Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 36 10
Μασατζίδικα 55813
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπηκα στο λαδαδικο με σκοπο να συνατησω την ερρικα λογω των παρακατω σχολιων και σε περίπτωση που δεν θα μπορουσα την καρολινα εφοσον κι αυτη εχει καλες κριτικες. Οντως εμφανησιακα μονι αυτες οι δυο αξιζουν με την ερρικα να ειναι πιο ομορφη αλλα με μειονέκτημα της μη παροχη ολοκληρωμενου προγραμματος. Αφου μου είπε τα προγραμματα η Ολγα σκεφτηκα οτι αφου η τιμη ειναι ιδια να διαλεξω την καρολινα που εχει φουλ προγραμμα. Οπερ και εγενετο, καλουτσικο μασαζ, συμπαθητικα ομορφουλα μαυρουλα κοπελιτσα ευγενικη με ωραιο σωμα αλλα μεχρι εκει. Στο σεξ ειχε 3 φαουλ.
1) δεν ηταν εντελως ξυρισμενη στα χειλη και η αισθηση οταν την ακουμπαγες δεν ηταν τοσο καλη
,
2)επαιρνε στασεις και απευφεγε τις διεισδύσεις τεχνικώς (πραγμα που εχω να το βρω σε γυναικα του κλαδου παρα πολλα χρονια) με αποτελεσμα να μην το ευχαριστιέμαι και
3) ειχε μια ιδιαίτερά βαρια οσμη στο σημειο των γεννητικών οργανων.

Εγω προσωπικα δεν θα την προτιμησω ξανα και στο ιδρυμα αν θα ξανακανω περασμα μονο για την ερρικα, αν και ειναι πολλα τα 50/30'λεπτα για μια πιπα.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.586
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Η καλύτερη διαφήμηση είναι η αρνητική διαφήμηση φίλε, εχω περάσει με την εν λόγω κοπέλα πάνω απο τρεις φορές και αυτά που γράφεις δεν εισχύουν η καρολίνα είναι πεντακάθαρη και δεν εχουν την παραμικρή μυρωδιά τα γεννητικά τις όργανα, μάλλον το στόμα σου μύριζε γιαυτό σταμάτα να γραφεις μαλακίες.
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Χάλασε κι αυτή μάλλον,έγινε φίρμα...Όσο για την βαριά οσμή,αυτό είναι χαρακτηριστικό στις σκουρόχρωμες επιδερμίδες...
25 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ασε μας ρε προμοτορα με τα 2 μηνυματα στο σαιτ και την μια κριτικη μόνο για την Καρολινα που θα μας πεις οτι λέμε και ψέμματα!! αυτά αλλού όχι σε μένα!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3