, ωραίο βυζάκι-κωλαράκι, απαλό δέρμα που σε βάζει ΦΩΤΙΑ (!!!) και μόνο που το βλέπεις, και γενικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΡΩΤΕΥΣΙΜΗ !!!! Το ξαναλέω: ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΡΩΤΕΥΣΙΜΗ !!! ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας Είναι βασικά εκείνο το μικρό, τρυφερο, αθώο κοριτσάκι, που γουστάρουν να έχουν για κοπέλα τους, οι περισσότεροι άντρες προκειμένου να την κάνουν ό,τι γουστάρουν στο κρεββάτι!!! Αυτή η κοπέλα είναι ικανή να στείλει στο διαζύγιο πολλούς συζύγους. Προσέξτε πολύ μην την ερωτευτείτε!!! Το λέω σοβαρά. Ειδικά όσοι γουστάρετε μικρούλες... Την αποκαλώ: "Serenata".
5)Τελευταία, αλλά εξίσου σημαντική...ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ η Βίκυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Παλιά εκεί μέσα, Ελληνίδα (!!! Ναι!), γύρω στα 25 την έκοβα, σχετικά ψηλή, με καστανά μάτια, σκούρα κόκκινα μακριά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, με ένα μικρό πλαϊνό μέρος της κεφαλής της λίγο ξυρισμένο - επαναλαμβάνω ΛΙΓΟ, κάτι που με "ανάβει" πάρα πολύ, τατουάζ στην πλάτη, και ένα μεγάλο στα αριστερά πλευρά της, κάπως μικρό βυζί - αλλά χωράει σε τριγωνικό ποτήρι σαμπάνιας ή Martini (τι σκέφτηκα ο καργιόλης...Προσκύνημα) και σχεδόν θεϊκό κώλο, με τον οποίο θα δείτε πιο κάτω τι έγινε...Γλώσσα Ίσως η πιο πρόστυχη εκεί μέσα, αφού συνεχώς μου έβγαζε τη γλώσσα της (απ' το μπαρ) και έγλειφε τα χείλη της, ή τα δάγκωνε σε ένδειξη ότι με γούσταρε. Εγώ φυσικά απ' την πλευρά μου, ανταπέδωσα αναλόγως, αφού ξέρω να δουλεύω τη γλώσσα εξίσου καλά! Μία της και μία μου!!! Προφανώς όμως και δεν ίσχυε κάτι τέτοιο, αφού η δουλειά της κοπέλας είναι να προσελκύει πελάτες, με κάθε δυνατό τρόπο. Δε μπορώ να πω όμως ότι με χάλασε και ιδιαίτερα... Άλλωστε είμαι συνηθισμένος σε κάτι τέτοια καργιολίστικα!Γαμήσου Αυτό που ακολούθησε μετά όμως, δε νομίζω πως το 'χω ξαναδεί όσα χρόνια γυρίζω τέτοια μαγαζιά. Εκεί που έπαιζε ρυθμική μουσική, ανεβάζει την υπέρ σούπερ μίνι φούστα της (ο Θεός να την κάνει...Γερο-μύστης) ακόμα 5-6 εκατοστά, με σκοπό να φαίνεται ακόμα περισσότερο το στρινγκάκι της και η κωλάρα της...και αρχίζει να κάνει ένα Twerk, που έστειλε στον αγύριστο όλους τους πελάτες και το προσωπικό μέσα στο μαγαζί!!!!!!! ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Σα να μην έφτανε αυτό, μετά από λίγο μια εκ των κοριτσιών - εκεί που χόρευε στη μέση του μαγαζιού η Βίκυ - αρχίζει και της δίνει ξυλιές στον κώλο !!!! -ΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ...ΑΟΥ, ΑΟΥ, ΑΟΥ, ΑΟΥ (σαν το λύκο από 'μέσα μου εγώ Ναι!) Τι βλέπουν τα ματάκια μου;;; Άρχισα πάλι, να βαράω από μέσα μου, το κεφάλι μου στον τοίχο που δε πήρα κάνα παραπάνω φράγκο μαζί μου. Ήμουν έτοιμος να την πιάσω απ' το μαλλί και να την πάω επάνω για να χορέψει μόνο για 'μένα!!!Έρωτας Και επειδή τα όσα είδαμε, ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑΝ, (επειδή προφανώς ήταν soft για τα γούστα των κοριτσιών...Ματάκι) αφού το Βικάκυ σταμάτησε μισό λεπτό να πάρει μια ανάσα τι είπε να κάνει; Μπροστά απ' το μπαρ (όπως ήταν τόση ώρα) ανέβασε μέχρι τη μέση της, τη φουστίτσα (ο Θεός να την κάνει...Γερο-μύστης), κατέβασε το στρινγκ της, πήρε τα εκπτωτικά κουπόνια της επιχείρησης, ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΤΗΣ, ΞΑΝΑΦΟΡΕΣΕ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚ, ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΡΩΜΕΝΗ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ TWERK DANCE !!!!! -ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Η κοπέλα είναι ένα κινητό τρελοκομείο και το γεγονός ότι είναι Ελληνίδα με εξιτάρει ακόμα περισσότερο. Τέτοιες εικόνες βλέπουμε, εμείς οι άντρες, κατά κυρίο λόγο από ξένες. Ρώσσιδες, Ουκρανές κ.τ.λ.π. Γιατί να μην είναι έτσι και οι δικές μας; Τρώνε, τα βάζουν σε "ψωμάκια", κυτταρίτιδα και τα βγάζουν σε γκρίνιες και ζήλειες. Και μετά κατηγορούν εμάς και μας λενε γουρούνια που κοιτάμε Ρωσσίδες καργιόλες και γενικά ξένες. Οι ίδιες κοιτάνε τον εαυτό τους; Σόρρυ για αυτό το μικρό διάλειμμα, αλλά με έφαγε για λίγο το δίκιο μου. Που είχα μείνει; Α ναι!!! Γαμώ το κερατό μου και όλες τις πουτάνες της Ευρώπης, γιατί δεν πήρα λεφτά μαζί μου να την πάω για 3-4 prive χορούς και να χώσω τη μούρη μέσα στην κωλάρα της;;; ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Α...άλλη φορά δεν έχει. Το πήρα το μάθημα!!! Την αποκαλώ: "η Τρελένγκω".

Εν τέλει η βραδυά έκλεισε με το να φεύγουμε ΤΕΡΜΑ καβλωμένοι. Δε φτάνει που δε γάμησα, εδώ και πόσες 'δβομάδες...είδα που είδα αυτά που είδα, και αποτελείωσα τον εαυτό μου! Εδώ και 2 'μέρες είμαι όλη 'μέρα στην τσίτα!!!Money Mouth Δε θα το αφήσω έτσι ρε! Θα ξαναπάω μέσα στον Οκτώβριο, και θα γίνει το έλα να δεις!!! Και αν ανέβει 'πάνω άτομο του προσωπικού για να επιβλέπει, θα φύγει κάτω με τις κλωτσιές!!!ΘυμόςΘυμός
Εν ολίγοις, το Le Cabaret έχει 3 πολύ δυνατά χαρτιά στο μανίκι του. Τη Serenata, τη Barbie και τη Τρελένγκω!!!Ναι! Όσο θα τις έχει, θα είναι για 'μένα το κορυφαίο μαγαζί της πόλης. Τέλος...!Κουλ

Ηθικό δίδαγμα της όλης ιστορίας: πάρτε λεφτά μαζί σας, αλλιώς θα υποφέρετε όπως εγώ.Λύπη Και δεν υποννοώ να κάνετε ένα και μόνο χορό. 2 σίγουρα με την ίδια κοπέλα, γιατί στον πρώτο χορό βγάζουν μόνο το σουτιέν! Τι να το κάνουμε;;;Κεφάλι σε τοίχο! Προτιμήστε βέβαια τα Παρασκευο-Σαββατο-Κύριακα, γιατί τις καθημερινές έχει ψόφια πράματα...

Αν ήμουν πιο αναλυτικός, θα ήμουν δημοσιογράφος...Σπασίκλας
Συντονιστείτε στο Drake 89.0 FM για περισσότερες πληροφορίες... Να είστε όλοι καλά. Θα τα ξαναπούμε...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2015
Drake89
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 psix_fan

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Πόσο χρονών είσαι;
30 Σεπτεμβρίου, 2015
20ε το πριβε που στο πρωτο βγαζουν μονο το σουτιεν(με επιτηρητη) και το χαρακτηριζεις ως το "καλύτερο value 4 money κωλομάγαζο"????Μαλακία
Τοτε πως ειναι το χειροτερο???Κεφάλι σε τοίχο!
Μια φορα πηγα,ξενερωσα και δεν περασα ξανα ουτε απ εξω....
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Την αλλη φορα δλδ θα δωσεις 40ε για να δεις βυζια Χμμμ;
Ρε τραβα λιγο ποιο κατω και γαμα με 25ε και τα υπολοιπα 15ε καντα ξυδια και σουβλακια Κουλ
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε azazel άμα γαμήσεις με 25 ευρώ, η πουτάνα θα σε κοιτάει σα να σου λέει: "χάρη σου κάνω παλιομαλάκα". Κάτι που είναι ξενερωτικό, σχεδόν για όλους. Με 30 ευρώ και πάνω είσαι καλά... Και εξάλλου έχω φτάσει να δώσω σε μια βραδυά, 60 σε strip και 80 σε πήδημα. Το οικονονικό δεν είναι κάτι που με απασχολεί ιδιαίτερα τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο... Έχει άλλους, που 'χουν δώσει αρκετά παραπάνω σε ένα βράδυ, και φυσικά άλλους που 'χουν σκάσει 2 & 3 πεντάευρα. Τα χρήματα τα κάνει ο καθένας ό,τι γουστάρει ανάλογα βεβαίως με τα γούστα του, και το βάθος των τσεπών του. Όποιος έχει δουλειά, πληρώνεται, τα βγάζει κουτσά-στραβά πέρα με τα έξοδα, και είναι ελεύθερος, μπορεί να κάτι σχεδόν ό,τι θέλει τις νύχτες...

Σε γενικές γραμμές όμως, ναι έχεις δίκιο. Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...Αλλά είπαμε γούστα είναι αυτά, και ο καθένας κάνει ό,τι τον καβλώνει όταν του περισσέψει κάνα φράγκο παραπάνω και είναι ελεύθερος...
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε matza, θέλεις να μάθεις πως είναι το χειρότερο; Ο.Κ...το χειρότερο είναι να σκας 15 ευρώ για την είσοδο με το ποτό σου (όχι 10, όπως σε άλλα μαγαζιά), οι μισές και παραπάνω κοπέλες του μαγαζιού να είναι ηλικίας 35 - 50 ετών, όταν χορεύουν επάνω στην πίστα να βγάζουν μόνο το σουτιέν, οι μαύρες να μυρίζουν, 2-3 συγκεκριμένες κοπέλες να σου έρχονται κυριολεκτικά κάθε 5 λεπτά, πρήζοντας σου τα αρχίδια για να πάτε prive ή να τις κεράσεις, ο prive χορός που θα κάνεις με μια να είναι σε κοινή θέα - ώστε να σε βλέπουν όλοι πελάτες και το προσωπικό του μαγαζιού, το ποτό σου να είναι σκέτο πετρέλαιο, να γίνεται ένας χορός στην πίστα κάθε μισή ώρα, και να σε χρεώνουν για ένα πήδημα με 3ψήφιο πόσο (!!!) ή ακόμα χειρότερα να σε βάλουν να κλείσεις δωμάτιο σε κάνα ξενοδοχείο - οπότε θα πληρώσεις ακόμα περισσότερα...

Όσον αφορά το "καλύτερο value 4 money κωλομάγαζο" αναφέρομαι στο ότι δίνεις λίγα, για να δεις πολλά! Όλες οι κοπέλες του καμπαρέ είναι πολύ όμορφες. Σε όσα άλλα μαγαζιά επισκέφτηκα, πάντα υπήρχαν τουλάχιστον 2 που ήταν πολύ μέτριες, ή κάτω του μετρίου... Αν και βέβαια, αυτό είναι κάτι υποκειμενικό, καθώς ο καθένας έχει τα δικά του γούστα...
Όσον αφορά το πριβέ, παντού έχει 20 ευρώ και στον πρώτο χορό βγάζουν μόνο το πάνω...Είναι άδικο να ρίχνεις αυτήν την κατηγορία. Και τον επιτηρητή, αν το 'χεις μπορείς να τον διώξεις... Να είσαι καλά!
01 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου δεν γενικευω και πραγματι αυτα που λες υπαρχουν...(κυριως στα μεγαλα γνωστα μαγαζια).Η εμπειρια μου στο συγκεκριμενο μπορει να ηταν και τυχαια αλλα σε αλλο(εξισου μικρο)περναω καλυτερα γιατι το ποτο εχει 10,το πρωτο πριβε full strip με καρτα εχει 10,20 το επομενο...!Απλα το πιο σημαντικο ειναι να βρεις κανενα στανταρακι και να σε κανει να περνας καλα...!Κατα καιρους εβρησκα καποια που με 2 πριβε(10+20) μονο που δεν το καναμε μεσα στο πριβε,επαιζε φραπεδια και χυσιμο στα κωλομερια...!Οποτε ναι,ηταν λογικοτατο value for money...!Σαφως στα στριπτιτζαδικα δεν πας για να γαμησεις,πας να κανεις λιγο χαβαλε,να ακουσεις μουσικουλα,να καβλαντισεις με κανα γκομενακι και γενικα να περασεις καλα...αν ξεφορτωσεις κιολας ακομα καλυτερα για σενα.Και φυσικα το οικονομικο κριτηριο δεν ισχυει για το ειδος.Απλα με τις σαβρες,γριες και ξεπετες που κυκλοφορουν συχνα και το κακο σκηνικο ουτε αυτο καταφερνεις....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6